Još jedan koncert U2 u Zagrebu

  • Odgovora: 6

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

  • ***
  • 1 113
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« poslato: 10:56:44, 02.Apr.2009. »
Cene će biti iste kao i za već rasprodat koncert...
U2 će turneju „360 stepeni” započeti 30. juna na Nou Kamp stadionu u Barseloni.

Nakon rasprodatog stadiona Maksimir na kom će 10. avgusta U2 održati koncert, zakazan je još jedan nastup irskog benda.
Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić potvrdio je da će oni na istom mestu svirati i dan ranije, 9. avgusta.
Za članove službenog fan kluba prodaja ulaznica počinje danas u 10 sati, a završava se u četvrtak u 17 sati. Ulaznice će se u redovnoj prodaji naći u petak od 6 sati ujutro na internetu, a od 9 ujutro na prodajnim mestima u Hrvatskoj.
Cene će biti iste kao i za već rasprodat koncert. Dakle, od 33 do 260 evra, zavisno od mesta. Organizatori Lupa promotion podsetili su da će 75 odsto ulaznica biti dostupno u redovnoj prodaji, a samo 25 posto na internetu.
U2 će turneju „360 stepeni” započeti 30. juna na Nou Kamp stadionu u Barseloni.

24 sata

U2 U ZAGREBU!
U2 će nastupiti u Zagrebu, 9. i 10.08.2009. na stadionu Maksimir. Pozornica ce biti smještena centralno sto omogucuje veći kapacitet - čak 63 000 ljudi.
Karte za koncert 9.8. krecu u prodaju 3.4. u 6 am putem  TICKETPRO.HR nakon sto se zavrsi prodaja za clanove U2.COM!
Karte za koncert 10.8. rasprodate su za samo par sati!

Pa ako planirate da idete, evo i cena:

•    250,00 kn sjeverna tribina (sjedenje)
•    500,00 kn travnjak (stajanje)
•    750,00 kn južna/ zapadna/ istočna tribina (sjedenje)
•    1000,00 kn zapadna/istočna tribina – bliže pozornici (sjedenje)
•    2000,00 kn  VIP lože (sjedenje)
•    2000,00 kn Red zone- odmah do pozornice (stajanje)

ticketpro




...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...
 


*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« Odgovor #1 poslato: 11:59:26, 02.Apr.2009. »
Cak u Zagrebu :(
 

*

Van mreže cvex

  • **
  • 156
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« Odgovor #2 poslato: 19:32:43, 02.Apr.2009. »
kad ce neko da dodje u leskovac :P
 

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

  • ***
  • 1 113
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
Odg: Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« Odgovor #3 poslato: 21:55:50, 02.Apr.2009. »
Cak u Zagrebu :(

i to po drugi put.. dan za danom...a mi? sipak

haha pa de bas u Leskovac :D ajd da si reko Aleksinac pa da te shvatim ozbiljno :D
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« Odgovor #4 poslato: 16:58:59, 03.Apr.2009. »
Repriza U2 "rekorda" u Hrvatskoj
Petak, 3. april 2009. 15:28    

Popularnost irskog rok benda u Hrvatskoj još jednom potvrđena - "kilometarski" redovi ispred stadiona Maksimir za drugi koncert benda.

Nakon rekordne prodaje karata za prvi koncert legendarnog irskog benda U2, interesovanje fanova dobrog zvuka iz celog regiona ne jenjava. Ovog puta, u pitanju su "rekordni redovi".




Kako prenosi Indeks.hr, na dan prodaje karata za drugi koncert 9. avgusta ponovili su se redovi ispred maksimirskog stadiona u Zagrebu, a sajt na kojem se vrši internet prodaja bio je neko vreme blokiran. Cena ulaznica za jedinstveni koncert u regionu kreće se od 2.500 do 20.000 dinara.

(MONDO, Večernji.hr)
 

*

Van mreže cvex

  • **
  • 156
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« Odgovor #5 poslato: 03:57:26, 05.Apr.2009. »
haha pa de bas u Leskovac :D ajd da si reko Aleksinac pa da te shvatim ozbiljno :D

nije lepo sto se zezas na nas racun :(
 


*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

  • ***
  • 1 113
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
Odg: Još jedan koncert U2 u Zagrebu
« Odgovor #6 poslato: 14:30:25, 05.Apr.2009. »
haha pa de bas u Leskovac :D ajd da si reko Aleksinac pa da te shvatim ozbiljno :D

nije lepo sto se zezas na nas racun :(

izvini morala sam :D

______________________________________________________________

Rasprodat i drugi koncert U2-a u Zagrebu 
 
 Zagrebčani su pokazali da je U2 jedan od najtraženijih svetskih bendova rasprodavši i drugi koncert u tom mestu zakazan za 9. avgust, saopštio je organizator "Lupa Promotion".
 
U2 će 9. i 10. avgusta nastupiti na stadionu ,,Maksimir". Za obe večeri rasprodato je po 63.000 ulaznica čija se cena kretala od 33 do 268 evra.
 
balcanrock
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000