Sta ste nocas sanjali?

• Odgovora: 22
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • Pol: Žensko
  • volim Paris
Sta ste nocas sanjali?
« poslato: 01:09:15, 09.Jun.2009. »
Ovde možete pisati šta ste sanjali, pa ćemo pomoću sanovnika zajedno komentarisati  :)

nikad ne reci nikad

*

Van mreže plavkica

• **
  • 536
  • 0
Odg: Sta ste nocas sanjali?
« Odgovor #1 poslato: 03:33:09, 09.Jun.2009. »
Joooj imala sam preksinoc gadan san danima sam pod utiscima  :( znam da je loshe i da su neprijatelji u pitanju ali bih volela ako neko zna tachno znachenje da mi kaze  :;

dakle,ja i drugarica njenim kolima idemo nekom shumom i svud po putu gushteri i neki gmizavci i mi se grozimo..jednog trena kroz moj prozor uleti zmija i ujede me za desnu ruku na 2 mesta..i ja onako u  snu umirem,nit sam "tamo" nit vamo.. :;
Kad pijem kazu - alkoholicharka, kad skitam kazu - skitara, kad ljubim kazu - kurva, a kad umrem kazace - znala je da zivi!!

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • volim Paris
« Odgovor #2 poslato: 14:22:10, 09.Jun.2009. »

Joooj imala sam preksinoc gadan san danima sam pod utiscima  :( znam da je loshe i da su neprijatelji u pitanju ali bih volela ako neko zna tachno znachenje da mi kaze  :;

dakle,ja i drugarica njenim kolima idemo nekom shumom i svud po putu gushteri i neki gmizavci i mi se grozimo..jednog trena kroz moj prozor uleti zmija i ujede me za desnu ruku na 2 mesta..i ja onako u  snu umirem,nit sam "tamo" nit vamo.. :;

evo šta sam našla u sanovniku:

GUŠTER - skriveni neprijatelji spremaju ti zamku, promena stana, dobićeš pomoć
ZMIJA - velika: imaš velikog zlotvora, gubitak; - mala: ljutićeš se na nekoga; - biti ujeden: bićeš oklevetan, bolest; - ubiti zmiju: pobedićeš protivnike, uspeh na svim poljima, pa i u ljubavi; - više zmija: kratka neprijatnost; - napadati zmije: opasnost, bolest, katkad smrt

UMIRANJE – gledati da neko umire: tuga za voljenom osobom; - umreti: dug život, sreća na vidiku; - umreti pa oživeti: ne primaj prazna obećanja; - umrle sanjati da su živi: ispuniće ti se želja; - čuti da ti je neko umro: dobitak
« Najnovija izmena:: 14:34:42, 09.Jun.2009. jupiter u raku »
nikad ne reci nikad

*

Van mreže plavkica

• **
  • 536
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 17:29:02, 09.Jun.2009. »
jupiter u raku hvala puno  (kiss3)
Kad pijem kazu - alkoholicharka, kad skitam kazu - skitara, kad ljubim kazu - kurva, a kad umrem kazace - znala je da zivi!!

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #4 poslato: 13:51:46, 11.Jun.2009. »
Noćas sam sanjala drugaricu koja je trudna i koja treba da se porodi sad krajem Jula ili početkom Avgusta ~ još jedan bebiron JUPIII ~ čitam za tumačenje za "sanjati trudnu ženu = problemi, neprijatosti" i baš je tako... imam par žešćih problemčića koji mi baš donose neprijatnost  :(
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže ivancica11

• *
  • 27
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 16:32:53, 22.Avg.2009. »
Prvi put nakon mnogo godina sanjala sam svoju prvu ljubav. Sanjala sam kako ima jaku potrebu da mi se vrati i kako mi to jasno pokazuje (iako na javi nismo godinama ni u kontaktu). I neku gomilu ljudi oko nas, sve meni poznati ljudi ali opet ni sa kim ne komuniciram. I kako hocu da uzmem svoj mobilni da se javim ali kraj njega ugledam ogromnu bubu i ne usudim ga se dotaknuti... uh. Skroz haotican san bez smisla. Inace od malena imam cudne i zastrasujuce snove od kojih su se oni ruzni nazalost i ostvarili. :(
Lunjo, sad cu ti reci i vise nikom i vise nikad......

*

Van mreže milica-tea

• **
  • 479
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 11:30:54, 22.Sep.2009. »
ja sam sanjala bivseg decka ali izgledao je jako lose imao je tamne kolutove oko ociju kao da je bolestan i samo je stajao i cutao  :(

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #7 poslato: 21:54:05, 22.Okt.2009. »
Ja sam sinoc sanjala Sasu Popovica iz "Granda"  O.O....kao mi imamo sastanak u nekom hotelu, gdje treba da nam dodju neki poslovni partneri.Sasa mi je kao sef, a mene je poveo na satanak kako bih 'uskocila ' u  njihov razgovor ako gdje zagusti, tipa da se nasmijem, ili nesto nasalim.....E, pa svasta! Sto se sve mota po mojoj podsvjesti (*o*)
Mora da ovo znaci da ce mi se nesto grandiozno desiti  :P

*

Van mreže Dada75

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #8 poslato: 15:53:23, 26.Okt.2009. »
Nocas sam sanjala svoju pokojnu mamu kako idemo zajedno na ronjenje, ne secam se da li je bazen ili more ili reka . . . Ja se kao plasim i necu da udjem u vodu, a ona posle toga izlazi i kaze mi da je bilo super da se ne plasim, a sa njom jos 3 trudnice koje su mokre jer su i one ronile. samo sam ih pitala kako one mogu da rone, a trudne su.
Moze li neko da mi odgovori sta znaci . . . Hvala . . .

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #9 poslato: 15:58:15, 26.Okt.2009. »
Svoju sarenu torbicu, bila je nesto "napumpana"..vidno je da je u njoj nesto bilo, a ja tako mrzim da nosim prepune tasne, samo osnovno..i nisam htela da pogledam unutra! Sta bi to moglo biti "u prevodu"?

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000