Madoni odbijen zahtev za usvajanje

• Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

• 1 113
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
Madoni odbijen zahtev za usvajanje
« poslato: 09:46:00, 07.Apr.2009. »
Mala Mersi plače za Madonom
„Gde je moja mama?“...
Sud odbio Madonin zahtev za usvajanje devojčice...
Pošto je sud odbio Madonin zahtev za usvajanje devojčice u Malaviji, ona se vratila u Englesku. Mersi, koja je smeštena u sirotište, navodno je dan provela plačući uz pitanje: „Gde je moja mama?“. Rastužila se pošto je provela neko vreme sa Madoninom porodicom i kada su otišli, pomislila je da se sa njom igraju žmurke.

Oglasio se otac devojčice koju Madona želi da usvoji
tanjug - 07.04.2009. - 07:43

Američka pop pevačica Madona, nakon što joj je odbijen zahtev za usvajanje jedne devojčice iz Malavija, suočila se s novim problemom - oglasio se muškarac koji tvrdi da je otac male Mersi, koju je želela da usvoji...
Madona je podnela žalbu na odluku malavijskog suda koji je odbio njen zahtev, ali se pred njom ukazala nova prepreka zbog mogućnosti da Mersi Džejms nije siroče.
OTAC Kako piše britanski list "Dejli star", ovih dana oglasio se izvesni Džejms Kambeva (24), koji tvrdi da je biološki otac devojčice koju Madona želi da usvoji. Muškarac, koji živi u jednom selu udaljenom oko 100 kilometara od Lilongvea, prestonice Malavija, ističe da je sa majkom male Mersi raskinuo vezu nekoliko meseci pre njenog rođenja. On kaže da je mislio da Mersi nije živa, pošto su do njega došle vesti da su i majka i beba preminule tokom porođaja. Odlučan da traži svoja prava, ovaj muškarac navodi da je spreman da se podvrgne testu DNK radi utvrđivanja očinstva i preuzimanja kćerke.
"Otkriće da je moja kćeka živa je čudo. Ne želim da ona živi sa Madonom. Želim je uz sebe. Madona može da obiđe Mersi kad god poželi, ali se podrazumeva da moja kćerka ostaje sa mnom u Malaviju", rekao je Kambeva. Ukoliko se utvrdi da je on zaista otac devojčice za koju se verovalo da je siroče, Madona će bez sumnje morati da odustane od usvajanja, piše "Dejli star".

24sata

...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Madoni odbijen zahtev za usvajanje
« Odgovor #1 poslato: 17:12:57, 07.Apr.2009. »
Tuzno :(
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000