Depilacija prepona

• Odgovora: 28
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Belladonna

• *
  • 79
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Depilacija prepona
« Odgovor #10 poslato: 02:45:20, 13.Maj.2009. »
sve se to dobro preprzi, pa se dlacice ni ne vide u tom slucaju...(ako je vosak tamniji, a na puter vosku se vidi)
Pri hladnoj depilaciji nema pretapanja, ali se ni jednom kozmetickom salonu ne isplati da ne pretapa topli vosak-99% salona to radi :)
http://www.imagebam.com/image/53ae4d33728980
"Predana je bila toliko bludi, te ozakoni strast koja je svlada, da je zbog toga niko ne osudi"...Dante Aligijeri-Pakao

*

Van mreže komsinica sanja

• *
  • 31
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 16:36:26, 14.Maj.2009. »

strasno  :;

*

Van mreže Belladonna

• *
  • 79
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 14:25:51, 15.Maj.2009. »
Ma da ljudi sta vam je-racunajte-da li im se vise isplati da svima trpaju jedno te isti vosak(sto znaci mnogo redja ulaganja i kupovina voska) ili da svima krkaju nov, a izdepilirano vracaju?
Znaci-skine vam traku sa noge, stavi pored, a onda se lepo sve kasnije vrati unutra :D :D :D
Sto dalje znaci-pazite da vam se necije dlake sa cke ne zalepe za nausnice

Zivelo nase deljenje dlaka :))
http://www.imagebam.com/image/53ae4d33728980
"Predana je bila toliko bludi, te ozakoni strast koja je svlada, da je zbog toga niko ne osudi"...Dante Aligijeri-Pakao

*

Van mreže jelenacv

• 725
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 19:18:41, 16.Jun.2009. »
Ja idem kod kozmeticarke na mesec dana, odmah posle ciklusa, tada me nekako najmanje boli. Ali uvek mi bude malo grozno pri pomisli na te vise puta upotrebljavane voskove, pa mislim da cu poceti sama. Jeste li skidale nekad prepone depilatorom? Ja sam probala i bol je podnosljiva  :) samo ne mogu sve delove. Koji vosak koristite?

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #14 poslato: 20:48:31, 16.Jun.2009. »
Da,vosak vracaju i procedjuju,ali isto tako i drze na visokim temperaturama,tako da skoro nikakve šanese nema za zarazom...godinama(10 god) sam se depilirala toplim vosko i nikad nisam videla ni dlačicu nit dobila neku zarazu, tako da treba se ici kod profesionalaca sa profi opremom.Drugo, veca sansa za zarazom je kod hladne depilacije,gde valjke sa hladnim voskom koriste na sve i jednoj ženi bez dezinfekcije,jer ne bacaju svakom depilacijom valjak.Tako da sam pre za toplu(dlakavu) depilaciju ,nego hladnu.

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • 4
« Odgovor #15 poslato: 09:20:48, 17.Jun.2009. »

Jeste li skidale nekad prepone depilatorom? Ja sam probala i bol je podnosljiva  :) samo ne mogu sve delove.

Godinama vec depiliram sve sem nausnica depilatorom, te se izvezbah i stizem prakticno do svih mesta koja su za depiliranje...a i par godina yoge je cenim ucinilo svoje....;)

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #16 poslato: 00:19:36, 25.Jun.2009. »
Prvo da srusim taj mit jednom za svagda-trajna depilacija laserom-NIJE TRAJNA za ceo zivot!To je zabluda,mozete pitati bilo kog vrsnog dermatologa.Iako sve druge dlacice skidam epilatorom(sjajna stvar za imati),na preponama moram toplim voskom kod kozmeticara,i volim najvse brazilsku depilaciju.Tako sam navikla :-[

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #17 poslato: 02:37:14, 25.Jun.2009. »
Da, znam i ja da nije trajna za ceo zivot... Rekli su mi ljudi koji su radili. Dlake ne rastu par godina samo... Mada i to znaci! :D
A zasto na preponama ne mozes epilatorom?
~Sunshine~

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #18 poslato: 09:56:14, 25.Jun.2009. »
Iskreno,nisam problala :D A i posto volim da sve skinem,mislim da bi epilatorom to bilo nemoguce... ???

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #19 poslato: 10:18:18, 25.Jun.2009. »
Epilatorom kada bih skidala prepone bojim se da bih vrištala i čuli bi me do 5-te ulice. Voskom je to tren,a epilatorom duže traje i mnogo je bolnije,a o položaju i načinu skidanja epilatorom da ne pričam,možda bi me vodili u bolnicu da mi odmrse noge i hiruški skidaju sa vrata :) ili nešto slično.

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000