Sinastrija pitanja i nedoumice

• Odgovora: 142
Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 7 ... 15 »

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 14
  • Pol: Žensko
Odg: Sinastrija pitanja i nedoumice
« Odgovor #40 poslato: 05:38:25, 13.Okt.2012. »
Zahtjevala sam,samo meni to nije dijelovalo kao da trazim previse nego onoliko koliko treba. Nerviralo bi me kada nije bilo onako kako zelim,i na kraju sam i odlucila da prekinem,sto mi nije lako palo,iako su moj pluton i saturn. Teski aspekti cini mi se.

---

i partnerov mesec na mom asc,kazu da je to aspekt privlacenja dusa? kako ko tu djeluje na koga?
« Najnovija izmena:: 20:11:20, 15.Okt.2012. Čarobnjak »

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #41 poslato: 20:25:02, 15.Okt.2012. »
Zato i kažem jer je to inicirano tim aspektom Saturn Mesec..
Znači da popustiš ti sa očekivanjem, možda više da veruješ njegovim emocijama, a on da ti se malo više posveti i pokaže zrelost..

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #42 poslato: 23:57:13, 15.Okt.2012. »
Sta je najlosije sto u sinastriji moze dati Ve0Ne?
Sa jednom osobom je imam u 3. kuci,u Jarcu.Moze li oznacavati ljubav na daljinu?I kolike su sanse za realizaciju tog odnosa,posto je to sve ipak smjesteno u Jarca,koji je zemljani,materijalni znak?  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #43 poslato: 15:47:09, 16.Okt.2012. »
Sve se može realizovati, ali se uvek postavlja pitanje cene  :D

Može na daljinu,  ona osoba čija je Venera može da stavi ružičaste naočare i da ima problem da upozna ovu drugu osobu..

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #44 poslato: 16:01:47, 16.Okt.2012. »
Neptun je spora planeta, pa Ouroboros tu konjukciju ima sa svima iz generacije kojoj je Netpun bio oko stepena gdje je njena Venera. Vazno je sta kazu ostali aspekti sa tom osobom.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #45 poslato: 20:15:11, 16.Okt.2012. »
A kakva je situacija kad je u sinastriji neaspektovano njegovo Sunce?
Ouroboros, kojom kucom vlada taj njegov Neptun?

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #46 poslato: 00:11:11, 17.Okt.2012. »
Isto trecom kao kod mene  ;)
Sinastrija je jako dobra,da ne kazem da vrvi od intenziteta.Mo0Mo u Sco,Mo0Pl u prvoj kuci,Asc0Asc,izrazena 8. kuca,Ve60Pl itd..Inace sam ja osoba Ve u toj konjukciji izmedju Ve i Ne,ali mi se cini da on mene idealizuje previse,cak da ima komlex inferiornosti u odnosu na mene  ??? Kad me god sanja,sanja da je on u podredjenom polozaju,moj radnik,sluga,da ga podcjenjujem ili da sam fizicki visa od njega,sto potvrdjuje moju teoriju o komplexu inferiornosti  :-\
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #47 poslato: 08:41:12, 17.Okt.2012. »
Ček, ček, tebi Venera vladaa 1., zar ne? A to je onaj blizanac, zar ne?  ;D A imate vi odličnu sinastriju, to sigurno. Ima kod mene jedan kolega blizanac/škorpija, jako je inteligentan i može se sa njim pričati o svemu, razglabati i fizofirati satima, a da mu ne dosadi.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #48 poslato: 11:31:24, 17.Okt.2012. »
Hahaha sve znas,vraziji blizanac je u pitanju  ;D
Meni Ve vlada 1. kucom.U nasoj sinatriji je bas naglasak na intenzitetu i dubini emocije,privlacnosti.Ve60Pl moze da bude i ljubav do smrti,ja se samo tripam da ne ostane tako,na daljinu,a do smrti :roll:
Inace,ja sam se zeznula,Ne i meni i njemu vlada 5. kucom,ali je oboma polozen u 3.  ;D
Vladar moje prve(Ve)0Ne(vladar njegove 5.),
vladar moje 1.Ve60Pl(vladar njegove 1.),
vladar njegove 5.(Ne)0Ma(vladar moje 7.)
vladar vladar moje 7.(Ma)60Pl(vladar njegove 1.)
vladar njegove 4.(Ur)60Asc.
Ali kod Ve0Ne gledam i to sto je Ve i vladar moje 12.,a Ne njegove 5.,pa se zato tripujem da bi to moglo ostati na platonskoj bazi,dugotrajna,ali neostvarena emocija.Takodje, vladar njegove 7. Ve180Mo,koji kod mene nema vladarstvo,ali predstavlja mene kao zenu.
Ono sto znam je da ovakav odnos ima intenzitet koji ne blijedi,ali ne znam da li imamogucnost da se ostvari  (*o*)
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #49 poslato: 11:38:26, 17.Okt.2012. »
Vama cijela sinastrija vrvi od ljubavi, baš te povezani po tom osnovu, a ta 12. kuća ukazuje vjerovatno na to da ste daleko, razdvojeni i kroz to će se iscrpiti taj položaj i aspekt. Vladar njegove pete na tvom vladaru 1. znači da te on voli. Ja bar tako mislim, a ako je suđeno srešćete se jednom, a sa takvom sinastrijom je moguće očekivati trajnu vezu i brak :)

Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 7 ... 15 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000