Thank o matic?

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže MGB

  • *
  • 2
  • 0
  • Pol: Muško
Thank o matic?
« poslato: 18:27:35, 03.Feb.2016. »
Molim vas za objašnjenje mogućnost opcije da član posle novog odgovora na već postojeću temu ne bude u mogućnosti pregled linkova na prethodnom postu dok ne upotrebi dugme 'HVALA'

posto me ubijaju otkrivajuci linkove odgovorom "hvala" da li sam mod ima tu opciju?


 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Thank o matic?
« Odgovor #1 poslato: 15:10:25, 05.Feb.2016. »
   Tu modifikaciju nismo testirali tako da ne mogu da vam kažem sa sigurnošću, a upravo sam video da je izbačena iz baze za download. Ono što bih ja mogao da vam predložim jeste da sami napišete programski kod slično kao u ovoj modifikaciji:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=257

   Naravno, ostaje mogućnost da staru modifikaciju izbacite i ubacite ovu sa ostavljenog linka.
 

*

Van mreže MGB

  • *
  • 2
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Thank o matic?
« Odgovor #2 poslato: 16:07:21, 07.Feb.2016. »
Slicna su to podesavanja koliko ja vidim ovako ugrubo... problem postoji samo jedan tj da ne otkriva linkove posle odgovara na predhodni post u temi... i tako neki zloupotrebljavaju i ne stisnu hvala da vide linkove nego napsiu hvala... mod je ok sva on podesavanja ima da se izuzmu urednici i sve ostalo al tu negde skripi....
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Thank o matic?
« Odgovor #3 poslato: 16:19:21, 07.Feb.2016. »

   Ova modifikacija koju sam preporučio rešava taj problem jer se skriveni tekst vidi tek nakon zahvaljivanja.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000