Horoskop braka

  • Odgovora: 16
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #10 poslato: 13:51:16, 27.Jun.2009. »
Pa ono što je *Č* rekao ~ stariji partner je Asc', mladji Desc' ~ Sunce / Mars = partnerka, Mesec / Venera = partnerka. Sve se tumači kao i standardni čart : II polje = €, III = komunikacija, rodjaci, IV = dom u kome žive, V polje = deca, VI polje = sve ono loše što može da im se dešava, VIII polje = gubici, smrt, IX polje = njihovo obrazovanje i filozofsko / religiozna osnova samog odnosa, X polje = njihov zenit u životu, XI polje = prijatelji... XII polje = tajne i strahovi koji mogu štetno da deluju na sam odnos. Slično onome što sam pisala o simbilici polja u Dejvisn čartu, tako možeš posmatrati i "čart braka". Treba ovo odraditi na nekom primeru da bi se lakše videlo i razumelo o čemu se priča  :)
« Najnovija izmena:: 13:54:43, 27.Jun.2009. Šmišonja »
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #11 poslato: 16:25:23, 27.Jun.2009. »
Ja bih jos da dodam, ne mora nuzno da muske planete predstavljaju musko a ni zenske planete zensko - zavisi.

Dobro bi bilo da imamo aspekte koje oni mogu podneti. Venera je asocijacija sklada, harmonije, blagostanja, ljubavi... retko koji brak moze podneti Mesec los aspekt Uran (sto ne znaci da taj brak nece biti uspesan)...
Kuce se analiziraju uobicajeno, peta kuca su deca i zadovoljstvo a npr osma kuca ukazuje na kraj ili obnavljanje braka...
Ako su vladar AC i DC u izazovnom aspektu bilo bi dobro da ti vladari u horoskopu braka imaju i neki harmonican aspekt ili njihova dispozicija.

 

*

Van mreže frozen

  • *
  • 82
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #12 poslato: 14:43:47, 28.Jun.2009. »
ovo je vec bolje objasnjeno
hvala svima :)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #13 poslato: 15:31:35, 28.Jun.2009. »
Ako bude jos pitanja tu smo. Pozdrav  (mah:mah)
 

*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #14 poslato: 09:14:36, 09.Jul.2009. »
Evo jedno pitanjce (nadam se da cu se astroloski dobro izraziti)...  :)
Rece mi jedan decacic da mi je on sudjen-partner, jer se njegov ASC (vodolija) nalazi na istom stepenu na kom je i moj mesec u vodoliji, tj. poklapaju se. Pa mene interesuje sto bas to mora znaciti da ce mi on biti partner?  (*o*)

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #15 poslato: 19:52:24, 09.Jul.2009. »
To je interesantan aspekt u sinastriji ali licno ne verujem da je samo taj aspekt ucinio da budete zajedno ili da cete biti zajedno.
Otvori novu temu u ovom delu sa vasom sinastrijom pa da vidimo o cemu se radi...
 


*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Horoskop braka
« Odgovor #16 poslato: 15:40:25, 18.Jul.2009. »

To je interesantan aspekt u sinastriji ali licno ne verujem da je samo taj aspekt ucinio da budete zajedno ili da cete biti zajedno.
Otvori novu temu u ovom delu sa vasom sinastrijom pa da vidimo o cemu se radi...


Samo da pronadjem njegovo vreme... Zagubih ga...  :(


Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
3 Odgovora
1483 Pregleda
Najnovije: 13:55:38, 13.Sep.2009.
jana
13 Odgovora
7525 Pregleda
Najnovije: 16:03:56, 21.Nov.2012.
Astro-girl
7 Odgovora
2842 Pregleda
Najnovije: 18:54:37, 17.Maj.2013.
malaopasna