Venera sekstil, trigon Uran

  • Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Venera sekstil, trigon Uran
« poslato: 22:11:36, 21.Avg.2009. »
Citam vase prethodne komentare o onome sto predstavlja tj. sto zeli venera i sa dr. strane sto zeli uran....
Kod mene je aspekt venera sekstil uran i rekla bih da su ljubav i prijateljstvo dosta izmijsani tj. cesto su se moji drugovi zaljubljivali u mene, dok sto se mene licno tice, te dvije sfere su potpuno odvojene..

Sad ne znam da li sam trebala da otvorim novu temu venera sekstil uran, ali evo da pitam ovdje, da li ovaj aspekt donosi brak na brzinu..i ako je tako..zasto je to tako..mislim astroloski i drugo da li ovaj aspekt pokazuje da meni ne odgovara veza ili brak koji su tipicni, svakodnevni..vec da mi je potrebno nesto sto je drugacije tj. nesto sto je izvan uobicajnog?


 


*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Venera sekstil, trigon Uran
« Odgovor #1 poslato: 19:05:17, 28.Nov.2009. »
ljubavi koje dodju i brzo prodju!

*

Van mreže abrakadabra

  • **
  • 121
  • 2
  • Pol: Muško
Odg: Venera sekstil, trigon Uran
« Odgovor #2 poslato: 19:56:53, 28.Dec.2009. »
Citam vase prethodne komentare o onome sto predstavlja tj. sto zeli venera i sa dr. strane sto zeli uran....
Kod mene je aspekt venera sekstil uran i rekla bih da su ljubav i prijateljstvo dosta izmijsani tj. cesto su se moji drugovi zaljubljivali u mene, dok sto se mene licno tice, te dvije sfere su potpuno odvojene..

Sad ne znam da li sam trebala da otvorim novu temu venera sekstil uran, ali evo da pitam ovdje, da li ovaj aspekt donosi brak na brzinu..i ako je tako..zasto je to tako..mislim astroloski i drugo da li ovaj aspekt pokazuje da meni ne odgovara veza ili brak koji su tipicni, svakodnevni..vec da mi je potrebno nesto sto je drugacije tj. nesto sto je izvan uobicajnog?
ljubav,veza,brak iznenada ili neocekivano
odnosi,veze su cudni ali harmonicni,posebna vrsta harmonije mozda i neka moderna veza,brak
potreba da se veza i ljubav grade na slobodnim odnosima,nema ljubavi ako nema slobode
ilegalna ljubav ili ljubav iz prijateljstva
svaka sledeca ljubav ili veza je savrsenija
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein
 

*

Van mreže posejdon

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Venera sekstil, trigon Uran
« Odgovor #3 poslato: 13:29:24, 06.Feb.2010. »
kod mene je venera u trigonu sa uranom cesto a maltene uvek brze neobicne veze koje potraju,zatim se odjednom prekinu zbog moje eksplozivnosti,uf
romanse su velike sa neobicnim partnerima,to je opis njihove unutarnje psihe,velike strasti,ni ne mislim da se udam i o(4.nda eto nekim sticajem okolnosti to vec 4.put pocne-4.ta veza u nepotpisanom braku,i zaista svaki je jaci,bolji i sa vise odgovarajucim  partnerom od prethodnog
« Najnovija izmena:: 13:39:58, 06.Feb.2010. posejdon »
 

*

Van mreže abrakadabra

  • **
  • 121
  • 2
  • Pol: Muško
Odg: Venera sekstil, trigon Uran
« Odgovor #4 poslato: 23:55:06, 26.Feb.2010. »
znaci kao sto sam napisao  ;)
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Venera sekstil, trigon Uran
« Odgovor #5 poslato: 13:52:00, 27.Feb.2010. »
kod mene je venera u trigonu sa uranom cesto a maltene uvek brze neobicne veze koje potraju,zatim se odjednom prekinu zbog moje eksplozivnosti,uf
romanse su velike sa neobicnim partnerima,to je opis njihove unutarnje psihe,velike strasti,ni ne mislim da se udam i o(4.nda eto nekim sticajem okolnosti to vec 4.put pocne-4.ta veza u nepotpisanom braku,i zaista svaki je jaci,bolji i sa vise odgovarajucim  partnerom od prethodnog
E pa meni se bez obzira svidja ovaj aspekt, mada i neki drugi opisuju slobodnu ljubav..A svidja mi se iz razloga sto sam procitala,a to je nesumnjivo i cinjenica, da sa godinama, odnosno da svaka sledeca veza moze biti samo bolja i odnos konkretno, tako da ces ostati sa onim ko ti najvise odgovara, a zajednica kao brak se i ne mora zasnivati na papirima, odnos se zasniva na osecanjima. Ja imam averziju prema "papiru", i bez obzira sto tezim da imam partnera da znam i osecam da je to "sve u jednom", nikako ne bih zelela da prepreka za kvalitetan zivot, uzivanje i avanturu u dvoje, bude zbog jednog, dva papira.. 8)
« Najnovija izmena:: 13:54:29, 27.Feb.2010. Feniks »
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
27 Odgovora
21905 Pregleda
Najnovije: 03:40:02, 01.Sep.2014.
STASASTASA
0 Odgovora
2876 Pregleda
Najnovije: 02:04:00, 10.Apr.2011.
plutonac
3 Odgovora
3261 Pregleda
Najnovije: 22:25:11, 06.Maj.2014.
plutonac