Anketa

Da li kasnite na prvi sastanak?

Da
Ne

Kasnjenje na prvom sastanku

  • Odgovora: 41
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #20 poslato: 00:18:31, 23.Jun.2010. »
a da li kasnite kada je prvi ("ljubavni") sastanak u pitanju?
He, pa kakve veze da li je prvi ili deseti sastanak?  :)
 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #21 poslato: 00:22:50, 23.Jun.2010. »
Tako sam formulisala pitanje jer je naslov teme: "Kasnite li na prvom sastanku"  :smehotres:
A ti ne znas?! Neke devojke/momci su umislili da je cool pustiti drugu stranu da ceka jer se onda ostavlja utisak kako su oni zauzeti i ... cista glupost (po mom misljenju) ali to je sada "in"  ;D
 

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #22 poslato: 16:48:26, 23.Jun.2010. »
Ne volim kašnjenja i netolerišem ih, možda samo 15 akademskih ostalo je neprihvatljivo za mene i odlazim....
 

*

Van mreže MiMibb

  • *
  • 93
  • 1
  • Pol: Žensko
  • http://img17.imageshack.us/img17/4483/mimif
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #23 poslato: 16:53:27, 23.Jun.2010. »
Uf ti si jos i dobra,ja mogu sacekati svega 5 minuta,i ni minut vise,nakon toga,ukoliko se doticni ne pojavi,ja odlazim...

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #24 poslato: 16:57:21, 23.Jun.2010. »
Za dotičnog to je odlazak i zbogom!!!! (mah:mah)
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #25 poslato: 17:22:04, 23.Jun.2010. »
OK devojke, a da li kasnite kada je prvi ("ljubavni") sastanak u pitanju? Da li tolerisete akademskih 15 minuta ili ste i tu rigorozne i iskljucive? ;)

Nigde ne kasnim, tacna sam uvek, i na ovim prvim ljubavnim dejtovima  ;D...Na sve se odnosi kriterijum, desetak min i da istolerisem sve ostalo ne... :) Ali pod uslovom da se tih desetak min ne ponavljaju vise
 


*

Van mreže narcisa zec

  • *****
    Počasni član
  • 4 384
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #26 poslato: 17:56:01, 23.Jun.2010. »
Kad god krenula sa spremanjem uvjek kasnim  ;D (U zadnji cas sijedam na bus, nekad mi pobjegne...) sem kad je posao u pitanju ili ljubavni dejt ako mi je jako stalo...onda znam da se potrudim.
A pogotovo taj prvi sastanak jer cini mi se da se svi trudimo (i mi sa navikom kasnjenja) da ostavimo dobar utisak... (mah:mah)

Elenice svaka čast za onih sat vremena čekanja. Ja to nebi mogla. A kad kasnim to je 5 - 10 min otprilike
« Najnovija izmena:: 18:00:09, 23.Jun.2010. narcisa zec »
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #27 poslato: 20:05:01, 28.Jun.2010. »
Kako tako, pa vi ste previse kruti po tom pitanju...hmmm ja tolerisem kad drugi kasne, jer i ja imam obicaj takav, al sad da bih nakon 5 min otisla sumnjam, mozda na kafu u obliznji kafic ;D i malo prelistala novine i sacekala doticnu damu ili gospodina, jer ako sam naumila izaci bas tad i sa tom osobom i izdvojila vrijeme za to, nije mi tesko sacekati a ni mrsko, zabavila bih se necim drugim...al sigurno ne bih odustala od svoje zamisli i cilja da vidim tu osobu i da izadjem, pa makar se taj sastanak nikad ne ponovio...praktikujem kad nesto radim da radim do kraja :D     " Ko ceka, taj doceka" (mah:mah)

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #28 poslato: 15:50:47, 10.Apr.2011. »
ja kasnim inace na sve u zivotu,drustvo se vec naviklo i uvek me cekaju,ali posto mi nikad ne prave scene ja sam resio da ih nagradim i dolazim koliko mogu na vreme..
sto se dejta tice..na prvi ne kasnim i jako me nervira kad kasne na prvi,jedna devojka mi je kasnila 45 minuta na prvi dejt,ali sam je sacekao ipak i njoj se to svidelo..posle sam ja zakasnio 45,cisto da se ne opusta..cekala je i ona..inace ne ludim ako neko kasni do 20 minuta,jer je to i normalno u Beogradu je vecito neki haos u prevozu i sl,to je nacin zivota ovde..
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Kasnjenje na prvom sastanku
« Odgovor #29 poslato: 22:03:40, 10.Apr.2011. »
Tako sam formulisala pitanje jer je naslov teme: "Kasnite li na prvom sastanku"  :smehotres:
A ti ne znas?! Neke devojke/momci su umislili da je cool pustiti drugu stranu da ceka jer se onda ostavlja utisak kako su oni zauzeti i ... cista glupost (po mom misljenju) ali to je sada "in"  ;D

Pa ljudi svasta rade pa im posle kriv djavo kad neko ne stekne najbolji utisak...
U sustini ok je ko voli da taktizira. Ja sam ciljao na to da i prvi i deseti sastanak moraju da budu isto znacajni.  :)

inace ne ludim ako neko kasni do 20 minuta,jer je to i normalno u Beogradu je vecito neki haos u prevozu i sl,to je nacin zivota ovde..
Nije to opravdanje...  Moras ranije da krenes.  :D
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
12 Odgovora
5611 Pregleda
Najnovije: 14:45:55, 02.Nov.2009.
Nale 83
15 Odgovora
9516 Pregleda
Najnovije: 19:44:54, 12.Avg.2017.
Miloš Mi.
26 Odgovora
4917 Pregleda
Najnovije: 11:21:27, 27.Jan.2014.
delhaj