Da li da uradim bilo sta ?

  • Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže AZIJA

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Da li da uradim bilo sta ?
« poslato: 15:42:54, 26.Mar.2015. »
Tri godine sam ga sretala gde god bih isla,jednostavno se i on nekim cudom nasao tu. Na kraju sam skupila hrabrost i rekla mu svidjas mi se. Uspela sam. Bili smo zajedno i privih mesec dana je bilo divno. Slao je poruke, zvao da mi cuje glas... bio je divan. Bio je najbolji. A onda je u njemu nesto puklo,hiljadu sam ga puta pitala sta nije mi nikada odgovori na to. Sve je manje zvao. Sve se manje javljao. Zadnji put kad smo se rastajali rekao je ne zaboravi da te volim... Nedelju dana nakon toga sretnem ga na ulici sa drugarom setao je, prosao pored mene mrtav hladan i rekao cao. Kada sam mu to prebacila rekao je da vidim i ti si se obradovala ne mozes mene folirati. A ja idiot ostala na sred ulice sa smeskom na licu ocekivajuci poljubac i zagrljaj u soku sta se upravo desilo. Prepirali smo se, rekla sam da necu da se svadjam da trosim vreme na gluposti i ovako mi nedostaje. I od tada nema odgovora ni na pozive ni na poruke. Mislila sam poslati mu omiljeno pice postom uz porukicu ako si za drustvo broj znas, ako ne ziveli i hvala za sve lepe trenutke. Ja sam mu na prvom sastanku rekla da zelim samo da budem sa njim pa makar i na vece , a on je onda poceo da prica kako se zaljubio i duso ne ides kuci. Ostajes ovde. Ne mogu samo da sedim i ne radim nista. Ne mogu da dignem ruke od ove veze , a cini se da je on vec odustao. Ne znam sta da radim... da mu posaljem ili ne? jer svi prijatelji mi kazu otidi do njega.. ali on nece na poruku da mi odgovori a ne da mu se pojavim na vratima ispasce da ga proganjam.  Ako neko ima savet sta bi trebalo ili ideju kako da doprem do njega?


 


*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #1 poslato: 23:35:11, 26.Mar.2015. »
A da ti njega iskuliras,sta ce ti takav manipulator (*o*)
Jos bi i pice da mu saljes  (*o*)
To sto ti radis je samo ponizavanje,ako zelis da te on ili bilo ko drugi ceni i voli,moras prvo ti da naucis da cenis i drzis malo do sebe
Tako ces ljudima biti privlacnija
To ti je dobronameran savet,ja naucila na svojim greskama  :flowers:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #2 poslato: 22:35:09, 01.Apr.2015. »
Trebalo bi da odes do njega da porazgovarate ko ljudi  (mah:mah) ako ne budi zelio stavis tacku, to je najlakse. Mozda je to klasicni muski sindrom samo nestane, ali ako ti je stalo prosetaj do gospodina, inace da bi ispalo da nekoga proganjanjas to treba da traje, znaci morala bi da ponovis vise puta  ;D  ;)
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #3 poslato: 00:06:12, 03.Apr.2015. »
Prvo razum pa onda osecanja  (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #4 poslato: 11:21:44, 03.Apr.2015. »
prvo osećanja, pa razum (ne preporučujem, samo kažem) :)
a što se tiče tog dečka, mislim da je to ispričana priča
« Najnovija izmena:: 11:26:00, 03.Apr.2015. plutonac »
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #5 poslato: 15:30:37, 03.Apr.2015. »
Slazem se sa plutoncem.
Da sam se uvek vodila razumom do sada bih verovatno otisla u manastir totalno razocarana ljudima,ali uvek se opredelim da pruzim sansu nekom novom.
Osecanja uvek ispred razuma,ali to ne znaci da razum treba iskljuciti po svaku cenu. Covek jednostavno treba da zna kada da od neceg odustane,da se okrene,ode,i sacuva bar malo samopostovanja
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #6 poslato: 21:25:02, 03.Apr.2015. »
prvo osećanja, pa razum (ne preporučujem, samo kažem) :)
a što se tiče tog dečka, mislim da je to ispričana priča
Ona je sve do sada isla osecanjima koliko sam shvatio, jos koliko treba da ide?  (*o*)
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #7 poslato: 22:11:03, 03.Apr.2015. »
ja sam mislio u onom kontekstu, da treba slušati šta srce, duša, kako god to nazvali, želi, jer ma kako nešto ispravno delovalo nismo uvek srećni nakon te odluke :) mislim da hrabri ljudi idu srcem kroz život, jer kad te povrede-ideš dalje, kad padneš-ustaneš, kad se razočaraš-nađeš novu iskru u nekom novom, mislim to je sve život...šteta je posle se kajati...naravno ne treba biti budala i trošiti se na nekoga kad stvarno ne ide...razum mi kaže da život suštinski nema smisla i da uzalud trošim energiju, ali šta onda preostaje? ok, lupam sad,možda, ali poenta je da treba živeti za trenutak u sadašnjosti i davati sve od sebe da budeš srećan sad ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #8 poslato: 11:46:46, 04.Apr.2015. »
 (*o*)
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Da li da uradim bilo sta ?
« Odgovor #9 poslato: 20:33:25, 04.Apr.2015. »
Razum je je majka  ;D ali treba da popricas sa gospodinom koji je selica cini mi se, ipak ti je stalo neka te zaboli toliko da se neces vratiti,  tek tako mozes nastaviti, ne plasi se ne gubi se dostojanstvo tako lako,  mozda ces ponos okaciti na civiluk na pet min ali ces biti na cisto sa sobom,  e sad ako volis da dovrsavas pricu u glavi srecno sa tim ali ce te vise kostati..  (mah:mah)

 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
18 Odgovora
4959 Pregleda
Najnovije: 18:18:34, 28.Jul.2018.
Miloš Mi.
5 Odgovora
2447 Pregleda
Najnovije: 09:42:47, 02.Jul.2009.
lilka
1 Odgovora
1311 Pregleda
Najnovije: 13:03:12, 21.Jan.2013.
delhaj