Moja priča

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Selma13

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Moja priča
« poslato: 21:51:33, 20.Mar.2016. »
Izvinite što vas ometam. Ali nisam imala drugog izbora. Nalazim se u razdoblju svakog tinejdžera ali itekako preživljavam težak period bar se meni čini preteškim . Konačno sam se prvi put zaljubila . Bila sam u vezi sa momkom godinu dana. Voljela sam ga više od sebe , davala sve a ne dobivala ništa za uzvrat . Ustvari ipak sam dobivala mržnju , grubu riječ , dernjavu i krivicu. To mi je bio poklon za beskonačnu ljubav koju sam mu pružala. Naime on je raskinuo sa svojom djevojkom jako davno tačnije sa svojom prvom djevojkom s njom se u 10 dana upoznao zavolio je i rastao se. Od tada je upao u loše društvo pjanka do zore , nedefinisana pića koja je pio i slično. Nisam mu tada kao prijatelj dala da padne pod loše izvlačila sam ga i gurala na pravi put na tom putu su se emocije stvorile rekla bih sada sa ove tačne da ih nikada nije ni postojalo s njegove strane. Ali dobro ne možemo reći da u toj godini dana ničega lijepog nije bilo. Ubrzo sam shvatila da on igra duplu igru i ostavila ga njegovoj duploj igri sa ženama. Nakon izvjesnog perioda ne pričanja s njim ponovo smo ustupili u kontakt i taj famozni 31 Januar je duboko u sjećanju ostao. Prvi put me poljubio i zagrlio ali ovaj put kao moj momak, kao moja muška ruka u žiovtu. Ne znam zašto ali mi je ipak draži onaj dan kad je rekao da me voli. Veza je tekla ali sa 7 puta prekida svaki put bi zažmirila i krenula dalje. Jednostavno znate kada s nekim život planirate , kada maštate o svemu onda nije tako jednostavno otići. Kada mislite da vas ruka drži nečija a pogotovo mene kao djevojku jer sam jedinče.Prvi put kada me je maestralno povrijedio je bio april mjesec 2015. Kada sam upoznala njegove roditelje kada su se oni oduševili a ja najponosnija na sebe prije svega. Izašla sam na ručak sa njegovim roditeljima i njegovom sestrom koja je došla. I sjedila sam s njim bilo je sve uredu dan za poželiti ali navečer me poruka čekala da mu je "druga ušetala u život ". Ali i preko toga sam prešla preko mnogo stvari iako sam od tog događaja od sekiracije dobila aritmiju srca. Onda se desi svađa gdje nema on povjrenja u mene , gdje me na početku nikad nije volio i slično. On je fudbaler ( igra za kadetsku reprezentaciju BIH ) uvijek sam najvise volila sastavit mu poruku prije utakmice, doci na utakmicu , biti uz njega bodriti ga kao niko nikada , dati mu snagu kada bude trebalo ! Ali znate s njegove strane djela nema a rijeci samo ostaju mrtvo slovo na papiru . Onda počinje prava noćna mora ne mogu ga ostaviti jer će psihički otiči ali me zato psihički zlostavljao od svoje pakosne ljubomore , nisam se mogla družiti s kim sam htijela , nisam mogla raditi sam sam htijela da oblacim sta sam htijela , u svakom momentu je znao gdje sam i sta sam i skim sam po hiljadu poziva dnevno svako 10 minuta. Trpila i sutila. To je trajalo mjesecima . Upao je u lose drustvo , gdje sam ja bila protiv on je namjerno . I za novu godinu je otisoa sa hrpom djevojaka a nisam to znala tek poslije toga sam saznala a ja sam otisla u Zagreb da kupim mu poklon i da posjetim bolesnu drugaricu trenutak koji je prekipio u meni jeste kada mi je napisao " sta me briga za tvoju drugaricu , ko zna s kim se ti vucaras" u tom momentu nisam osjetila nista za njega i napisala sam mu poruku raskida. Kada sam se vratila kuci nasla sam nanu mrtvu , umrla mi je na rukama tacnije a njega sa drugom djevojkom koja je meni od ranije poznata. Potom me nazvala njegova majka i izvrijeđala me kako ja imam pravo njenog sina ostavim. On je bio tuzan zadnjih mjesec dana jer je imao problema sa roditeljima a njima je pricao da ima probleme sa mnom. Žena me izvrijeđala , prešutila sam iz dostojanstva i poštovanja prije svega . Moji roditelji su ogorčeni mama pogotovo jer ga je voljela kao vlastitog sina cak se i njoj vise puta povjreravao nego vlastitoj majci . Svaki petak bismo sa mojom mamom isli na rucak. Moji roditelji nista slicno kao primitivci suportne strane uradili nisu. Sutili su a meni rekli da se sto dalje odmaknem .  I jesam ali i dalje me proganja na drugim nacinima , sad moram gledati njega jer ce igrati na Evropskom prvestvu . Slusam o njemu svaki dan od razlicith ljudi iako to ne zelim. Upropastio se jeste do kraja i jos ce. Ali ono sto me boli jeste prije par dana kada mi je djevojka prisla i priznala kako je on mene varao sa njom uzasno se osjecam a jos vise uzasnije sto sam mu pruzala sve a od njega sam dobila takav paket u koji se kleo da nikada ne bi. Kako da nastavim dalje ? Kako misli o njemu  izbrisati ?


 


*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Moja priča
« Odgovor #1 poslato: 11:17:05, 07.Jul.2016. »
Nije mi jasno od samog pocetka zasto si ti bila sa njim ako je bio los prema tebi??
Nada je san budnih.
Aristotel
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
2069 Pregleda
Najnovije: 20:42:11, 23.Avg.2009.
tina1812
0 Odgovora
884 Pregleda
Najnovije: 15:13:53, 16.Mar.2010.
crvena
0 Odgovora
881 Pregleda
Najnovije: 18:19:48, 27.Feb.2018.
Miloš Mi.