Velike - male grudi

  • Odgovora: 29
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #10 poslato: 18:01:35, 19.Apr.2009. »
jako zanimljiva tema s obzirom da zivimo u vremenu kad su estetska hirurgija i silikoni hit.ja licno ne volim velike grudi je l sa njima i telo izgleda vizuelno krupnije.uostalom sa manjim je  mnogo  lakse trcati i baviti se nekim drugim sportskim aktivnostima nego sa velikim grudima.uostalom i to treba znati nositi, ima zena sa velikim grudima kojima dobro stoje i ne izgledaju vulgarno ali ima i onih drugih. (mah:mah)
 


*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #11 poslato: 18:39:24, 19.Apr.2009. »
Ima u tome istine oko velicine grudi i kome kako stoje ali licno mislim da devojka u tom delu treba da se razlikuje od muskarca :D
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #12 poslato: 19:05:36, 19.Apr.2009. »
pa dobro ne kazem da ne treba ali sad boze moj i ako se ne razlikuje mnogo ;)
sigurno postoje i druge stvari na zeni (sto fizicki sto psihicki)  koje mogu privuci muskarca a da nisu grudi
 

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #13 poslato: 23:22:44, 20.Apr.2009. »
Naravno :)
 

*

Van mreže talentovana

  • **
  • 310
  • 1
  • Pol: Žensko
  • Love_is_in_the_air
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #14 poslato: 16:13:24, 22.Apr.2009. »
Nisu one bile iskompleksirane, nego je drushtvo uchinilo da se tako osetjaju.  :-\

Uf drustvo...  najlakse je naci razlog a ne prihvatiti sopstvenu krivicu  (mah:mah)
Ljudi kažu da postoji mudrost glave i mudrost srca.     
Charles Dikens
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #15 poslato: 13:41:13, 04.Jun.2009. »
Velike grudi - ženski stereotip
Cetvrtak, 4. jun 2009. 11:14    

Slike lepotica bujnog poprsja kojima nas svakodnevno "bombarduju" reklame, filmovi i modni magazini, a za koje žene misle da ih "verovatno snimaju i smišljaju muškarci", postale su mučna svakodnevnica svim onim pripadnicama lepšeg pola prema kojima priroda nije bila blagonaklona.
Poslednje ispitivanje sprovedeno u Tajvanu govori da su žene krive što je to tako!

Uvreženo mišljenje da "niste lepe ukoliko niste savršene", tačnije, ukoliko se obim vaših grudi ne poklapa sa onim Pamele Anderson ili neke druge silikonske lepotice, stereotip je koji su "stvorile" žene i onda pripisale muškarcima.
Studija vlade okruga Taičung u Tajvanu pokazala je da se većina muškaraca zapravo uopšte "ne zamara" veličinom grudi, kao i da su žene zapravo te kojima to predstavlja veliki (mali) problem.

Zapravo, muškarcima je bitniji oblik grudi od njihove veličine. Postoji teorija da oblik grudi određuje karakter žene. Dakle, ne morate čitati horoskop - pogledajte joj u grudi i sve će vam biti jasno.
U sprovedenom istraživanju učestvovalo je 264 muškarca i 336 žena. Od tog broja čak 75 odsto muškaraca je reklo da im veličina grudi nije bitna, dok je 60 odsto žena reklo da ih muči veličina njihovih grudi. Dobijeni rezultati potvrdili su da čak i muškarci (njih 86 odsto), ne odobrava sve veći broj televizijskih reklama u kojima se pojavljuju "ne baš bistre tinejdžerke bujnih grudi".

(MONDO)
 


*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #16 poslato: 15:47:11, 04.Jun.2009. »
Velike grudi - ženski stereotip
Cetvrtak, 4. jun 2009. 11:14    

Slike lepotica bujnog poprsja kojima nas svakodnevno "bombarduju" reklame, filmovi i modni magazini, a za koje žene misle da ih "verovatno snimaju i smišljaju muškarci", postale su mučna svakodnevnica svim onim pripadnicama lepšeg pola prema kojima priroda nije bila blagonaklona.
Poslednje ispitivanje sprovedeno u Tajvanu govori da su žene krive što je to tako!

Uvreženo mišljenje da "niste lepe ukoliko niste savršene", tačnije, ukoliko se obim vaših grudi ne poklapa sa onim Pamele Anderson ili neke druge silikonske lepotice, stereotip je koji su "stvorile" žene i onda pripisale muškarcima.
Studija vlade okruga Taičung u Tajvanu pokazala je da se većina muškaraca zapravo uopšte "ne zamara" veličinom grudi, kao i da su žene zapravo te kojima to predstavlja veliki (mali) problem.

Zapravo, muškarcima je bitniji oblik grudi od njihove veličine. Postoji teorija da oblik grudi određuje karakter žene. Dakle, ne morate čitati horoskop - pogledajte joj u grudi i sve će vam biti jasno.
U sprovedenom istraživanju učestvovalo je 264 muškarca i 336 žena. Od tog broja čak 75 odsto muškaraca je reklo da im veličina grudi nije bitna, dok je 60 odsto žena reklo da ih muči veličina njihovih grudi. Dobijeni rezultati potvrdili su da čak i muškarci (njih 86 odsto), ne odobrava sve veći broj televizijskih reklama u kojima se pojavljuju "ne baš bistre tinejdžerke bujnih grudi".

(MONDO)

Slažem se sa ovim.

Koliko sam za ovih mojih 30 i kusur godina mogla da vidim i shvatim, muškarcima je bitan celokupan "imidž" koji žena ima, a najbitnije im je njen stav i ponašanje, jer to u stvari daje pravu fam~fatal harizmu ženi ~ male ili velike grudi su samo jedan od dodataka koji treba da se skladno uklope u harmoničnu celinu tog ponašanja... šta ćemo sa klempavim ušima, buljavim/sitnim očima, lošim kvalitetom kose, ružnim kolenima, velikim stopalima, preširokim/preuskim kukovima, ramenima ko u vaterpoliste ili pak nepostojanje brade na licu... ima milion drugih "problema" ako ćemo baš da se "nerviramo"... problem grudi je samo jedan od njih...

Ali na žalost, kompleksi su najveći neprijatelj mnogih. Primera radi : imam jednu drugaricu koja izuzetno patila zbog svojih [zaista] malih grudi, ali od kada se udala i rodila dete to je više uopšte ne zanima, a opet, imam još jednu drugaricu koja ima [pozamašno] velike grudi ~ ona pak pati što su joj one pa velike [!?] i trenutno skuplja pare da ide na plastičnu operaciju i da ih smanji...


...100 žena ~ 1000000000 ćudi
Ono što je ženi lepo ~ muškarcu ni malo ne mora da se svidja
i ono što je njoj ružno ~ upravo muškarcu može biti lepo...

Pak, izgleda da je mene Majka Priroda jako volela, ali iskreno ponekad sam nesrećna, jer mnoge stvari koje devojke / žene sa manjim, skladnijim grudima mogu da rade, ja eto ne mogu [opušteno trčanje bez da dobiju masnicu na oku, pronalaženje idealnog brushaltera, nošenje topića i lepih majci na bratele a da pri tom ne dobijaju "komplimente" od prolaznika i vozača koji prolaze pored njih, spavanje na stomaku u toku noći bez da se žuljate o sami sebe... itd]
Nije da se bunim, mojih 1m30 obima mi jako "prija" ali opet... eto... ko što rekoh 100 žena ~ 1000000000 ćudi...  :-[

Ipak je najbitnije šta žena misli o sebi i da zaista voli sebe takvu kakva je ~ a ne da samopouzdanje traži u muškarcu sa kojim je ili pak da maltretra sebe raznim analiziranjima, nerviranjima ili operacijama...
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže talentovana

  • **
  • 310
  • 1
  • Pol: Žensko
  • Love_is_in_the_air
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #17 poslato: 23:07:35, 23.Jun.2009. »
Treba da volimo same sebe takve kakve nas je priroda dala. Takve nas bira i onaj pravi tj sa manama i vrlinama a ne zbog grudi :)
Ljudi kažu da postoji mudrost glave i mudrost srca.     
Charles Dikens
 

*

Van mreže milica-tea

  • **
  • 479
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #18 poslato: 12:43:11, 22.Sep.2009. »
niko nije savrsen....


Nisu one bile iskompleksirane, nego je drushtvo uchinilo da se tako osetjaju.  :-\


Uf drustvo...  najlakse je naci razlog a ne prihvatiti sopstvenu krivicu  (mah:mah)


ima istine u tome stalno gedaju napunpane pevacice glumce koji imaju savrseno, telo, ten, kosu i onda je vecina devojaka iskompleksirana jer nije savrsena kao one.... drustvo je mnogo uticalo na to da vise nema prirodnih nego samo silikonskih lepotica...
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Velike - male grudi
« Odgovor #19 poslato: 09:52:01, 23.Sep.2009. »
Malo da vas nasmejem ~ nije off jer je vezano za poprsije ~ ali je text više nego bleskast.

Pre nedelju dana čitam u nemam pojma kojim novinama ~ lekari sa tamo nekog američkog instituta su utvrdili da previše ispijanja kafe utiče na veličinu grudi kod žena ~ previše kafe utiče na smanjenje obima grudi  ;D

Da je tako, s obzirom da kafu pijem od 15godine, u kretenskim količinama ~ barem 5 šolja dnevno, barem... ja bih imala pileće grudi, a ne da pariram Pameli Anderson  8)

... e ti ludi naučnici...
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
17 Odgovora
3086 Pregleda
Najnovije: 05:28:21, 11.Nov.2013.
Zlajo
56 Odgovora
17187 Pregleda
Najnovije: 19:13:49, 25.Apr.2020.
pg crna gora
4 Odgovora
1088 Pregleda
Najnovije: 18:21:06, 16.Jan.2015.
elena86