Madona nema vremena za Isusa

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

• 1 113
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
« poslato: 17:42:01, 20.Jul.2009. »

Madona i Isus su se upoznali prošle godine na snimanju editorijala za „W“ magazin...
Madona (51) je odlučila da posle sedam meseci, prekine vezu sa brazilskim manekenom Isusom Lusom (21) jer trenutno „nema vremena“ da mu se posveti. Pop kraljica, koja je 14 godina starija od majke mladog Isusa (Regina da Silva ga je rodila sa 16 godina), trenutno želi da se posveti turneji, tako da je odlučila da odbaci svoju „igračku“.

Kada je njen bivši muž Gaj Riči raskidao sa tadašnjom devojkom da bi počeo vezu sa Madonom, rekao joj je „Izvini, volim te, ali ona je Madona“. Još tada se pokazalo šta Madona može da uradi muškarcima. Tako je i Isus, koji ni približno nema kredibiliteta kao Gaj Riči, pristao da joj bude „kuče“ zarad slave.
Madona i Isus su se upoznali prošle godine na snimanju editorijala za „W“ magazin, neposredno nakon njenog razvoda od britanskog režisera. Na samom početku veze Madona ga je „uzela pod svoje“ i povela na svetsku turneju, vodila u kabala centar u Njujorku, pa čak i razmenila zavete vernosti na ritualnoj ceremoniji. Iako prijatelji poznatog para ističu da njihova veza nije bila „jeftini marketinški trik“, način prekida i pogotovo razlog ne idu u prilog toj tvrdnji.
– Njihova veza bila je odlična stvar za oboje. Madoni je odgovaralo da bude sa takvim dečkom, pogotovo nakon razvoda od Gaja, a njemu je popularnost naglo skočila i postao je svetski poznat. Ipak, njihova veza nije bila marketinški trik, tu je bilo osećanja – rekao je neimenovani izvor.
Činjenica je da Isus nije smeo da priča o svojoj devojci, tako da je na svako pitanje o Madoni odgovarao sa „ona je sjajna“, a njegova porodica je išla toliko daleko da su pevačicu optužili za kidnapovanje njihovog deteta!?
– Isus je od početka prati na turnejama i pojavljuje se sa njom na svim društvenim događajima. Ipak, u poslednje vreme spavaju u odvojenim sobama, a Madona mu je nedavno rekla da neće imati vremena za njega jer uskoro počinje njen evropski deo turneje. Rekla je da će biti prezauzeta, što znači da ne želi da joj on i dalje bude pratilac. Kada je to čuo, bio je izgubljen kao kučence – otkrio je prijatelj para.

Kraljica popa posetila srušenu binu u Marseju
U Francuskoj se srušila bina koja se postavljala za nastup pop pevačice Madone. Dva radnika su poginula na građevini, dok su osmorica povređena. Pozornica na kojoj je pop zvezda trebalo da održi svoj koncert srušila se kada se delimično obrušio krov oborivši jedan od kranova. Madona je izjavila da je užasnuta vešću o nesreći u Francuskoj, a juče je i posetila stadion. „Molim se za povređene i njihove porodice. Najdublje saosećam sa svima koji su pogođeni ovom nesrećom“, navela je Madona u saopštenju. Njen nastup koji je planiran za nedelju je otkazan.

Muškarci sa kojima je bila
Mark Kamins (producent)
Džon Benitez (muzičar)
Žan-Mišel Baskiat (umetnik)
Šon Pen (glumac)
Venčani 1985 - 1989
Vanila Ajs (muzičar)
Džon Inos III (glumac)
Denis Rodman (košarkaš)
Karlos Leon (trener) ćerka Lurd
Dejvid Blejn (mađioničar)
Gaj Riči (reditelj)
Venčani 2000 - 2009 sin Roko
Isus Lus (maneken)

Muškarci/žene za koje se sumnja da je bila u vezi

Džon F. Kenedi (sin predsednika)
Voren Biti (glumac)
Leni Kravic (muzičar)
Majkl Džekson (muzičar)
Sandra Bernard (glumica)

[24sata]

...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
Odg: Madona nema vremena za Isusa
« Odgovor #1 poslato: 11:51:34, 28.Sep.2009. »
Madona se udaje?

Sudeći prema nekim izveštajima, Madona prkosi kritičarima svoje  devetomesečne veze sa mladim brazilskim manekenom i učiniće ga "Gospodinom Madona" pre kraja ove godine.
Ta neočekivana tvrdnja stigla je od biografa pop kraljice Rendija Taraborelija. Taraboreli je otvoreno govorio o njenoj ljubavi prema dvadesetdvogodišnjem Lužu. Madona je o Lužu navodno rekla:
"On je tako sladak. Stalno mi se javlja da vidi šta radim. Verovatno bih i ja trebalo isto to da radim, ali znate vi mene. Mislim da on sada shvata da sam ja malo, kako bih rekla, egocentrična".
Taraboreli je za magazin "Hello" napisao:
"Pop kraljica se zabavlja sa Hesusom od januara i po svemu sudeći par će se venčati pre kraja ove godine". On dodaje:
"Pop zvezda želi još jednu raskošnu ceremoniju.Ima veoma lepa sećanja na oba svoja prethodna venčanja. One ne želi da do uradi tajno".

Taraboreli takođe citira Madoninog prijatelja:
"On je poštuje, to je pod broj jedan. I mnogo je naučio od nje. Mladi brazilski maneken je zadivljen time kako ona uspeva dobro da se nosi sa svojom karijerom i majčinstvom, na primer. Ali, on takođe sada razume da je ona pomalo egocentrična".
"Naravno je da seks između njih dvoje vreo. Da budemo iskreni, to je ono što pokreće sve", navodi prijatelj.
Par je počeo da se zabavlja nakon zajedničkog fotografisanja u Rio de Žaneiru u januaru. Madona je bila dva puta udata i to za glumca Šona Pena i režisera Gaja Ričija.

(blic)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
Odg: Madona nema vremena za Isusa
« Odgovor #2 poslato: 01:05:45, 02.Okt.2009. »
Madona: Pod voz pre nego pred oltar!

Kraljica popa Madona gostovala je u emisiji Dejvida Letermana u kojoj je, veoma grafički, objasnila da od udaje za Isusa nema ništa.
Nakon razvoda od režisera Gaja Ričija Madona je, navodno, bila u vezi sa bejzbol igračem Aleksom Rodrigezom, a nakon toga u vezi sa manekenom iz Brazila Isusom Lusom. Ljubav ili prijateljstvo između Madone (50) i Lusa (22), tek par se već devet meseci ne razdvaja.
Upravo zbog toga mediji bruje o skorom venčanju, a priliku da to demantuje kraljica popa je dobila u tok šou emisiji kod poznatog američkog voditelja.
"Radije bih da me pregazi voz nego da se ponovo udam", rekla je pevačica. "Moram da priznam da ipak postoje neke stvari koje mi nedostaju u braku, a to je da sada nisam u prilici da viknem: 'Idi okupaj decu', nego sve moram sama".

Madona nije želela da potvrdi da li je u vezi sa muškarcim mlađim od nje 28 godina Isusom, a na pitanje da li je zaljubljena, kratko je odgovorila: "Ne znam da li ću se ikada više zaljubiti. Izgubila sam svaku nadu".

(mondo)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000