Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?

  • Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Love_Hurts

  • **
  • 480
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« poslato: 19:46:37, 12.Apr.2009. »
Koja knjiga vas je potpuno razocharala i ne biste je nikada preporuchili drugima? Sta je to sto vas je totalno odvratilo od nje?

Mene je knjiga Ljudi govore totalno izmuchila... Mislila sam da je skroz drugachija... Nekako mi je skroz bzvz, jer nema opisa, vec su samo dijalozi... Samo ljudi koji govore :D


Teshko je biti niko i nishta onome ko tebi znachi sve...
 


*

Van mreže Dorijana

  • **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #1 poslato: 19:49:33, 12.Apr.2009. »
Mene iznenadi Selenicevo " Ubistvo sa predumisljajem" ...prvi put se desilo da je film bolji od knjige, a pri tom je Selenic jedan od mojih omiljenih pisaca... (*o*)

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke
 

*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #2 poslato: 20:00:54, 12.Apr.2009. »
mozda se nekom svidja knjiga ali za mene citati rat i mir je promasaj
tako da nju ne preporucujem :D
 

*

Van mreže *Baby*

  • **
  • 380
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #3 poslato: 19:46:20, 21.Apr.2009. »
San Ša-Carica

Definitivno knjiga od koje se okrene želudac.
 

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #4 poslato: 16:28:45, 30.Avg.2009. »

Mene iznenadi Selenicevo " Ubistvo sa predumisljajem" ...prvi put se desilo da je film bolji od knjige, a pri tom je Selenic jedan od mojih omiljenih pisaca... (*o*)


Ja se ne slažem,jedino se kraj u knjizi i na filmu ne slaže(ako se dobro sećam jer sam je čitala pre 10godina ;D).

Elizabet Gilbert-Jedi,moli,voli :nije bila baš nešto posebno iako sam autorku gledala kod Opre Vinfri gde je knjiga jako hvaljena.
 

*

Van mreže Felisity

  • **
  • 226
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #5 poslato: 19:08:38, 25.Nov.2009. »
Definitivno ,, Da Vincijev kod ", goru knjigu nisam u svom zivotu procitala, toliko mi se zgadila da sam automatski uzela " Zlocin i kazna" u ruke, po 6. put,  da povratim osecaj knjizevno vrednog u knjizi. Takodje, Hazarski recnik mi je stvarno cisto gubljenje vremana citati ga, ma koliko Pavic bio cenjen, a i samo delo.Onda sve sto je ikada napisala Isidora Bijelica nema ni k knjizevne vrednosti, a da ne pominjem gluposti trenutno aktuelne poput raznih sminkerki, kupoholicarki i sl. Moje misljenje je da citati takve knjige nije nista do gubljenje vremena i zaglupljivanje najvecih razmera.
 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #6 poslato: 20:33:16, 25.Nov.2009. »
a da ne pominjem gluposti trenutno aktuelne poput raznih sminkerki, kupoholicarki i sl. Moje misljenje je da citati takve knjige nije nista do gubljenje vremena i zaglupljivanje najvecih razmera.

Slazem se.
Citajuci takva dela imam osecaj da citam "zutu stampu". Cista komercijala, nista drugo. Nema tu ni k od knjizevnosti  (*o*)
 

*

Van mreže mia

  • **
  • 456
  • 0
  • Pol: Žensko
  • ko sebe izgubi,nije dostojan spasenja
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #7 poslato: 00:33:38, 26.Nov.2009. »
Hazarski rečnik od Milorada Pavića..važi pravilo da neinteligentni ljudi to delo ne kapiraju,i eto priznajem da sam to-neinteligentna (*o*)
 

*

Van mreže Felisity

  • **
  • 226
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #8 poslato: 00:47:33, 26.Nov.2009. »
@Mia, ja se sa tim pravilom uopste ne bih slozila! Ja iskreno mislim da je tu malo obrnuta stvar u pitanju. Mislim da ga ljudi toliko velicaju jer ga ne razumeju, pa je to u fazonu cim ja to ne razumem znaci da je dobro, a da ne ispadnem glup pridruzicu se stavu da je to odlicno delo. Mi smo bas na faksu i sa profesorima pricali o tome i oni su potvrdili da je to delo previse "napumpano", a ipak su to najeminentniji strucnjaci u oblasti knjizevnosti. Tako da ne brini nisi neinteligentna! Pozz
 

*

Van mreže mia

  • **
  • 456
  • 0
  • Pol: Žensko
  • ko sebe izgubi,nije dostojan spasenja
Odg: Koju knjigu nikako ne biste preporuchili drugima?
« Odgovor #9 poslato: 01:08:53, 26.Nov.2009. »
@Mia, ja se sa tim pravilom uopste ne bih slozila! Ja iskreno mislim da je tu malo obrnuta stvar u pitanju. Mislim da ga ljudi toliko velicaju jer ga ne razumeju, pa je to u fazonu cim ja to ne razumem znaci da je dobro, a da ne ispadnem glup pridruzicu se stavu da je to odlicno delo. Mi smo bas na faksu i sa profesorima pricali o tome i oni su potvrdili da je to delo previse "napumpano", a ipak su to najeminentniji strucnjaci u oblasti knjizevnosti. Tako da ne brini nisi neinteligentna! Pozz

ma znam Felisitty,Mensa vapi za mnom,hahaha...no, šalu na stranu,mnogi ljudi koji u životu nisu pročitali ništa, no možda *Mikijev zabavnik*,se silno začude kad kažeš da gore pomenuto delo ne kapiraš...*kulturo,eve me*..snobovštine puna nam draga Srbija
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
270 Odgovora
51815 Pregleda
Najnovije: 09:08:18, 06.Okt.2017.
Michael
28 Odgovora
7536 Pregleda
Najnovije: 21:10:01, 16.Jan.2013.
medenica
8 Odgovora
2391 Pregleda
Najnovije: 13:43:36, 19.Sep.2014.
Vesna psy