Glumacki par godine

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Glumacki par godine
« poslato: 16:11:11, 21.Avg.2009. »
Glumački par godine - Sloboda i Ivan
Petak, 21. avgust 2009. 11:52    

Televizija je čudo, a televizijske serije još veće.To je potvrdila i izuzetno gledana serija "Ranjeni orao", koja je doprinela rastu popularnosti dvoje glavnih glumaca - Slobode Mićalović i Ivana Bosiljčića.
U tradicionalnom izboru TV Novosti, njih dvoje su proglašeni za glumački par godine.

Sloboda Mićalović, koja je u seriji glumila Anđelku, i Ivan Bosiljčić, u ulozi pilota Nenada Aleksića, bili su iz večeri u veče rado viđeni "gosti" u velikom broju domaćinstava u Srbiji.
"Godinu dana posle snimanja serije, moj utisak je da euforija ne jenjava. Naprotiv, kada su se utisci slegli, kao da je ostala samo lepa emocija, koja stalno podseća da je ipak najvažnije znati voleti i biti voljen. To je najvrednija stvar koju mi svi zaboravljamo. Ono što mene čini dodatno srećnom jeste što često ljudima izmamim osemh", kaže Sloboda Mićalović, kojoj je to druga nagrada u izboru TV Novosti.

Ivan Bosiljčić kaže da ga je nagrada TV Novosti izuzetno obradovala, pogotovo u tako jakoj konkurenciji. "Mogla se i očekivati neka nagrada, s obzirom na to da je bila najgledanija serija, ali ovo priznanje nas je podsetilo koliko nam je bilo lepo dok smo je snimali".
U novoj seriji koju snima Zdravko Šotra, Bosiljčić igra lik Bojana Mihajlovića koji je potpuno drugačiji od pilota Nenada Aleksića kojim je "osvajao" gledateljke.
"Posle uspeha koji je doživeo lik pilota, moram publiku da zainteresujem za drugačiji lik. Za mene je to izazov, jer mi ne dozvoljava da se ulenjim", kaže Bosiljčić.

(MONDO)


 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1666 Pregleda
Najnovije: 12:45:43, 04.Maj.2009.
jelenacv
0 Odgovora
1134 Pregleda
Najnovije: 20:41:31, 15.Jul.2012.
Alicia
9 Odgovora
2035 Pregleda
Najnovije: 04:08:21, 08.Feb.2014.
elena86