Cudo od deteta

• Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Black Dragon

Forum developer
  • 316
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 9
  • Pol: Muško
  • Black Dragon attacks silently...
Cudo od deteta
« poslato: 13:52:37, 19.Mar.2009. »

Cudo od deteta

Pranav Vera iz Lavlenda u Ohaju može da "izdeklamuje" imena svih američkih predsednika, govori slova alfabeta unazad munjevitom brzinom, ali i "sitnice" poput: Koji dan u nedelji je bio recimo 27. jun 2001. godine.

Ah, da! On ima šest godina.

Dečak Pranav izgleda i ponaša se kao svi šestogodišnjaci - mrzi ga da sklanja igračke za sobom, ima omiljenu kompjutersku igricu, ali ipak npostoji nešto po čemu se ovaj mali čovek razlikuje od svih njih - on je "jedan u milion" jer njegov koeficijent inteligencije iznosi 176.

Kada je imao četiri godini, roditelji malog Pranava primetili su da se njihov sin ne igra sa kockicama na kojima su ispisana slova - umesto da ih baca ispod kauča on je sklapao reči.

Pranav ima fotografsko pamćenje, a od nedavno zna da radi i u Excell-u, njegovi vršnjaci broje do 100, a on do milion.

Kada je napunio šest godina, roditelji Prasad i Sučitra odveli su ga u istraživački centar u Ohaju gde je nizom testova potvrđeno da je najmlađi član porodice Vera i najpametniji.

(MONDO)

Svako želi biti "neko"; niko ne želi raditi na tome.     
Johann Wolfgang Goethe

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

• 1 113
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
Odg: Cudo od deteta
« Odgovor #1 poslato: 16:26:19, 21.Mar.2009. »
Svaka mu cast O.o
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000