Bice otpustanja i zbog nehigijene

• Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Bice otpustanja i zbog nehigijene
« poslato: 10:18:27, 08.Jul.2009. »
Vlasti Bruksvila na Floridi zakonom su proterale provokativnu odeću i pirsing sa svih radnih mesta u gradu. Radnici će, po tom zakonu, morati više da vode računa o higijeni tela, inače im sledi- otkaz.
Vlasti grada Bruksvila, u američkoj državi Floridi, usvojile su pravilnik o oblačenju koji će morati da poštuju svi zaposleni u gradu. Od radnika se zahteva bezprekorna higijena tela, a jednom od prvih stavki pravilnika nalaže se upotreba dezodoransa i nošenje donjeg veša koji ne sme biti vidljiv. Zabranjena je provokativna odeća i ona sa vulgarnim natpisima, kao i pirsing, osim na ušima. Zaposlenima koji ne budu poštovali pravila preti opasnost od otpuštanja. Gradska vlada podržala je novi pravilnik o oblačenju na radnom mestu, ali njegovi protivnici smatraju da se radi o kršenju slobode, piše lokalna štampa

Izvor:portal Zena

Mozda mnogima ovo zvuci smesno,ali imala sam prilike da dolazim poslovno u susret sa ljudima koji ne vode racuna o higijeni,i to je stvarno uzasno iskustvo.Neprijatno vam je da kazete bilo sta da ih ne uvredite a sa druge strane trpite.I na kraju,ipak nesto morate reci...
« Najnovija izmena:: 00:17:21, 20.Jun.2010. miss80 »

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Bice otpustanja i zbog nehigijene
« Odgovor #1 poslato: 23:33:41, 19.Jun.2010. »
Pametna stvar.. 
U principu volim kada vidim originalne ljude koji "furaju svoj fazon" ali na mislim da na poslu pirsing na obrvi ili usni, nosu, nema smisla..
O higijeni da ne pricam.. Sećam se kada smo u srednjoj skoli imali praksu u jednoj fabrici prehrambene robe, krenemo kući i u prevozu vidim zenu sa tako neurednim rukama ( što bi narod rekao "crno pod noktima") da sam se zgrozila..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000