Zezalice

  • Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže okica

  • **
  • 124
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Zezalice
« poslato: 15:49:12, 21.Dec.2008. »
Matematicar, racunovodja i ekonomista konkurisu za isti posao.

Na razgovoru za posao ispitivac pozove matematicara i pita "koliko su 2+2?". Matematicar odgovori "4". Ispitivac upita "tacno 4?" Matematicar ga pogleda sa prezirom i cudjenjem i kaze: "Da, tacno 4."

Zatim ispitivac pozove radjunovodju i pita isto pitanje: "koliko je 2+2?" Racunovodja rece "U proseku 4 +/-10%, ali u proseku 4".

Tada ispitivac pozove ekonomistu i postavi isto pitanje: "Koliko su 2+2?" Ekonomista ustane, zakljuca vrata, zatvori zastore, sede pored ispitivaca i sapne: "Koliko zelite da bude?".




----------------------------------------------


Koliko je 1+1+2/2=?
(pokusajte sa obicnim digitronom i videcete da ce te dobiti netacan rezultat


------------------------------------------------


Stara zagonetka

Na jednoj strani obale imate kupus,ovcu,vuka i pastira i samo jedan camac.Pastir treba da prenese na drugu obalu i kupus i ovcu i vuka ali u camac moze da stane samo on i jos jedno,ili kupus,ili ovca ili vuk.Kako to da izvede jer ako ostavi ovcu i kupus a prenese vuka,za to vreme ce ovca pojesti kupus


-------------------------------------------------


e ovo je tek odlicno  :D
IZ DECIJIH USTA.....

STA NAJRADIJE JEDES?
-Volim sve a najvise pasulj sa dokolenicom.
-Volim i slatko od sljivovice.
-Meso od pileta sa drskicom.
-Najsladje jedem kupusa od salate.
-Sta drugo nego kuvano jaje na oko.
-Najvolim da ne jedem. A kad moram kazem da nisam gladan, da me boli srce ili uvo i da imam krajnike u stomaku.
-Volim dzigericu i druge unutrasnjice.

KO SI TI?
-To me pitaju mama i tata kad me tuku, a ja im odgovaram da sam njihovo dete.
-Mnogo sam fina devojcica i lepo pisem po cistom zidu
-Ja sam deda jer se zovem kao on.

STA SANJAS?
-Sanjam razne sanove u boji.
-Jednom sam sanjala da sam velika i debela. Posle sam se probudila i dobila batine. Mama je rekla: Ovo nije dedina posteljina u koju mozes da piskis kad hoces?
-Sanjam da sam Pepeljuga i da je moj princ lepsi od njenog.
-Nije lepo sanjati. To rade samo oni sto ce da idu u puno razreda i da nose kravatu, a posle ipak dodju kod tate da traze pare.

STA JE KARAKTER?
-To je sport. Moj brat je karakterista.
-To sam video u zooloskom vrtu. Ima rogove, ali nema rep.

STA JE SLOBODA?
-Sloboda je kad pitam mamu smem li da uzmem cokoladu a ona kaze: Uzmi slobodno!

STA JE DETINJSTVO?
-To je moj zivot kad sam bio mali.
-To dobijemo kad se rodimo, pa posle prodje
-Detinjstvo je kad gledas slike pozutele boje.

STA JE PUBERTET?
-Neizleciva je to bolest. I doba kad ti brkovi i nesto drugo porastu preko noci.
-Pubertet je zivot sastavljen od gluposti
-To je kad prestanes biti devojcica i slobodno mozes da se sminkas
-Kad sam sa dedom stalno pricamo o devojkama iz tog puberteta

STA JE ODGOVORNOST?
-To je nesto sto svi traze, a niko ne zna sta je. Ne znam ni ja.
-Cuo sam da je to nesto jako tesko sto ne moze svako da nosi.
-Odgovornost je kada ja trazim sladoled a tata odgovara "Ne moze!"
-Odgovornost je kad odgovaras druga da ne uci i nagovaras ga da se igra.

KAKO SE PRAVE BEBE?
-One se prave od babica u porodilistu.
-Sramota me da kazem jer je to bezobrazan posao.
-Prave se nocu zato zmure kad se rode.
-To je jedan glupav posao za koji se prima deciji dodatak.
-Bebe se prave od rode ili od kupusa. Kako ko voli.
-Bebe se prave kad si dobar pa ti rode brata, a onda je on glavni pa si dzabe bio dobar.

STA JE HOBI?
-Te stapice sam jeo kad sam bio mali.
-Moj hobi je da kvarim televizor
-Hobi mog dede je laganje babe i hvatanje riba.
-Hobi je nesto besplatno sto te skupo kosta.

STA JE SUNCE?
-Ko gleda u sunce,a ne zmuri ima da mu se razboli uciteljica.
-Najlepse sunce je na moru. Ono tamo stanuje i cim dodjemo pita koliko imamo para.
-Ja sam babino sunce. Valjda jesam jer me i mama tako zove.

STA JE HOROSKOP?
-Tamo sam isao da gledam Hari Potera
-To je nauka zbog koje se ne ide u skolu.
-Horoskop je ono kad su deca isto obucena i pevaju istu pesmu u vise glasova.

STA JE VEROISPOVEST?
-Ko ima veroispovest uvek je cist, ne laze i redovno sece nokte.
-Ne znam za sta to sluzi al to dobijes cim se rodis

KO JE PATRIJARH?
-On je predsednik muskim i zenskim popovima.
-On je isto sto i Sveti Sava samo sto je ziv
-Kad je Bozic ili Uskrs on peva, ali nije snimio CD.
-Patrijarh je onaj sto se krsti kad mu mi masemo.

STA JE POLITIKA
-To je lepa rec za pokvarene poslove.
-To su ljudi koji cudno pricaju da bi drugi mislili kako su pametni.
-To je kad cike u odelima lazu pred puno sveta a ovi im pljescu.

STA JE EVRO?
-Evro je kad na televiziji pobedi "Lane moje"
-To je isto sto i evrokrem samo u manjoj tegli.
-Cuo sam kad je mama rekla komsinici da je gledala Evra sa onoga svijeta
-To su najskuplje pare koje se kupuju kad primis platu.

STA JE JUGOSLAVIJA?
-Jugoslavija je ovo gde zivimo ali vise ne postoji.
-To je drzava iz koje su nastali Srbi u rasejanju.
-Kad nesto imas pa nemas, onda je to Jugoslavija
-To je sestra od nekog Jugoslava, al je ja ne poznajem.

STA JE PRESTONICA?
-Tako zovu Beograd na televiziji.

KO JE SLOBODAN MILOSEVIC?
-To je dasa sto je jednom bio glavni.
-To je cika kome se sudi na televiziji kad nije bolestan.
-On je bio puno dobar, ali ga ne vole zbog zene.
-Njega su odveli jer je tukao policiju

STA JE NACIONALNI INTERES?
-To je nesto sto se stalno izdaje.
-nasi susedi to imaju, a mi imali pa dali njima
-To je ma gde otisao da budes Srbin.

STA JE KOMUNIZAM?
-To su matorci kojima vicu bando crvena
-To je neko pusto ostrvo za neplivace.
-To je samo za odrasle. Decu od toga boli stomak.
-To je moj deda kad je bio mlad i lud.
-Ja nemam komunizam jer redovno pijem mleko.

KO JE DOKTOR NAUKA?
-To je doktor koji leci nauku.
-Doktor nauka je naucno-fantasticno bice.
-To je onaj sto ne nosi beli mantil nego odelo pa je smesan.
-On ti ne kaze da otvoris usta, samo on prica.
-To je neki sto se maskira pa ne znas da je doktor.

STA JE KULTURA?
-To je pozoriste, a mene cesto vode u kulturu.
-To se dobije u kuci i nosi se gde god da ides.
-To se sadi na selu pa se posle prodaje na pijaci u gradu.

STA JE GENOCID?
-To su oni filmovi sto se prikazuju posle ponoci.
-To je nesto iz poznavanja prirode.
-Genocid nasledujemo od mame i tate.
-Genocid je nesto sto se prica stalno, a u vezi je sa nekim gradom od srebra.

STA JE KLONIRANJE?
-To je kad se klovn nervira.
-To se radi na ovcama, a posle ce na nama.

STA JE MAFIJA?
-Kad se kradu tresnje to nije mafija.
-To je jedan gospodski, vrlo placen posao.

STA JE ŠOVINIZAM?
-Šovinizam je kad se neko zove Specjalni Izaslanik Visokog predstavnika Ujedinjenih nacija

STA JE DROGA?
-Moj deda se drogira. On je dijabolicar i svaki dan daje sebi drogu iz sprica.

STA JE PRES KONFERENCIJA?
-To je kad jedni pitaju,a drugi sede i piju Jelen pivo.
-Na to se teraju novinari.
-Ko god hoce nesto da slaze on napravi tu konfernciju

STA JE AEROBIK?
-To je stocni aerodrom.
-Kad trcis uz muziku a nisi balerina.
-Da bi dobio aerobik moras biti puno debeo.
-U to veruju samo ruzne tete.

GDE JE AMERIKA?
-To su oni sto ne znaju gde je Srbija.
-Tamo su ziveli kauboji i indijanci, ali su se poubijali pa sad zive samo glumci.

ZA STA SLUZI KOMPJUTER?
-On sluzi da mama i tata ne spavaju vise zajedno.


------------------------------------------------------



Edit by Maestro:  Slanje vise komentara zaredom nije dozvoljeno pravilnikom foruma.Tacnije clanom 10. Za odvajanje ili naglasavanje koristite funkcije formatiranje teksta.
« Najnovija izmena:: 09:32:50, 19.Jun.2009. lilka »


 


*

Van mreže likica88

  • *
  • 34
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Zezalice
« Odgovor #1 poslato: 16:34:59, 02.Feb.2009. »
buhahahahaha :)
ALKOHOL MI U VENAMA TEÈE
"Pijane" kompjuterske skraæenice

TCP/IP - tri crna piva / i pelinkovac
DHCP - dva hladna crna piva
WINS - vina ima, natoci svima
ASP - ajmo svi pit'
SLIP - sad litru i pelinkovac
PPP - pijem pivo popodne
DVD - daj vodu drugima
ISA - idu stari alkosi
GPS - gorki pelinkovac svima
GIS - gorki i stella
ODBC - odnesi dva ballantinesa curama
DNS - daj nam sol-a
ARP - ajmo radije piti
PAP - prekaljeni alkoholicari piju
ADO - alkohol dolazi odmah
.NET - neka etanol tece
IRC - Ipak Rakiju Curama
PHP - Posalji Hladno Pivo
HTTP - Hocu Tamno Toceno Pivo
CGI - Cirkaj Game Ipak
SCSI - Svi Cugamo Sipaj Isto
AGP - Alkohol Gospoda Piju
DDR - Donesi Domacu Dakiju
MIRC - Ma ipak rakiju curama  
ICQ - iskljucivo rakiju qpujem
FTP - fermentaciju toplo preporucujem
UTP - uveliko tekilu pijem
DSL - duplu sauzu lemam


KAKO UČE STUDENTI U SRBIJI

Verovatno ste vec upoznali ovakvu osobu - studenta prepunog entuzijazma, istrajnog u svojoj nameri da uci od sest sati uvece pa sve do ponoci. Tacno svoje mesto, on iznova pazljivo doteruje svaki  detalj, obezbedjujuci tako sebi vreme za pronalazenje prvog izgovora; naime, sada se priseca kako jutros nije imao dovoljno vremena da procita neke zanimljive clanke u novinama. On takodje uvidja da je najbolje vreme da prebrine takve sitnice pre nego sto pocne da uci.

Zbog toga on ustaje sa radnog stola, prelistava novine i dok okrece stranice, otkriva vise interesantnih clanaka nego sto je i mogaao da zamisli. I dok lista stranicu po stranicu, on uocava i pregled zabavnog programa. Iz ovog ugla gledano - eto jedne izvrsne ideje za vecernji predah; moze da pogleda nesto interesantno izmedju 8 i 8:30 uvece. Pronalazi nesto zanimljivo, ali emisija pocine vec u sedam sati. U tom trenutku pomisli: "Pa dobro, imao sam tezak dan, nema jos mnogo do pocetka programa, i onako bi bilo korisno da se opustim i dobro odmorim pre nego sto prionem na ucenje i ..." Vraca se za svoj radni sto oko petnaest minuta do devet sati zato sto je POCETAK sledece emisije bio mnogo interesantniji nego sto je pretpostavljao.

U ovoj sceni on i dalje obigrava oko svog radnog stola, tapkajuci po knjizi; iznenada se priseca da bi bilo bolje da prvo telefonira svom prijatelju, zeleci da i to skine skine sa vrata, pre nego sto pocne sa ozbiljnim ucenjem. Telefonski razgovor je, naravno, mnogo zanimljiviji i duzi nego sto je ocekivao, ali se odlucan student, kakav je on, konacno vraca svom pisacem stolu u 9:15.

U ovom trenutku svog rituala on zaista seda za sto, otvara knjigu sa izrazom odlucnosti na svom licu i zaista pocinje da cita (stranu br. 1 , naravno). Dok cita pocinje da oseca prve znake gladi i zedji. Ovo je strasno, jer shvata da ce, sto duze odlaze zadovoljenje svojih potreba, glad i zedj bivati sve jaci i jaci, a da ce samim tim, njegova koncentracija za citanje bivati sve slabija i slabija.

Ocigledno i jedino resenje je laki obrok. Ovo, sa svim njegovim pripremama, polako prerasta u pravu gozbu.

Nakon sto je otklonjena i ta poslednja prepreka, povratak radnom stolu je propracen definitivnim saznanjem da ovoga puta ne postoji nista sto bi moglo da narusi njegiovu posvecenost ucenju. Opet cita nekoliko prvih recenica na prvoj strani knjige... Odjednom postaje svestan da je pretovario stomak i da ga obuzima sveopsta pospanost. Pri tom stanju stvari, mnogo je bolje da pogleda onaj drugi polucasovni program u 10 casova, jer ce se varenje tokom emisije uglavnom zavrsiti tako da ce preostalo vreme moci da iskoristi za ucenje na najefikasniji nacin.

Oko ponoci vidimo ga kako slatko spava ispred televizora.

Cak i u trenutku, kada ga probudi neko ko je usao u sobu, on misli kako stvari i nisu tako lose, jer se, konacno, dobro odmorio, dobro najeo, nagledao zanimljivih i opustajucih emisija na TV-u, ispunio svoje drustvene obaveze prema prijateljima, procitao sve vazne i zanimljive clanke, tako da ce sutra, tacno u sest sati....

Svaka veza sa studentima u Srbiji je slucajna...
« Najnovija izmena:: 10:30:37, 17.Jul.2009. lilka »
 

*

Van mreže Love_Hurts

  • **
  • 480
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Zezalice
« Odgovor #2 poslato: 08:59:29, 17.Jul.2009. »
Kcerkino pismo



Otac ulazi u sobu svoje cerke. Cerka nije u sobi, a na njenom krevetu je pismo. Padaju mu na pamet najgore stvari. Drhtavim rukama otvara pismo i cita:
"Dragi tata, zao mi je sto moram da ti saopstim da sam vas napustila i otisla sa svojim novim deckom. Napokon sam nasla istinsku ljubav ! Ah, kada bi samo mogao da ga vidis !Tako mu je slatka tetovaza i mindjusice i izgleda tako neustrasivo na svom velikom i brzom motoru ! Ali nije samo to... Napokon sam trudna ! Abdul kaze da cemo biti jako srecni u njegovoj kamenoj kucici usred sume i zeli da imamo puno dece. To je naravno i moj san! Otkrila sam da marihuana nije stetna. Zato smo odlucili da je sami odgajamo za nas i nase prijatelje u slucaju da ostanemo bez kokaina i ekstazija. U medjuvremenu se nadam da ce nauka ubrzo otkriti terapiju za AIDS, tako da Abdul moze da se izleci. Zasluzio je !
Dragi tatice, ne zelim da budes zabrinut zbog mene. Imam vec 15 godina i znam da vodim racuna o sebi. Na kraju krajeva, Abdul je tako mocan i mudar jer ima 47 godina zivotnog iskustva. Vodi me kroz zivot i daje mi najbolje moguce savete kad god treba nesto da odlucim, kao na primer kad sam odlucila da predjem u islam. Nadam se da cu uskoro doci da te posetim, tako da ces imati priliku da upoznas svoje unuke!!
Tvoja najdraza cerka

P.S. Ma salim se !!! Iskuliraj !!! Kod Marije sam. Samo sam htela da ti kazem da postoje mnogo gore stvari u zivotu nego sto su ocene na kraju prvog tromesecja koje ces naci na vitrini."
Teshko je biti niko i nishta onome ko tebi znachi sve...
 

*

Van mreže Gagi

  • *
  • 73
  • 0
  • Pol: Muško
  • probaj.da.me.ulovish. Samo Kulijana
Odg: Zezalice
« Odgovor #3 poslato: 04:52:24, 19.Jun.2010. »
Love Svaka ti casT
ULICA.To.Je.To.ono.Sto.Znam.ono.Sto.smem.Drugo.Nista.ne.Razumem.
 

*

Van mreže Amar.Orlic

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Zezalice
« Odgovor #4 poslato: 00:59:51, 22.Dec.2012. »
 (e*e)
 

*

Van mreže anjaaa

  • *
  • 48
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Zezalice
« Odgovor #5 poslato: 22:42:11, 09.Mar.2013. »
ошја Врањанац куде попа па му вика:
- Попе, дођо куде тебе па ако имаш малка време, да си попричамо!
- Ће имам , сачеке ме малка!
Завршија поп работу па му вика на Врањанца:
- Што је бе, што те мучи?
- Попе, коџа сам бе грешија , па дођо куде тебе да се исповедим!
- Што је бе било, што си згрешија?
- Варагу бе жену, попе!
- Ај ћете исповедим... А бе, а с' колко њи гу бе вара?
- Ама бе попе , па несам дошја да се фалим, него бе да се исповдим!
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000