NLO

• Odgovora: 6

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • Pol: Žensko
  • volim Paris
NLO
« poslato: 23:04:46, 05.Jun.2009. »
da li ste nekad videli NLO...možda poznajete nekog ko je video i pričao vam....

šta mislite o toj pojavi?

nikad ne reci nikad

*

Van mreže Sisidorica

• *
  • 14
  • 0
Odg: NLO
« Odgovor #1 poslato: 14:34:40, 14.Jul.2009. »
Ja  sam!!!!Mama me je posala u prodavnicu nezm kolko me bilo sati ali je bilo kasno!Kada sam se vratila videla sam kao neku usijanu crvenu loptu,ali ko nije bila klasicna lopta!Uzasno sam se uplasila i i trcala ko bez glave :D kada sam dosla kuci to sam rekla mami.Ona mi je rekla da .Sutradan mama je dosla kod mene u sobu i gledala me belo.Pitala sam sta se desava.Rekla mi je da je na vestima bilo da je na nebu uvidjena crvena uzarena lopta od tada sam  :o

ona mi je rekla da ne lupetam dopisala sam posto tamo nisam napisala  :)
« Najnovija izmena:: 22:42:44, 15.Jul.2009. jupiter u raku »
princess of tennis :D ;)

*

Van mreže Nightmaster

• **
  • 437
  • 3
  • Pol: Muško
« Odgovor #2 poslato: 21:14:13, 21.Jul.2009. »
Kako ne... :)
Cak sam i pricao sa jednim vanzemaljcem, koji je posle odleteo na papirnoj bicikli.. :)
/me je fasciniran mastom nekih ljudi.
(mislim na pojave i izjave od prosle godine)

Elem, moj odg - Nisam video, i nznam nikoga ko je video.
It's better to burn out, than to fade away...

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • volim Paris
« Odgovor #3 poslato: 22:11:33, 31.Avg.2009. »
18. avgust 2009.
Srbiju trese NLO groznica
Nebojša Đorđević

Srbiju ovog leta trese NLO groznica. Samo tokom jula i avgusta zabeleženo je desetak viđenja nepoznatih letećih objekata, a ovih dana na internet portalu „jutjub” vide se i snimci svetlucavih letelica iznad Sremskih Karlovaca i Novog Sada.

Svetleće lopte koje se tokom poslednjih nedelja vide na nebu gotovo po pravilu formiraju V formaciju, čime dodatno izazivaju čuđenje i nevericu kod građana.

„Da, ovo je neka flota, pitanje je samo koja su rasa. Biće? ovoga sve više i u još jasnijem obliku, u smislu ne samo pojedinačnih letelica, već i ogromnih matičnih brodova”, piše na pomenutom sajtu korisnik sa nadimkom 2tancentral o avgustovskom preletu NLO nad Novim Sadom.

„Sateliti, avioni, helikopteri, meteorološki baloni, laseri, meteoriti, padobranci, ptice, zvezde nisu sigurno! Ovo se zove NLO i tu nema boga!”, još je sigurniji Ivandrix.

Čudnu formaciju zvezda tačaka, u obliku latiničnog slova V video je u Pančevu i informatičar Marjan Dimov, dok je Beograđanin Stefan Stepanović, elektrotehničar po zanimanju, svoje prvo „viđenje” imao 16. juna sa grupom prijatelja ispred restorana „Košuta”.

- Formacija četiri leteća objekta, sa crveno-žutim svetlima, udaljenih jedan od drugog na nekoliko sekundi, i bez zvuka, letela je iz pravca grada prema Vidikovcu. Prvo smo pomislili da su avioni, međutim, toliko su blizu leteli jedan za drugim da je prosto nemoguće da su avioni, a i svetla su bila identična na sva četiri objekta. Kretali su se relativno sporo tako da smo mogli lepo da ih vidimo - tvrdi Stepanović.
Naravno, u celoj priči postoje i skeptici koji umesto NLO vide svetleće lampe ili „nebeske svetiljke”, izvorno nastale u Kini, ali poslednjih godina su sve popularnije na ovim prostorima.

izvor

nikad ne reci nikad

*

Van mreže Whisper*

• **
  • 452
  • 7
« Odgovor #4 poslato: 22:13:07, 26.Feb.2010. »

*

Van mreže Лав

• 1 825
  • 2
  • .-.
« Odgovor #5 poslato: 16:08:30, 24.Maj.2011. »
NLO moj prevoz do skole :D

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #6 poslato: 10:57:28, 02.Nov.2014. »
Da li je NLO koji je pao u Rozvelu – nacistička tajna letelica?

NLO koji je navodno pao u Rozvelu 1947. godine je možda bio proizvod tajne nacističke tehnologije

U američkom gradu Rozvelu je dve godine nakon završetka Drugog svetskog rata na zemlju pao misteriozni leteći objekt, a istraživači desetinama godina nakon tog događaja pokušavaju dokučiti o čemu se zapravo radilo.

Nagađalo se da se radi o vanzemaljskom letećem tanjiru, meteorološkom balonu ili tajnoj letelici za špijuniranje sovjetskog nuklearnog programa, prenosi portal "Jutarnji.hr".

Novi film 'NLO i Treći Rajh nudi novu teoriju. Zapravo se radilo o zvonolikom antigravitacijskom letećem objektu koji je izrađen kombinacijom tehnologija kojom se proizvode helikopteri i rakete. Jedna takva letelica je navodno pala u ruke američke vojske 1943. godine, pa su SAD nastavile da razvijaju ovu tehnologiju. Neuspešno testiranje nove letjelice je dovelo do pada u Rozvelu.

Priče o nacističkoj 'letelici zvonu' već su se ranije pojavljivale u NLO literaturi i u dokumentarcu na Diskaveri kanalu 'Nacistička NLO zavera'.

Novi dokumentarni film o kojem se još uvek ne zna puno navodno se fokusira na nemačkog inžinjera Josefa Andreasa Epa koji je navodno radio na NLO projektu koji je rezultirao sa nekoliko letelica u obliku tanjira.

Teorija o padu NLO-a u Rozvelu, a koji je rezultat nacističke tehnologije je u kontradikciji sa iskazima svedoka koji su na drugačiji način opisali letjeći objekt, a spominjali su i humanoidne vanzemaljce koji su pronađeni u letelici.

Pre nekoliko godina se pojavila i teorija da je Staljin uz pomoć Jozefa Mengelea, nacističkog 'anđela smrti' hirurški decu 'preradio' da izgledaju kao vanzemaljci, da bi ih zatim poslao u SAD u špijunskoj letelici, koja je zatim pala nedaleko Rozvela.

Postoji i teorija koja sugerira da je američka vlada pod kontrolom vlade u senci kojom upravljaju ivanzemaljci koji su pomogli nacistima prilikom dolaska na vlast 1930-ih godina.

Novi nemački dokumentarac donosi nova pitanja vezana uz Rozvelsku misteriju, ali definitivnog odgovora na pitanje što se tamo dogodilo 1947. godine i dalje nema.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/.293.html:-NLO-Rozvel

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000