Aidan vs Mr. Big?

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže jelenacv

  • ***
  • 725
  • 0
  • Pol: Žensko
Aidan vs Mr. Big?
« poslato: 17:18:23, 12.Avg.2009. »
Sigurna sam da gledate "Sex and the City", cak i reprize. Za koj tip veze navijate - Carrie & Aidan ili Carrie & Mr. Big?  :)


 


Odg: Aidan vs Mr. Big?
« Odgovor #1 poslato: 18:37:52, 12.Avg.2009. »
Nekad i ja bacim pogledam tu seriju, mislim simpaticna je ali nisam neki gledalac takvog zanra.

 Kad covek razmisli sta ima da vidi u toj seriji , 4 droce *ebu se s`kim stignu, i to je cela  serija?


Ali opet bolje da pustaju to nekgo neko latinoamericko smece.

 

*

Van mreže lilka

  • *****
    Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Aidan vs Mr. Big?
« Odgovor #2 poslato: 23:57:14, 17.Avg.2009. »
Obožavam tu seriju, potpuno je realna slika zenskog sveta i desavanja,opisan 4 tipa zene,sve njihove dileme su relane kod svake zene,svaka serija ima odredjenu tematiku i zasigurno se zene nadju u svakoj temi i mlogo se ismejem jer parodija na zenski mozak  je objektino haos od zivota kao sto je i prikazano u svakoj epizodi.Muskarcima je zaista to tesko da razumeju :)




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000