Zaglavljeni u liftu

• Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mysty

• **
  • 144
  • 0
  • Pol: Žensko
  • ILI CUTI,ILI KAZI NESTO STO JE BOLJE OD CUTANJA
Zaglavljeni u liftu
« poslato: 22:25:42, 21.Mar.2009. »
Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Meðutim, lift se zaustavlja izmeðu dva sprata. Evo kako su reagovali. Razz

RAK: - Šta mu bi? BLIZANCI: - Opa, zaglavljeni smo! LAV: - Ma hajde, komšija, šta to prièate! Sluèajno je stao. DEVICA: - Jaoj, gde baš sada! OVAN: - Da vidimo šta je (pritiska dugmiæe). ŠKORPIJA: - Hej, komšija, nemojte tako jako! OVAN: - Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i èekamo? VAGA: - Komšija, smirite se! Nije vreme za svaðu! DEVICA: - A to što smo zaglavljeni - nikom ništa. Znate li koji posao mene èeka? JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba! VODOLIJA: - Tako je. Mora da postoji dežurni majstor. Komšija, pritisnite crveno dugme, molim. BLIZANCI: - Naravno. Ne reaguje. Opa, biæe veselo! RIBE: - Vidi ti njega! Njemu je èak i zabavno! STRELAC: - Što da ne? Neæemo valjda da kukamo?

LAV: - Slušajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat? VODOLIJA: - Taj sam, ali još ne mogu da vidim šta je najbolje uraditi. BIK: - Ne bih da se šalim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje. OVAN: - Ma nemojte! Mislite da æu celu noæ sedeti ovde? Ako neæe milom, onda æe silom (poèinje da šutira vrata). VAGA: - Komšija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno! ŠKORPIJA: - Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska uglavi. OVAN: - Slušaj ti, bitango jedna! Ako želiš da razgovaraš sa mnom, treba da se ponašaš kao prema pametnijem od sebe. ŠKORPIJA: - S tobom mogu da poprièam i na jedan poseban naèin, a ako želiš, možemo i ovde u liftu.

LAV: - Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponašanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i želim da me dobro saslušate. Prvo, smirite se! RAK: - Kako da se smirimo? Evo, veæ pola sata stojimo ovde bespomoæni. DEVICA: - Tako je! Uopšte nismo svesni toga šta sve može da nam se desi. ŠKORPIJA: - Vi radite šta hoæete, ali ja više ne mogu da izdržim. Moram da zapalim cigaretu. RAK: - Jaoj, nemojte samo to! Ugušiæemo se èoveèe! DEVICA: - Potražite otvor za ventilaciju, ovde više ne može da se diše!

OVAN: - Ma dajte da probam još jednom! SVI SEM STRELCA: - Ne! STRELAC: - Slažem se sa komšijom Ovnom. Ako šutiranjem odvalimo vrata lifta, možemo da se spustimo sprat niže i da izaðemo iz lifta. JARAC: - Nemojte, komšija! To ne dolazi u obzir. RIBE: - Tako je! Ko zna šta bi sve moglo da nam se desi dok se spuštamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta. VAGA: - Komšija, šta vi mislite o ovome? BIK: - Mene pitate? VAGA: - Da. Vidim da stojite mrtvi hladni. BIK: - Mene ništa ne pitajte. Sada je vreme ruèku (vadi sendviè). Kad se najedem, onda æu da razmiljam o liftu. LAV: - Nemoguæe! Baš sada ste gladni? BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.

BLIZANCI: - Što se brinete? Imam karte za igranje, pa možemo da odigramo partiju. Da delim? RAK: - Vi niste normalni! JARAC: - Komšija, pošto ste sredili sendviè, a rekoste da imate rešenje, da èujem. BIK: - Rešenje je jednostavno, èekaæemo dok ne stigne struja. (Lift poèinje da se trese.) RAK, DEVICA I RIBE: - Jaoj, šta je ovo? BLIZANCI I STRELAC: - Poèinje prava zabava! VODOLIJA: - Našim mukama je došao kraj - stigla je struja. STRELAC: - Sada æemo da izaðemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

*

Van mreže my sun

• *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
Odg: Zaglavljeni u liftu
« Odgovor #1 poslato: 19:23:02, 22.Mar.2009. »

hehehe a moze i bolje da se osmisli :P

*

Van mreže mysty

• **
  • 144
  • 0
  • ILI CUTI,ILI KAZI NESTO STO JE BOLJE OD CUTANJA
« Odgovor #2 poslato: 21:26:03, 22.Mar.2009. »

hehehe a moze i bolje da se osmisli :P

Probaj,sto da ne....

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

• 1 113
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
« Odgovor #3 poslato: 21:32:58, 22.Mar.2009. »
haha ovo za skorpiju i ovna je 100000000% tacno  xD
alergicna sam na skorpije.. i uvek se nesvesno zakacim s njima..
pa cak i s kevom.. stalno se ''dzapkamo''

samo s jednom curom, koja je inace jedna od mojih naj drugarica, i koja je skorpija se ne svadjam i u extra smo kontaktima :)
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • SuperLady
« Odgovor #4 poslato: 14:41:42, 17.Maj.2009. »
JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba!

Ja bih baš ovo rekla. Mrzim kad mi neko stvara paniku i drami, koliko god situacija bila "strašna".

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #5 poslato: 02:10:50, 21.Jun.2010. »
he he simpatično...Zanimljivo da niko ne kaza: Ućutite, trebace nam kiseonika  ;D
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #6 poslato: 13:08:59, 21.Jun.2010. »
he he simpatično...Zanimljivo da niko ne kaza: Ućutite, trebace nam kiseonika  ;D
(rzm) koji li je znak ovako razuman? To bi mozda Devica mogla da izgovori?  (*o*)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #7 poslato: 13:55:38, 21.Jun.2010. »
Ej a mobilni na prvom mestu, odmah moramo da obavestimo nekog od glavnih u hotelu da smo zaglavljeni u liftu   ;D :P Da priteknu u pomoc sto pre, a u medjuvremenu mozemo da se zabavljamo u liftu svako na svoj nacin  ;D

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #8 poslato: 14:04:58, 21.Jun.2010. »
Bravo, bravo  :D odma' bi se za mob. dohvatili  ;D

koji li je znak ovako razuman? To bi mozda Devica mogla da izgovori?
Da, to liči na device, ali rece jedan jarac :D tj. jarica  :mig:
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #9 poslato: 14:05:24, 03.Jul.2010. »
hahaha..vala bi bilo zabavno..samo taj neki golem lift kad su svi stali u njega :D hocemo karti, da dijelim? ;D :P

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000