Hrkanje- potreban savet?

• Odgovora: 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Hrkanje- potreban savet?
« poslato: 19:54:19, 07.Jul.2009. »
Pročitah vic pa se setih neceg sa cim bih se zaista tesko suocila .Znamo da je hrkanje zdravstveni problem i da može izazvati ozbiljne posledice, ali mi se onaj manje važan problem mota po glavi.
Šta kad partner hrče?
Zamišljam scenu...on mirno spava dok ona prebira kolekciju tampona za usi, ili svako jutro se bori sa podočnjacima...Dobro jutro ljubavi!,a ona bi ga najradije zadavila...  E, sad,a ni njemu nije lako...ipak je to nešto što ne može da kontroliše.
Da li imate iskustva sa ovim problemom? Kako bi/ste ga rešile? Anegdote? Da li bi to uticalo na odabir partnera?
« Najnovija izmena:: 22:30:08, 07.Jul.2009. lilka »

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
Odg: Hrkanje- potreban savet?
« Odgovor #1 poslato: 19:58:55, 07.Jul.2009. »
Nisam imala takva iskustva jer sam mlada  ;D

Ako je to nesto malo mislim da mi ne bi bio problem e ako bi to bilo nesto da je potrebno stavljati slusalice dobro bih se razmislila  (*o*)

Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #2 poslato: 01:52:16, 23.Jul.2009. »
Ja se uvek odusevim kad cujem da nekom muz hrce i da ga žena u opste ni ne cuje...valjda covek postane imun na to,ali ja se i dalje brinem,nisam sigurna da bih mogla da podnesem hrkanje.

*

Van mreže tina1812

• **
  • 138
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
« Odgovor #3 poslato: 18:23:58, 23.Avg.2009. »
Ima u apoteci sprej protiv hrkanja:)..postoji ta opcija, a druga je da zena koristi cepice za usi..
Natalna Karta

« Odgovor #4 poslato: 23:57:46, 18.Dec.2009. »
Valjda to ima veze sa prihvatanjem suprotne strane u cijelosti, mada ni ja ne znam kako bi se navikla na to. Ali evo, jedan primjer, moja rodica i njen suprug. On hrce toliko da ja u drugoj sobi ne mogu da spavam kada sam kod njih, a ona pored njega spava kao beba ... Ja ujutro, neispavana, i pitam je kako mozes spavati? Ona kaze, to je njoj kao najljepsa uspavanka :) i da ne zna kako bi spavala da nije toga... ?! Valjda je to ljubav... prihvatati nekog u potpunosti i voljeti cak i njegove mane ...
Al opet, sto je glasno, glasno je. Al' bolje ne kukati unaprijed, ko zna sta ce mene snaci :)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #5 poslato: 16:50:18, 19.Dec.2009. »
 Moja mama resava taj problem tako sto tera tatu da spava na boku dok ona ne zaspi, jer na boku manje hrce :) Ili ga onako diskretno mune laktom u rebra kad krene onako svojski... :D
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #6 poslato: 13:46:24, 01.Jan.2010. »
Moja mama resava taj problem tako sto tera tatu da spava na boku dok ona ne zaspi, jer na boku manje hrce :) Ili ga onako diskretno mune laktom u rebra kad krene onako svojski... :D
:D  :D
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže ciga

• *
  • 87
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #7 poslato: 22:15:08, 27.Feb.2010. »
Neverovatno glasno hrcem kada sam umoran, kada dodjem sa puta na kojem nisam spavao uopste (zena me mune laktom vise puta). Najsmesnije je kada mi se pojave cerke u toku noci i kazu da sam ih probudio hrkanjem. Sta raditi kada ti hrcu zena i cerka?!
Volim sve sto se voli i sto ne boli

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000