Anketa

Da li ste za prevaru ili preljubu?

Uvek
(3.1%)
Samo kad je to potrebno
(18.8%)
Ponekad
(18.8%)
Nikad
(59.4%)

Preljuba i prevara - anketa

• Odgovora: 40
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
  • Pol: Žensko
Odg: Preljuba i prevara - anketa
« Odgovor #20 poslato: 13:24:30, 12.Feb.2013. »
mislim da se sama tema foruma odnosi na ovaj tvoj drugi primer...
nazalost,ono prvo sto si naveo,je nesto sto je sve cesce stvarnost...i sto je po meni licno gore od ove fizicke prevare....
ali mnogi moji drugovi imaju taj neki tvoj stav,i uvek navode ta dva primera...

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #21 poslato: 14:05:39, 12.Feb.2013. »
Naravno, lakse je traziti rjesenje u tudem zagrljaju, nego fino izjasniti se supruzi i reci joj.  ;D

Ja za sebe znam, onog trenutka kad bih zasnala da je pozelio drugu zenu sem mene, ne bi me vise ikad pipnuo. pa makar i saznala poslije 20g. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #22 poslato: 14:08:06, 12.Feb.2013. »
Naravno, lakse je traziti rjesenje u tudem zagrljaju, nego fino izjasniti se supruzi i reci joj.  ;D

Ja za sebe znam, onog trenutka kad bih zasnala da je pozelio drugu zenu sem mene, ne bi me vise ikad pipnuo. pa makar i saznala poslije 20g. ;D

Bravo, u potpunosti se slažem.
Grešnici uvijek krive druge za svoje grijehe.  :)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #23 poslato: 16:36:52, 12.Feb.2013. »
Bravo, u potpunosti se slažem.
Grešnici uvijek krive druge za svoje grijehe.  :)
bas tako! (e*e)

Nisam glasao, zato jer to nije tako jednostavno. Šta se smatra prevarom.

Da li je prevara??? Ako čovijek npr. više mu nije stalo do njegove supruge, ne uzbuđuje ga, on odlazi ikavane s društvom (muškim), karta, pije, troši novac. Ona ne radi, znači financiski ovisi o njemu,za svaku kupovinu ga mora moliti novac. Ne dodiruje ju tjednima, a i kad mu dođe to je radi svoje potrebe. Kad se napije, ako mu prigovara dobije ponekad  i šamar. Gdje je tu obečanje   " u dobru i zlu, vječna ljubav, poštovanje itd...",. NIJe bio s drugom ženom, jer misli da ima kod kuće sexualni objekat.

Da li je prevara???  Volim suprugu, pokazujem joj to kad god mi se pruži prilika za to,svaki dan. Ne radim,često joj pomognem oko poslova u kući. Zajedno idemo u ribolov, u kupovinu, novaca ima ne koliko hoće ali jma. Ljubav vodimo 6-7 puta mjesečno, zavisi od nje, nekad ima više potrebe nekad manje. Takva je od uvijek, nadao sam se da će se to s vremenom promijeniti, ali ne. Dugo smo u braku, ona kaže da je sretna i ja sam . Jedino mi fali sexa, pa to odem i nađem, bez drugih bilo kakvih obaveza. Te su mi žene privlačne, ali za njih ne osječam ništa. Normalno da to radim tako da supruga ne zna i ne osječam nikakvu grižnju, jer samo nju volim.

U kojem se slučaju žena osječa prevarenom i jadnom. Da ne volim svoju suprugu, tada bi se prvo rastao i onda živio kako hoću.
Meni je zanimljivo ovo sto si napisao, fkt.
Nisi ni svjestan toga koliko ces povrijediti suprugu kad sazna, jer ce sigurno nekad saznati.
Sto se tice prve situacije, rekla bih zasto to trpi. Druga je mnogo gora, zivi zena sa lazovom.  ;D

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #24 poslato: 17:31:47, 12.Feb.2013. »
veruj mi da ako je o onoj prevari o kojoj sam ja govorila, to se tako strucno radi,da nema sanse da se sazna....

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #25 poslato: 18:01:40, 12.Feb.2013. »
Mislis na usputno zadovoljstvo. ;D

Sve se sazna, prije ili kasnije.

Znaci, ovdje dolazi do zakljucka, ako druga strana ne zna onda i nije prevara. Zanimljivo..

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #26 poslato: 18:58:30, 12.Feb.2013. »
tako nekako :)...sad ce jos na kraju ispasti da sam na strani muskaraca i prevare :)
hocu samo da kazem da su oni toliko strucni,i ispraksani kad je o tim stvarima rec,da postoji velika sansa da se nikad ne sazna....imam dosta drugova,i to sta oni rade je haos :)

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
  • Pol: Muško
« Odgovor #27 poslato: 00:07:22, 13.Feb.2013. »

Drago mi je da ste iznijele svoja razmišljanja. 

Odmah da razjasnim da ja nikoga ne krivim za ono što ja radim a najmanje svoju suprugu. I sve sve što radim jako dobro pazi da se ne sazna, jer znam da bi ju to boljelo bez obzira na godine provedene sa mnom.
     Ja ne tražim da netko bude na mojoj strani, možda samo malo razumjevanja. Jer sam siguran da sam sada svojoj supruzi bolji nego dok nisam to radio. Meni sexa jednostavno nedostaje, ako ga nema nisam miran, nisam spokojan. Ovako ja tu stranu, čiste fizičke potrebe umirim na ovaj način. Onda mogu na miran način uživati sa njom u sitnim trenucima i dražima.
     A što se tiće onog " žene živi s lažovom". Ja svojoj ženi ne lažem ništa, ni ne glumim. Volim ju, pazi i mazim, uriuštim gotovo sve što poželi. U jednoj temi sam napisao kako sam imao važnu prekretnicu u životu, to je bilo ili se restati ili ostati u braku. Ona nije o tome znala, vidjela je da sam zamišljen to vrijeme. Više nisam mogao da živim, život bez dovoljno sexa, ali što je još gorje nisam ju mogao ostaviti jer ju volim, i ona uvijek tvrdi da voli mene. I onda je to počelo našao sam ovaj kompromis.
  Evo za sada toliko, znam da me osuđujete,ali probajte shvatiti.

Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
« Odgovor #28 poslato: 02:01:39, 13.Feb.2013. »

Nisam glasao, zato jer to nije tako jednostavno. Šta se smatra prevarom.

Da li je prevara??? Ako čovijek npr. više mu nije stalo do njegove supruge, ne uzbuđuje ga, on odlazi ikavane s društvom (muškim), karta, pije, troši novac. Ona ne radi, znači financiski ovisi o njemu,za svaku kupovinu ga mora moliti novac. Ne dodiruje ju tjednima, a i kad mu dođe to je radi svoje potrebe. Kad se napije, ako mu prigovara dobije ponekad  i šamar. Gdje je tu obečanje   " u dobru i zlu, vječna ljubav, poštovanje itd...",. NIJe bio s drugom ženom, jer misli da ima kod kuće sexualni objekat.

Da li je prevara???  Volim suprugu, pokazujem joj to kad god mi se pruži prilika za to,svaki dan. Ne radim,često joj pomognem oko poslova u kući. Zajedno idemo u ribolov, u kupovinu, novaca ima ne koliko hoće ali jma. Ljubav vodimo 6-7 puta mjesečno, zavisi od nje, nekad ima više potrebe nekad manje. Takva je od uvijek, nadao sam se da će se to s vremenom promijeniti, ali ne. Dugo smo u braku, ona kaže da je sretna i ja sam . Jedino mi fali sexa, pa to odem i nađem, bez drugih bilo kakvih obaveza. Te su mi žene privlačne, ali za njih ne osječam ništa. Normalno da to radim tako da supruga ne zna i ne osječam nikakvu grižnju, jer samo nju volim.

U kojem se slučaju žena osječa prevarenom i jadnom. Da ne volim svoju suprugu, tada bi se prvo rastao i onda živio kako hoću.

Ovaj prvi sluchaj koji si naveo je jedan obichan primjer propalog braka i besciljnih ljudi. Nema kod njih prevare, kod ovog para sex je totalno nebitan jer oni imaju mnogo ozbiljnijih problema koje treba da rijeshe.

Shto se drugog primjera tj tvog tiche nikako ne volim potenciranje sexa, kao ja ne mogu bez njega i sl jer ne vjerujem u to. Ali to je moj lichni stav ti svakako poznajesh svoje tijelo bolje nego ja. Nachin na koji ti birash zene za to mi je fascinantan kao "odem i nadjem". Najveci razlog zbog kojeg se jezim od prevare je jer se za njih uvijek biraju "lake zene" koje svako moze da ima i koje vrlo lako mogu imati neku bolest. Tako da i ti i tvoja zena mozete da stradate samo zbog usputnog zadovoljstva. A opet, ako imash neke odredjene "poznate" za to onda je samo pitanje vremena kad ce neka od njih da ti "zavrti pamet".

U prvom sluchaju su i mushkarac i zena jadni a u drugom je zena prevarena.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
  • Pol: Muško
« Odgovor #29 poslato: 08:21:48, 13.Feb.2013. »

Slažem se da u prvom slučaju brak ne valjanije obečao na vjenčanju. Znači da ju je prevario.

U mom slučaju kažeš "žena je prevarena", slažem se. Jer ni sam ne znam kako bi to nazvao.
Jedino se tješim što je ona sretna u braku. Naveo sam da nisam od početka tako živio, i nije ovako skladno bilo kao sada. Pokušavao sam na razne načine da suzbijem tu potrebu i nije mi uspjevalo.
Što se tiće žena točno "odem i nađem", jer ne živite sličnim životom pa ne vidite neke stvari koje su tu oko vas.
Možda je u početku i bila poneka "laka žena", ali već duže ne. Nije potrebno takve da tražim kad nesretnih udatih, sređenog života, ali zapostavljenih, a željnih pažnjei i sexa ima koliko hoćeš na sve strane. Samo trebaš pametno izabrati da želi ono što i ja. Klonim se onakvih koje brže pričaju nego misle. Mislim da se prava ljubav doađa jednom i ja sam ju našao.
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000