Kada popijem ja...hik!

  • Odgovora: 16
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #10 poslato: 01:51:41, 17.Nov.2009. »
Ne pijem da se napijem,samo kada mi se pije i kada sam u takvom raspolozenju.Nista posebno euforicna ne postajem od alkohola,mozda neki osmeh vise i neka ludost vise ;D
 


*

Van mreže ikica

  • *
  • 3
  • 0
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #11 poslato: 20:06:39, 18.Nov.2009. »
zna biti interesantno kad popijem;) definitivno postajem perverznija, i u neku ruku laka:P ali to ne mora nuzno biti lose;] ipak, ponekad se ujutru grozno osecam kad se prisetim sinocnih dozivljaja xD
 

*

Van mreže decko u usponu

  • ***
  • 687
  • 1
  • Pol: Muško
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #12 poslato: 21:57:37, 19.Dec.2009. »
zna biti interesantno kad popijem;) definitivno postajem perverznija, i u neku ruku laka:P ali to ne mora nuzno biti lose;] ipak, ponekad se ujutru grozno osecam kad se prisetim sinocnih dozivljaja xD
nemoj da se secas  ;)
 

*

Van mreže plavkica

  • **
  • 536
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #13 poslato: 00:47:34, 20.Dec.2009. »
Chim dignem ruku da se veselim (posle je ne spushtam  :D ) znachi da me uhvatilo,smeshkam se,vesela sam,imam lepu pijanku,dodushe nekad me uhvati da mudrujem i izvodim neke teorije kao i da pricham sve shto mi je na dushi,grlim drugove i drugarice i govorim im koliko ih volim,gnjavim opasno  ;D
A za sex i perverzije nije mi potreban alkohol da bih bila opushtena,ali ume da uspali situaciju josh vishe
  :P
Kad pijem kazu - alkoholicharka, kad skitam kazu - skitara, kad ljubim kazu - kurva, a kad umrem kazace - znala je da zivi!!
 

*

Van mreže *Zoe*

  • *
  • 5
  • 0
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #14 poslato: 16:35:57, 16.Jan.2010. »
Vise ne pijem. Ali ranije dok se islo po zurkama, volela sam da popijem malo, cisto da budem opustenija. Nikad se nisam toliko napila da pravim neke gluposti. Ali budem malo opustenija, pa neke perverzije koje su mi se motale po glavi dok sam bila trezna sprovodim u delo  :-X
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #15 poslato: 17:32:15, 22.Jul.2012. »
Pijem jednom sedmicno,kada izlazim.Tolerancija na alkohol mi je dosta visoka,mnogo bih trebala da popiti,da bih bila pijana,a tim stanjima nisam sklona.Obicno dozvolim sebi par casa,radi opustanja,nekog stanja blage pripitosti u kome postajem komunikativna,vesela,i jos hrabrija nego sto sam inace.Ako sam zauzeta,nema sanse da prihvatim icije udvaranje,bez obzira na pripitost,samo ga grublje odbijem  :D Ako nisam zauzeta koketiram,ali do odredjene granice,ne dopustam sebi da predjem granicu dobrog ukusa.Ono sto je malo smijesno,je pretjerana briznost za okolinu,volim cijeli svijet u tom stanju  ;D Uglavnom,nikad nisam ucinila u tom stanju nesto zbog cega bih sekajala,dosta sam savjesna i tada,i ko me dobro ne poznaje i ne skonta da sam popila. A sto se perverzija tice,haha samo sa svojim deckom  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Kada popijem ja...hik!
« Odgovor #16 poslato: 19:54:42, 22.Jul.2012. »
Ne pijem uopste, ni kad izlazim, to bas nije za mene, a i ne privlaci me alkohol i milo mi je zbog toga :)
 


Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
58 Odgovora
12709 Pregleda
Najnovije: 10:46:06, 20.Jan.2013.
medenica
2 Odgovora
4850 Pregleda
Najnovije: 20:00:35, 22.Okt.2009.
mica88
62 Odgovora
9096 Pregleda
Najnovije: 06:47:10, 02.Avg.2020.
silverfire