U kom horoskopskom znaku su rodjeni najveci prevaranti?

  • Odgovora: 62
Stranice: « 1 ... 5 6 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže PantaRei92

  • **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: U kom horoskopskom znaku su rodjeni najveci prevaranti?
« Odgovor #60 poslato: 12:37:32, 12.Avg.2012. »
Te ribe su mi tako mutne, idu mi na zivce. I muskarci a tek zene! To je bolesno ljubomorno i agresivno. Mogu slobodno nazvati bolesno,jer jeste. Ima i povucenih, ali isto misle. Drugacije fizicki reaguju.

Ovaj jedan drug riba bije devojku,jako je agresivan,ne sme ona da izadje bez njega nema teorije. Bukvalno joj zakljuca stan i ne da. i onda se pokaje, trci kod nje u fazonu maco ti ja znas da ja tebe voliiiim najvise na svetu. Ko te je udario? JA??? nisam te nikad udario. Onda krecu tripovi njegovi u glavi, i onda je isekao vene i skocio s mosta tu u selu.ziv je. jako je ljubomoran.

Ovaj drugi ima devojku 3 godine, pritom je varao sto puta, i spavao s kim je stigao. S njom je bio samo da bi pokazivao lepu devojku u gradu.

Drugarica,isto riba, s mesecom u ribama, ta ljubomorise svaki dan, gde si,s kim si, doci cu bla bla. Prati ga bukvalno. Moramo biti svaki dan zajedno. I onda sazna da je prevario pa je tukla tu jednu devojku.

Jos jedna drugarica,riba, ima decka godinu dana, ljubomoru iskazuje drugacije skroz, ona cuje da je prevario, place danima,nedeljama, nece da se javlja, i na kraju se pomiri s njim. I tako svakih mesec dana. Tripovi teski

Istripovani su skroz!!!!! Nikome ne bih preporucila ribe,daleko od njih, verujte mi.
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.
 


*

Van mreže radoznala982

  • *
  • 63
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: U kom horoskopskom znaku su rodjeni najveci prevaranti?
« Odgovor #61 poslato: 11:35:51, 12.Feb.2013. »
Ribe i blizanci ...ali ribe su u znacajnom vodjstvu sa losim poenima  (rzm)
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: U kom horoskopskom znaku su rodjeni najveci prevaranti?
« Odgovor #62 poslato: 00:22:03, 15.Feb.2013. »
Ja prije mislim da su ribe nego blizanci jer blizanci bježe a ribe se izmigolje bukvalno onako kao kada ih čiste, znaju oni koji su čistili ribe- možda banalizujem ali je tako, inače ljigaviji su oni sa merkurom u ribama nego znak jer merkur= jezik je onaj koji vrda zato su dobri političari pa i novinari jer blizanački merkur shvati napiše i leti (vaduh je to) a riba pliva i kroz mulj.. mada kada je u pitanju neptun zna da da one koji su obmanuti od drugih..
 


Stranice: « 1 ... 5 6 7

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
41 Odgovora
72465 Pregleda
Najnovije: 21:18:19, 28.Avg.2014.
dvostruka djevica
0 Odgovora
1384 Pregleda
Najnovije: 17:46:51, 23.Jan.2009.
Astro-girl
5 Odgovora
4872 Pregleda
Najnovije: 18:58:30, 31.Mar.2013.
faith