Kako smuvati momka..uz pomoć Astrologije

• Odgovora: 16
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • Pol: Žensko
  • volim Paris
Kako smuvati momka..uz pomoć Astrologije
« poslato: 00:36:34, 26.Avg.2009. »
Kako ih smuvati ? :)

Važan je položaj Meseca i Venere u njegovom horoskopu...... zašto?

Mesec i Venera su “ ženske “ planete i one nam govore, u horoskopu muškarca, o tipu žena koje mu se dopadaju, kakve žene ga privlače. Mesec nam govori o karakteru žene, a Venera nam govori o njenom estetskom izgledu....

Muškarac sa Mesecom u Ovnu voli hrabre, jake, sposobne žene, podsvesno u ženi tražI lidera; sa Venerom u Ovnu voli žene sa muškom frizurom, koje se bave sportom, pomalo mišićave, mršave čak i koščate. Takođe voli da njega žena “ smuva “.

Muškarac sa Mesecom uBiku  voli imućne žene, dobre kuvarice, žene koje su štedljive i vode računa o ekonomiji; sa Venerom u Biku voli punije žene sa svim naglašenim ženskim atributima, udvaranje je obavezno uz dobro jelo…

Muškarac sa Mesecom u znaku Blizanaca voli pričljive žene, inteligentne, pada na “ dobar razgovor”, voli žene mladolikog izgleda i ponašanja, kao i žene koje uživaju u vožnji kolima i kraćim putovanjima. Sa Venerom u Blizancima voli žene naglašeno uskog struka, lepih ruku i ramena...

Muškarac sa Mesecom u Raku voli žene koje često plaču, voli žene koje vole da borave u kući, dobre domaćice i na nesvesnom nivou u ženi traži svoju majku. Sa Venerom u Raku voli lepe grudi, izazovan dekolte i voli kada je žena doterana i u kući.

Muškarac sa Mesecom u Lavu voli uspešne žene, žene na položaju, iz poznatih uglednih porodica, voli da se pohvali svojom ženom. Sa Venerom u Lavu - žena mora biti izuzetno odevena, kao da ide na izbor za mis…

Muškarac sa Mesecom u Devici voli vredne žene, pedantne, uredne, koje brinu o muževljevom zdravlju…Sa Venerom u Devici “ pada “ na seksi pupak, na lep stomak, na jednostavnu garderobu…

Muškarac sa Mesecom uVagi voli umiljate i lepe žene, manekenke, političarke, pravnice, žene iz javnog života. Sa Venerom u Vagi najviše reaguje na žensku zadnjicu…

Muškarac sa Mesecom u Škorpiji voli žene naslednice neke imovine, žene naglašene erotike koje ne skrivaju svoje draži, žene čiji izgled i pojava predstavljaju “ otvorenu ponudu “…Sa Venerom u znaku Škorpije voli stil oblačenja gde se sve “ vidi “, “ pada “ na cigansku muziku…

Muškarac sa Mesecom u znakuStrelca voli žene koje prate modu, koje svojim izgledom podsećaju na žene sa stranih podneblja; voli obrazovane žene, sa fakultetskom diplomom, koje se bave sportom, a pogotovo tenisom… Sa Venerom u Strelcu reaguje na duge noge, mini suknje, šorceve…

Muškarac sa Mesecom u znaku Jarca reaguje na tamniji ten, crnokose žene, ozbiljnog, pa čak i tužnog izraza lica; takođe voli starije žene…Sa Venerom u znaku Jarca voli klasičan stil oblačenja, žene obučene u kožu, tamnije tonove garderobe.

Muškarac sa Mesecom u znaku Vodolije voli druželjubive žene; njegova deviza je “ prvo druženje, pa veza “, voli inteligentne žene…Sa Venerom u Vodoliji voli žene ekscentričnog izgleda i stila oblačenja, reaguje na ženske noge, pogotovo listove.

Muškarac sa Mesecom u znaku Ribavoli tajanstvene žene, povučene, stidljive, koje deluju kao d aim uvek treba nečija pomoć…Sa Venerom u znaku Riba reaguje na lepe čarape, cipele, donje rublje…

Na samom kraju, savet bi bio: Ako želite da “ ulovite “ muškarca koji vam se dopada, odglumite položaj njegovog Meseca i Venere…Biće vam zabavno, a vrlo je verovatno da ćete i uspeti...

Jedan primer

Ako ona ima vladara 1. polja ( ona ) u 7. polju ( muž ), ona ( vladar 1. polja ) mora da “ smuva “ muža ( vladar 1. polja u 7. polju – muž )  .
On ima Mesec u Devici,a Veneru u Lavu u svom natalu..

Ona treba da odigra ulogu  njegovog Meseca i Venere u njegovom horoskopu; pa će je on tada sigurno primetiti, i  zainteresovati se baš za nju...
Zbog njegove Venere u Lavu treba da se ofarba kao plavuša, da stavi na sebe zlatni nakit, da se obuče u odeću na kojoj preovladava žuta boja ili nijanse te iste boje, da obavezno zapeva kada “ na red “ dođe pevanje…
A zbog Meseca u znaku Device treba da u razgovorima tokom večere priča o tome da žena mora biti pedantna, čista, uredna, u kući ( Mesec ) skromno obučena ( Devica ) i da naglasi da ona ne razume žene koje nisu vredne i ne vole da rade… Takođe  mora da naglasi da žena u kući treba biti skromna i vredna, a da kada izađe sa mužem , da mora da se maksimalno dotera i da blista.....

nikad ne reci nikad

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
Odg: Kako smuvati momka..uz pomoć Astrologije
« Odgovor #1 poslato: 09:59:42, 26.Avg.2009. »
Zanimljivo je da poslednjih par momaka koji su me muvali su imali bas Mesec u Strelcu i najcesce takve srecem (pa cak i moj sin ima Mesec u Strelcu) i najcesce momci koje upoznajem imaju Veneru u Vodoliji  O.O
Nisam sigurna da se uklapam u ovaj profil,osim ovog
Muškarac sa Mesecom u znaku Strelca voli žene koje prate modu, koje svojim izgledom podsećaju na žene sa stranih podneblja; voli obrazovane žene, sa fakultetskom diplomom, koje se bave sportom, a pogotovo tenisom… Sa Venerom u Strelcu reaguje na duge noge, mini suknje, šorceve…

*

Van mreže gemini-leo

• **
  • 230
  • 0
  • HAKUNA MATATA!
« Odgovor #2 poslato: 12:11:38, 06.Okt.2009. »
Svidja mi se tema... (e*e)  I ovo za muskarce je tacno, bar iz nekog mog iskustva...  Ispitivala sam ih, i svi su mi potvrdili da je tako  :D Jao, kako mi se svidja tema...  :D

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #3 poslato: 18:22:09, 06.Okt.2009. »
Tip kojeg ja pokusavam da smuvam ima i veneru i mjesec u ribama....Koliko sam mogla da primjetim on voli vise neki povuceniji i mirniji zivot, prije svega voli takva druzenja i izlaske...pa mu i odgovaraju svakako i djevojke koje su mirnije i povucenije ( kao ja ), a opet na drugu str. dosta je i zivahan jer voli i upraznjava adrenalinske sportove....

Sad, ako neko ima neki savjet kako smuvati momka sa VE i Mo u ribama..nek pomogne ;)

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 02:14:12, 16.Okt.2009. »
A meni bas sad "so na ranu" On - ima Mesec u Devici,a Veneru u Lavu u svom natalu.. odigrala ja "ulogu", mislim u ovom slucaju bilo je nekako prirodno, "primecena i zainteresovan"..a nisam ni znala za ovo, i celo leto govorim kako cu se ofarbati u plavo..i eto do ponedeljka odoh u plavuse, medjutim, ovo ipak nije tako jednostavno!  (*o*)

U svakom slucaju sjajna tema  ;) ..mozda sam cak malo misli odvratila od toga da sam nesto pogresno uradila..  :(  uuups evo ih opet..
..i podudarnosti su neverovatne.. neverovatno! nego ne volim biti preveliki optimista, samo realista.. pa daj Boze da oblacici/Heaven dodju na kraju.. "svaki kraj je novi pocetak" - Tako kazu ;)
« Najnovija izmena:: 09:12:40, 19.Okt.2009. lilka »

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 19:17:08, 22.Okt.2009. »

Muškarac sa Mesecom uBiku  voli imućne žene, dobre kuvarice, žene koje su štedljive i vode računa o ekonomiji; sa Venerom u Biku voli punije žene sa svim naglašenim ženskim atributima, udvaranje je obavezno uz dobro jelo…

Muškarac sa Mesecom u znaku Jarca reaguje na tamniji ten, crnokose žene, ozbiljnog, pa čak i tužnog izraza lica; takođe voli starije žene…Sa Venerom u znaku Jarca voli klasičan stil oblačenja, žene obučene u kožu, tamnije tonove garderobe.

Ima istine!

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #6 poslato: 14:36:10, 07.Jun.2012. »
Kakav je muškarac koji ima Veneru u Vagi, Mjesec u jarcu, a Mars mu je u strijelcu?

To bi moglo biti da je slobodoljubiv, a da mu se sviđaju nježne, kulturne, društvene djevojke, a da želi da mu supruga bude ozbiljna poslovna žena, je li tako nešto?

*

Van mreže karakondzula

• *
  • 28
  • 2
  • Pol: Muško
« Odgovor #7 poslato: 09:46:23, 25.Mar.2013. »
Heheh mislim da muskarci vole sve navedene tipove zena:)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #8 poslato: 10:26:16, 25.Mar.2013. »
Muškarac sa Mjesecom u škorpiji, Venerom u djevici, uz to Mars u raku, Sunce u vagi, ne pokazuje ljubavna osjećanja, ne vjeruje u ljubav sa srećnim krajem, ne gleda romantične komedije, hronično je razočaran, ne interesuju ga veze i brak... To je neko moje iskustvo, ako ima neko još mišljenje o ovoj kombinaciji neka iznese.  :)

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #9 poslato: 15:14:09, 25.Mar.2013. »
a kakvi su muskarci koji imaju mesec u biku,veneru u strelcu (kao i sunce), a mars u jarcu  (rzm)

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000