Prepoznaj muškarca po frizuri

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Prepoznaj muškarca po frizuri
« poslato: 11:28:47, 26.Maj.2009. »
Ima li istine? Iskustva?

Muškarac koji mnogo vremena provodi uređujući svoju kosu, pomno namještajući pramen po pramen, otkriva čovjeka koji zna da je izgled njegov glavni adut. Na njemu je najčešće i sva odjeća pomno birana, a to može osim visokog samopouzdanja, biti znak umišljenosti. Frizurom želi postići i dojam moći. U krevetu voli biti dominantan, pomalo je perverzan i teško se zaljubljuje.
Kratka kosa ima nekoliko značenja. Potpuno kratka može ukazivati na sportaša. Takav muškarac ima visoko mišljenje o sebi, a frizurom želi pokazati i svoju snagu. U krevetu je snažan, ali i vrlo pažljiv. Kratke uredne frizure često ukazuju i na konzervativna stajališta, što nije mjerilo za njegovu seksualnu želju.

SURFERSKA FRIZURA
Surferska poluduga razbarušena kosa odaje alternativnog šminkera koji voli opuštenost, a definitivno je sklon izazovima i u seksualnosti.

ALTERNATIVCI KAO MAZE
Dugokosi muškarci frizurom izražavaju svoja drukčija stajališta o izgledu te stavove o životu. Međutim, sa ženama su najčešće prave maze.

“CEZARICA” VOLI PROVJERENO
Takozvana Cezar frizura pristaje većini muškaraca. Nosili su je i George Clooney i Brad Pitt. Uredna je i privlačna. No ona može odavati i manjak kreativnosti. I to u spavaćoj sobi. No to ne znači da s vremenom neće carovati u tom području. “Tatina” frizura, uredno počešljana na lijevu stranu, odaje galantnost, ali i muškarca koji nije sklon novitetima, pa ni eksperimentiranju u seksu.  Nove poze za njega će biti dovoljne.

TRENDI I NEOBUZDAN
Za kratke, trendi frizure, odlučuju se najčešće mlađi muškarci koji žele biti popularni i privlačni ženskom spolu. Malo podignuta kosa, ne previše učvršćena preparatima, govori o modernom, ali i spontanome muškarcu. Njegova je glavna karakteristika ležernost, no u krevetu se može pretvoriti u pravu zvijer. Kosa puna gela odaje pedantnog šminkera.

RAZBARUŠENA KOSA IDE U PARU
Žene koje uvijek imaju sređenu frizuru traže muškarce s urednom i počešljanom kosom. One koje nose raspuštenu kosu privlačit će muškarci sa surferskim poludugim ili razbarušenim kratkim frizurama.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
Odg: Prepoznaj muškarca po frizuri
« Odgovor #1 poslato: 00:06:19, 22.Dec.2009. »
Zaista ne volim kad muskarac previse provodi vremena pred ogledalom,cak ne mogu da zamislim kako uzima gel i namesta svaku dlacicu i pritom kad ga pomazis po kosi,a ono isto kao plast sena.Kao klinka imala sam momka koji je to radio,pa ne sme da legne na jastuk,pokvarice zurku,pa svaki cas se pipka da li je sve na mestu,a koliko vremena provede pred ogledalom...uh grrr...Otuda obozavam muske sa skroz kratkim fizurama koje ne zahtevaju nekavo lickanje.

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
Odg: Prepoznaj muškarca po frizuri
« Odgovor #2 poslato: 16:23:31, 06.Jun.2010. »
Do sada sam nekako voljela klasnicne kratke frizurice, a poslije ovoga sto sam procitala, mislim, da bi mi se mogli svidjeti i muskarci sa malo duzom kosicom. :D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000