Gledanje u solju

  • Odgovora: 145
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 ... 15 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #30 poslato: 21:58:22, 18.Jan.2010. »
Vjeruj mi da nemam! Kad kliknem na pregledaj ne udem u moj komp. Mozda nemam dovoljno poruka za te dodatne opcije kao na nekim forumima.
« Najnovija izmena:: 22:01:28, 18.Jan.2010. flame »
 


*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #31 poslato: 15:14:45, 25.Jan.2010. »
Evo solje pa ako netko zna...
 

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #32 poslato: 15:20:00, 25.Jan.2010. »
Jel to neki opasan teren ili se meni cini ;)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže ruza

  • *
  • 68
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #33 poslato: 16:21:48, 25.Jan.2010. »
Ja ovde vidim neku cizmu ;D
Život ima onaj smisao koji mu mi damo.
Jovan Dučić, srpski pesnik
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #34 poslato: 17:15:30, 25.Jan.2010. »
Evo solje pa ako netko zna...
Ne vidim gde je drska, ali cini mi se da je ka nama, tako da kazem.. ono sto si slikala je je malo dalja buducnost, ali cije strane tvoje ili muske ne znam, jer niti si naznacila sa kojom rukom pijes..opet ako si samica solju bi trebala da okrenes od sebe ka spolja, a kada imas nekog, ka sebi/ka unutra..provereno se otvara..
a tumacenje bi moglo da ide i ovako: recimo da pila desnom, onda ono na slici je deo muske malo dalje buducnosti, gde postoji neki susret za susretom, bele trojke koje ja viidm, i kroz to sedmica, koja predstavlja neku ljubav..susret krece od muskarceve kuce/iz kuce i na izlazak ga tera neki teret ili s neki novcani dobitak. Posto se taj susret i ostvaruje na zajednickoj strani, najvise vuce tamo, moguce preko nekoga, ali su ovde konkretno 2 osobe, tako da bi to znacilo da necete imati smetnje sa strane. Bilo da se radi o ljubavnom ili poslovnom susretu, neki pocetak i neko ce nekome ovde uleteti u pomoc. Ako je tvoja strana leva od drske s tvoje strane stoji novac= pena..
A ova delom zuta strana, posto je vecina takva pokazuje blizu buducnost i ono sto se desava u bliskijoj buducnosti, sadasnjosti, a to je ne tako dinamican period. Mnogo figura kada ne mogu da se vezu je dinamika, a jasne koje se necime isticu, su znacajan dogadjaj. Poozzz
 

*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #35 poslato: 18:27:11, 25.Jan.2010. »
Feniks, puno ti hvala na odgovoru.  (kiss3) Dok pijem drzim solju u desnoj ruci. Nisam znala za ta pravila pri okretanju. Znaci okrenem od sebe, a da li je bitno zavrtim li ulijevo ili udesno prije nego prevrnem?
 


*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #36 poslato: 21:25:00, 25.Jan.2010. »
Dok pijes drzis drsku desnom, samim tim tvoja strana je levo od drske! Kada poklopis tacnom solju i dalje nek ti drska bude na desnoj strani. Okreces ka spolja ako si sama i ka sebi ako nisi. Tako da kad okreces od sebe, prevagnuce vise, tj. sliti se i otvoriti Tvoja..logicno kad nemas nikog, bitno ti je sta krece sa tvoje..a ovo pitanje u koju stranu da zavrtis, to ne znam..ako si mislila na to da bi malo zavrtela soc, rastresla da bi moglo da se slije, imam samo jedan savet: najbolje okreni dok ti je taj soc u solji jos topao, jer ako ti stoji dugo, dzaba ti je da okreces..ili ce sve spasti ili sve ostati gore, odnosno u dnu solje.
 

*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #37 poslato: 16:11:00, 28.Jan.2010. »
Meni je to gledanje stvarno interesantno, ali sam totalni antitalent za to. Nista ja tu konkretno ne vidim.  :(

Napravila sam kako si rekla, drzala sam solju u desnoj ruci i okrenula od sebe.  Pa evo ako imas volje da virnes biti ce mi drago. Vidim da ti to dobro ide.  (e*e) Dvije sam okrenula, nekako su se otvorile. Trudila sam se da ih sto bolje uslikam. Pa eto ako ti se da... I necu te vise gnjavit s tim, ne brini!  kiss2
 

*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #38 poslato: 16:15:16, 28.Jan.2010. »
I druga... Na 1. slici je drska s gornje strane.

Hvala ti!  :-*
 

*

Van mreže kuhim

  • *
  • 10
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Gledanje u solju
« Odgovor #39 poslato: 12:48:57, 01.Feb.2010. »


ručka je desno...
pa sad, prijateljica  mi nije znala pomoci, ali vidim GOLEMU morsku sirenu i iposd nje, pa khm, musko spolovilo...za isrenu sam nasla objasnjenje, ali za penis nema nigdje....javascript:void(0);
nemojte se smijati (kao ja)  ;D
ako tko zna, fala unaprijed ;)


što obećamo u žaru strasti, kad mine strast...u zaborav će pasti (shakespeare)
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 6 ... 15 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
35 Odgovora
138378 Pregleda
Najnovije: 01:48:18, 25.Maj.2018.
Dekstasijel
5 Odgovora
13884 Pregleda
Najnovije: 14:08:51, 21.Okt.2010.
abrakadabra
6 Odgovora
14998 Pregleda
Najnovije: 19:40:23, 25.Dec.2010.
Ch