Parfem za Vas zodijacki znak

  • Odgovora: 13
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

  • *****
    Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Parfem za Vas zodijacki znak
« poslato: 16:55:48, 25.Avg.2009. »
Pročitajte koji parfem (miris) odgovara vašem zodijačkom znaku

OVAN: Ovovi su samouvereni i pravdoljubljivi i nije ih teško prepoznati ni medju hiljadu ljudi, jer su vrlo temperamentni. Zato za njih nisu romantični misrisi sladunjavih nota, jer se u oblaku takvog parfema osećaju nelagodno. Žene u znaku Ovna ne treba smirivati, zato za njih odaberite parfem u skladu s njihovom prirodom. Najviše im odgovara „JEAN PAUL GAULTIER classic“, koji sadrže jake arome djumbira i vanile. Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu jorgovana, vresa, karanfila

BIK: Bikovi su snažni, odmereni i oštroumni i uvek znaju šta žele. Gaje duboka osećanja, veoma su energični i strastveni. Čitav život provode izmejdu potrebe za sticanjem novca i potrebe za uživanju u lepom. Ako želite da obradujete ženu Bika, poklonite joj neku jednostavnu, smirujuću, ali istovreme jaku notu. Parfem koji Bikovima najviše odgovara je „IV SAINT LAURENT opium“, koji sadrži sveže arome biljaka i mandarine. Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu jasmin, jorgovan, magnolija, anis, ciklama, ruža

BLIZANACI: Blizanci su komunikativni, energični i nestalni. Ipak, oni se odnose brzoplete odluke i sve analiziraju do najsitnijih detalja. Lišeni su dubokih emocija i okrenuti praktičnijoj strani života. Zato njihovi omiljeni parfem mora da asocira na akciju. Miris „DOLCE & GABBANA light blue“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu djurdjevak, iris, lavanda, ljubičica, ruzmarin, akacija, menta

RAK: Rakovi su nepopravljivi sanjari, koji, ukoliko imaju odgovarajućšu inspiraciju, mogu da razvijaju talente za mnoge umetnosti. Može da ih inspiriše i miris, zato u moru parfema koji sadrže mistične i opore note koje bi ženama u ovom znaku odgovarale odaberite jedan koji je za njih kao stvoren, „CALVIN CLEIN euphoria“. Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu iris, ljubičica

LAV: Lavovi su strastveni i zadovodljivi. Kaod njih su sve osobine koje poseduju, i dobre i loše, maksimalno izražene. Veoma su snažni, vitalni i žele da dominiraju. Veoma su snažni, vitalni i žele da dominiraju. Imaju jaku volju i ambicije, ali su sujetni i samoljubivi, zato vole kada im laskaju i udovoljavaju. Ono što će ih svakako obradovati jesu mirisi koji raspaljuju strasti i bude sva čula. U takve mirise može da se ubroji parfem „THIERRY MUGLER angel“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu lavanda, origano, posurac

DEVICA: Device su spokojne, smirene i nežne, ali i izraziti individualci. Vole da imaju svoj svet, u kojem će na miru rasklapati i sklapati detalje potrebne za potpunu analizu nečega što drugi uopšte ne primećuju. Imaju istančan ukus i vole sveže mirise. Zbog svega toga njima nije nimalo lako da odaberu pravi parfem. Ukoliko ne želite da napravite ozbiljnu grešku, poklonite im parfem „HAPPY clinik“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu jasmin, lavanda, vrba

VAGA: Vage su jake, samouverene, i energične, a zbog toga ih ljudi često doživljavaju kao hladne i odbojne. Potreba za lepim okruženjem i prijatnim mirisima njima je na prvom mestu. Zato, ako želite da ih razorzžate i otkrijete njihovu pravu piramidu, ranjivu i emotivnu, poklonite im miris „HUGO BOSS woman“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu ruža, karanfil, jasmin, vrba

ŠKORPIJA: Škorpije imaju neiscrpnu energiju, neverovatnu volju i odlučnost. Strastvene su, ali često agresivne i netolerantne. Preziru sve što je lažno i zrače neobičnim šarmom. Kako bi njihova magična privlačnost došla do izražaja, Škorpijama morate pažljivo da birate miris. Kao za njih je stvoren „CALVIN KLEIN obsession“. Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu crveni karanfil, jasmin, vres

STRELAC: Strelci su vedrog i optimističnog duha. Imaju neverovatnu potrebu za slobodom i samostalnošću. Njih nećete privući skupim poklonima, arogancijom i isključivošću već smehom i šarmom. Savesni su i pošteni, a te osobine treba uzeti u obzir kada se za njih biraju mirisi. Bas ovakav spoj ima parfem „GUCCI rush“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu ljubičica, lavanda, orhideja, vanila

JARAC: Jarčevi su veoma nesigurni i na prvi pogled nepristupačni. Oni poštuju tradiciju, požrtvovani su i spremni da udovolje svim zahtevima. Mirni su i trpeljivi, medjutim, ako im se nešto stvarno ne dopada oni to odmah menjaju. Miris koji sigurno nikad neće promeniti svakako je „LACOSTE tuch of pink“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu mirta, mimoza, ljubičica, anželika, kedrovina, sandalovina

VODOLIJA: U društvu Vodolija je uvek zabavno. One su voma prijatne, iako su nepredvidljive. S njima nikada ne znate na čemu ste. Nestalne su, ekscentrične i vetropiraste. Emergiju crpe iz sveta oko sebe, žive i odevaju se nekonvencionaln, pa bi zato miris koji bi vodolije trebaolo da koriste morao da istakne svu raznolikost njihove prirode. Najviše im odgovara parfem „SALVADOR DALI“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu svi hemijski mirisi

RIBE: Ribe su vrlo emotivne, a romantika i stalna potraga za savršenom srećom neodoljivi su deo njihovog života. Cene samo one ljude koji imaju visoke moralne norme, pa zato nije lako biti im prijatelj ili partner. Izabrati za njih pravi parfem veoma je težak zadatak. U moru divnih nota postoji mnogo parfema koji bi im možda odgovarali, ali ipak se opredelite za „DAVIDOFF COOL WATHER“ Odgovaraju vam još i parfemi bazirani na mirisu ljubičica, ruža, nana, iris
Izvor


 


*

Van mreže mia

  • **
  • 456
  • 0
  • Pol: Žensko
  • ko sebe izgubi,nije dostojan spasenja
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #1 poslato: 01:00:04, 05.Sep.2009. »
Iv Saint Laurent,da, al Paris koristim godinama,zaljubljena sam u njega. Bik sam u horoskopu
 

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #2 poslato: 01:28:39, 05.Sep.2009. »
Ja taj "Angel" bas i ne volim previse,jedino sto je tacno da volim jake mirisne note-Lav u horoskopu.
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #3 poslato: 22:00:26, 05.Sep.2009. »
Istina je da ne volim sladunjave mirise ali mi parfemi sa notama vanile i karanfila nikako ne prijaju  (*o*)
Svi parfemi cija je osnovna nota ruza i sandalovina  su mi yeah , npr Lakostin "Dream of pink" ... mora da je zbog VE u Biku  ;)
A parfem „Juliette has a Gun“, (Romano Rici) se retko kome svidj, meni je extra  ;D (Vodolija xixi)
 

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #4 poslato: 22:25:54, 05.Sep.2009. »
Ne mogu baš da povežem horoskop i parfem,ali znam da ja i moja drugarica jelena,koja je dupla Škorpija imamo identičan ukus za parfeme (*o*)
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #5 poslato: 15:19:16, 06.Sep.2009. »
Mozda ipak pri izboru parfema i VE igra vaznu ulogu  (*o*)
 


*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #6 poslato: 21:09:11, 31.Jan.2010. »
Ja taj "Angel" bas i ne volim previse,jedino sto je tacno da volim jake mirisne note-Lav u horoskopu.
Pa tu si u pravu, ni meni se ne svidja C.K..
Moj izbor Naomi Cat deluxe - ali samo At night, dnevni "ne mirisem"..
Na prvom mestu Emporio Armani!!! She..mada su izuzetni i crveni i beli (ne znam im nazive). A tek muski..ono "Bato, m'sm.." - jedva sam ga nagovorila, a sad se ne odvaja od njega!!
Moja prva ljubav je bio Hugo Boss - deep red iskljucivo..ostali ne. Dobri su i Intense, sljokice itd..ali prva ljubav ostaje.
Tako da ove 3 nekako stedljivo uvek imam..i podizu mi raspolozenje!
Ono sto me privlaci je Hypntotic Poison..i to naravno da razbije ostale..ponekad! Ostali mi daju neku ravnotezu.. (mah:mah)
Mozda ipak pri izboru parfema i VE igra vaznu ulogu  (*o*)
Eto vidis..ja sam bas razmisljala o tome, a  mozda zato sto mi je naglasena Venera kao konacan dispozitor.. i da jedinio eto taj Pl.koji isto mislim je naglasen daje tu zelju za naglom promenom rutine, ali igraju se oni tako..bar sto se tice odabira mirisa mi ne remete mir, nego uzivam u tome..
Super zapazanje Nale83
« Najnovija izmena:: 21:11:45, 31.Jan.2010. Feniks »
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #7 poslato: 00:24:54, 01.Feb.2010. »
Eto vidis..ja sam bas razmisljala o tome, a  mozda zato sto mi je naglasena Venera kao konacan dispozitor.. i da jedinio eto taj Pl.koji isto mislim je naglasen daje tu zelju za naglom promenom rutine, ali igraju se oni tako..bar sto se tice odabira mirisa mi ne remete mir, nego uzivam u tome..
Super zapazanje Nale83[/b]

Hvala Feniks :)
By the way (jeste malo off ali...) meni je uzasno muka od Boss-ovog parfema Deep red  :povraca:
On mi je nekako pravi Skorpionski parfem  (*o*)
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #8 poslato: 03:42:05, 01.Feb.2010. »
Hvala Feniks :)
By the way (jeste malo off ali...) meni je uzasno muka od Boss-ovog parfema Deep red  :povraca:
On mi je nekako pravi Skorpionski parfem  (*o*)

xaxa..ne znam, ali kada sam pocinjala da trazim mene su pitali "A sta si u horoskopu?" i uvek bi mi predlozili Dolche!!!
Fujjjjjj..tek pre par godina je izasao mislim Dolce Sicily i on mi se dopada!
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Parfem za Vas zodijacki znak
« Odgovor #9 poslato: 18:32:54, 29.Avg.2010. »
Koji je idelani parfem za skopionku/racicu koja ima veneru u vagi? :-[
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
36 Odgovora
12516 Pregleda
Najnovije: 17:13:10, 13.Jun.2012.
plutonac
3 Odgovora
1408 Pregleda
Najnovije: 17:32:35, 23.Jan.2011.
Ch
5 Odgovora
1786 Pregleda
Najnovije: 22:13:42, 04.Jan.2014.
elena86