Da li cu naci posao?

• Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže saky

• *
  • 2
  • 0
Da li cu naci posao?
« poslato: 15:36:16, 12.Maj.2009. »
Molim Vas di mi odgovorite,imam velikih problema i ne znam sta ce biti samnom?Da li cu naci posao u NS i ostati da zivim ovde?Hvala vam unapred 15.27 Novi Sad 12.05.2009

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Da li cu naci posao?
« Odgovor #1 poslato: 16:28:38, 12.Maj.2009. »
Molim Vas di mi odgovorite,imam velikih problema i ne znam sta ce biti samnom?Da li cu naci posao u NS i ostati da zivim ovde?Hvala vam unapred 15.27 Novi Sad 12.05.2009

Da vidimo :

• ti si predstavljena Asc' u Vagi sa Venerom na 08° Vage u VII polju, a takodje si i Mesec na na 00° Jarca u IV polju.
○ Iz ovoga se vidi da si zaista u "down" stanju ~ Venera u znaku svog izgona, a i Mesec u znaku svog izgona.
~ Izgon nam govori da se ne osećaš dobro, kao da si "izbačena iz šina" u svim delovima svog života.

• Posao je X polje, kojim vlada Rak, sa Mesecom na 00° Jarca u IV polju ~ iz ovoga se vidi da ti je trenutno posao da "sediš kući".

• Da bi dobili odgovor posmatramo Veneru i Mesec, da li postoji povezivanje preko tabele i preko aplikacionog aspekta izmedju njih.

○ po tabeli : ti kao Venera nemaš povezanosti sa Mesecom, dok s druge strane Mesec se nalazi i u triplicitetu i terminu Venere ~ ovo nam govori da definitivno postoji posao za tebe u tvojoj struci [tj. ono što bi ti želela da radiš] ali da do sad nije postojao način da dodješ do njega.

○ a što se aplikacija tiče ~ Mesečev prvi aplikacioni aspekt je upravo 90° sa Venerom, a i Venerin prvi aplikacioni aspekt je 90° Mesec. Ovo nam daje potvrdan odgovor ~ načićeš posao ~ a vremenski interval bi mogao da bude -/+ 2 meseca.

↔ sa srećom ↔ biće sve uredu  ;)

Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #2 poslato: 16:30:26, 12.Maj.2009. »
Jeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!Jupiii!!!!!!!!!
Ups :)

*

Van mreže saky

• *
  • 2
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 16:50:05, 12.Maj.2009. »
Hvala Vam od srca na brzom odgovoru,sad imam mnogo vise vjere i nade da ce sve biti o.k.Srdacan pozdrav!!

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #4 poslato: 11:05:58, 27.Maj.2009. »
Da li cu naci bolji posao,da li ce biti parica?
Novi Sad
27. Maj 2009.
10:48h

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #5 poslato: 11:36:21, 27.Maj.2009. »
Da li cu naci bolji posao,da li ce biti parica?
Novi Sad
27. Maj 2009.
10:48h

Da vidimo :
• ti si Asc' u Lavu, sa Suncem u Bliznacima u X polju.
• takodje si i Mesec u Raku u XI polju.
• posao koji trenutno radiš je Venera u Ovnu u IX polju.
• naredni [nov] posao je retrogradni Merkur u Biku u X polju.

○ iz ovoga vidimo da si ti vrlo orijentisana na nalaženje novog posla, jer je Sunce pod vladavinom tog Merkura i nema povezanosti sa Venerom, a čak je i Mesec vezan za Merkura, a nije vezan za Veneru.
○ s druge strane, Venera obožava Sunce, a i Merkur obožava i Veneru i Mesec...

◘ da bi dobili odgovor ~ tražimo aplikacije izmedju Sunca/Meseca i Merkura ~ toga na žalost nema. A dodatno, sam Merkur s obzriom da je retrogradan i da uskoro menja pravac kretanja nam pokazuje da ni taj nardni posao ne bi bio "stalan", pa samim tim i dobar.

♣ Mesec ima prvu aplikaciju sa Saturnom od 60°, pa zatim sa Venerom 90°.
♥ Sunce nema aplikaciju sa Mesecom, ali ima širu aplikaciju od 90° sa Saturnom.
♦ Merkur ima prvu aplikaciju tek kad krene direktno i ponovo sklopi 90° sa Jupiterom...
♠ iz svega ovoga na žalost dobijamo negativan odgovor  :(
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000