Tajne sa putovanja.

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Tajne sa putovanja.
« poslato: 16:16:45, 19.Jun.2016. »
Prevare su gotovo pravilo

“Ludo je koliko venčanih ljudi na putovanjima imaju seks sa svojim kolegama. To se dešava znatno češće nego što biste mislili.”

Posluga je verovatno nešto već prezalogajila sa vašeg tanjira

“Ponekad radim kao radnica sobnog servisa. Nikada ne nosimo hranu niti kupujemo ručak jer uzimamo zalogaje hrane sa tanjira pre nego što je odnesemo gostima u sobe.”

Ako ste nepristojni, osoblje će vam se osvetiti

“Kada me neko od gostiju iznervira, jednostavno deaktiviram njihove ključ-kartice radi malo neprijatnosti.”

“Ako su gosti ljubazni kada radim na recepciji, potrudiću se da im dam što bolju sobu. Međutim, ako su zluradi, obavezno ću im dodeliti sobu pored lifta, sa užasnim pogledom.”

Osoblje ponekad nema dovoljno snage da se nosi sa brojnim zahtevima

“Ukoliko sam u nekom trenutku preopterećena poslom, a gost ima zahtev za čije je obavljanje potrebno više od nekoliko trenutaka, najverovatnije mu neću ispuniti želju.”

Higijena je ponekad opcionalna

“Radim u hotelu, i danas se nekoliko gostiju probudilo sa ugrizima buba. Prijavila sam da se u sobama nalaze krevetne stenice još pre nedelju dana.”

“Radim u hotelu. Ćebad peremo jednom godišnje.”

“Ponekad, kad sam lenja, samo ponovo rasprostrem upotrebljenu posteljinu preko kreveta i namestim je da izgleda lepo.”

Pojedini hotelski radnici ne ponose se svojim zanimanjem

“Radim kao sobarica, ali sam svojim roditeljima rekla da sam šef recepcije, bilo me je sramota da im kažem istinu.”

Zidovi hotela su ponekad suviše tanki

“Radim u hotelu, i da, čujem vas kad imate seks.”



Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže JoleJole

  • *
  • 42
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 5
  • Pol: Muško
  • Otvori mi draga ljulja mi se sve :)
Odg: Tajne sa putovanja.
« Odgovor #1 poslato: 15:54:30, 07.Jun.2019. »
Jedna zanimljivost...

Gosta više smeta kad nema interneta u apartmanu, nego neljubaznost i neiskrenost domaćina

Pitate li bilo kojeg turističkog djelatnika ili turista što je najvažnije za zadovoljstvo gosta, svi će se, bez imalo sumnje, složiti da je to kvaliteta usluge. Dobra usluga se sastoji od niza čimbenika koji moraju biti zadovoljeni kako bismo na kraju dobili zadovoljnog gosta koji će nam napisati dobre recenzije. Kako bismo znali što čini dobru uslugu, važno je znati i na što se gosti najčešće žale kada nisu zadovoljni uslugom.

5 najčešćih pritužbi gostiju*

1. Nema interneta
Većina ljudi je navikla na pristup internetu u svakom trenutku i sada očekuje to svugdje i u svako vrijeme. Internetska veza postaje nužna poput vode ili struje. Turisti nose sa sobom svoje laptope, tablete i mobitele, dijele impresije s odmora na društvenim mrežama i komuniciraju s prijateljima putem interneta. Nedostatak internetske veze u apartmanu ili slaba veza, sigurna su poveznica s lošim ocjenama gosta ako se slučajno netko i odluči za takav smještaj.

2. Nepristojnost domaćina
Ljubaznost je temelj turizma, a osmijeh jedan od najvažnijih odlika dobrog domaćina. Onoga trenutka kada gost stupi pod naš krov, on postaje i naša odgovornost. U svakom trenutku moramo biti na raspolaganju gostu, naravno, to moramo činiti nenametljivo, a iskustvo nas uči gdje i kada podvući crtu. Čak i ako imamo posla s neugodnim gostom, ljubaznim pristupom i osmjehom možemo riješiti neugodnosti.

itd... izvor: https://www.cimerfraj.hr/trendovi-u-turizmu/osigurajte-gostima-hrpu-interneta
Otvori mi draga ljulja mi se sve :)
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Tajne sa putovanja.
« Odgovor #2 poslato: 10:28:41, 22.Apr.2020. »
Slazem se, jako je vazna ta ljubaznost domacina i dostupnost interneta koji je sada postao deo naseg svakodnevnog zivota.

Medjutim, problemi za vecinu tajni jeste to sto se otkrivaju postepeno u toku tog odmora.
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže JakoKara

  • *
  • 11
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Tajne sa putovanja.
« Odgovor #3 poslato: 14:29:35, 21.Avg.2020. »
Vrlo zanimljivi članci, hvala što dijelite. Prije sam pročitao neke činjenice, ali druge su me šokirale.

Da li se informacijama doista vjeruje?  (*o*)
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1304 Pregleda
Najnovije: 12:27:29, 12.Avg.2011.
Maestro
0 Odgovora
1262 Pregleda
Najnovije: 11:01:45, 26.Apr.2012.
Alicia
7 Odgovora
2657 Pregleda
Najnovije: 02:55:23, 27.Apr.2014.
elena86