Sunce kvadrat opozicija Mesec

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Sunce kvadrat opozicija Mesec
« poslato: 22:07:32, 25.Mar.2009. »

Sunce kvadrat opozicija Mesec
Nepovoljni aspekti su, zbog vrlo brzog kretanja Meseca, kratkotrajni i manje izrazeni. Mogu se cak i pozitivno odra-ziti na intelekt, iako je cud agresivna i vrlo promenljiva. Ce-sto dolazi do povlacenja u sebe zbog loSih iskustava, a zbog svoje ne mnogo privlacne prirode. Moze doci do dusevnih konflikata koji cesto nisu vidljivi okolini, a neretko do ose-canja neprijatnosti pred osobama suprotnog pola. Opozici-ja moze prouzrokovati nemiran san ili nesanicu. U mladosti moze biti jaCe izrazen loS uticaj na vid i na odnose sa okoli-nom. Ukoliko su drugi aspekti dobri, ova opozicija moze da jaca karakter, ali inace stvara samoljublje i loS izbor ciljeva.


Dammar




 


*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Sunce kvadrat opozicija Mesec
« Odgovor #1 poslato: 14:28:34, 15.Nov.2009. »
ja u svom natalu imam opoziciju Sunca i Meseca,pa me je jedan astrolog pitao da li su mi roditelji razvedeni.Rekla sam da nisu.Posto su u pitanju dva svetla kako se u astrologiji kaze,ja nosim naocare-to je jedan od aspekata...

*

Van mreže Melanija

  • **
  • 117
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Sunce kvadrat opozicija Mesec
« Odgovor #2 poslato: 09:45:11, 04.Sep.2013. »
ZA Mo90/180So cesto kazu da ovi ljudi imaju roditelje koji su jako razliciti-dva sveta sto je pretpostavljam vise izrazeno kod opozicije a kod kvadrata su u pitanju cesti sukobi roditelja pa osoba to projektuje na svoje veze i brak i postoji otpor prema braku iz straha da se njima isto ne ponovi. Retko da sam videla da su svetla u nepovoljnom aspektu(u sta bih uracunala u ovom slucaju i konjukciju) a da se osoba ozenila/udala do 35,40 sigurno.
 
Sledeći korisnici su zahvalili na ovoj poruci: sunshine_Dijana




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
13 Odgovora
28197 Pregleda
Najnovije: 13:31:09, 02.Mar.2018.
TF 2008
0 Odgovora
7089 Pregleda
Najnovije: 13:21:41, 16.Mar.2009.
Astro-girl
10 Odgovora
13855 Pregleda
Najnovije: 12:16:09, 04.Avg.2012.
bielenda