Anketa

Da li ste za prevaru ili preljubu?

Uvek
(3.1%)
Samo kad je to potrebno
(18.8%)
Ponekad
(18.8%)
Nikad
(59.4%)

Preljuba i prevara - anketa

• Odgovora: 40
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Preljuba i prevara - anketa
« Odgovor #10 poslato: 10:53:55, 30.Maj.2012. »
Ne.Za mene licno bi to bila najgora uvreda,a nisam sklona raditi drugim ljudima ono sto ne zelim da oni urade meni.Za mene je to odraz emocionalne nezrelosti.Kada bi saznala za preljubu,sigurno se ne bih revansirala na taj nacin.Postoje puno bolje metode,koje opeku mnogo vise  :-X
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #11 poslato: 11:31:50, 30.Maj.2012. »
To bi bio kraj naše veze. Nikad ne reci nikad, ali mislim da ne bih mogla da pređem preko preljube. >:( A ja sam vjerna, naravno 8)

*

Van mreže filozof

• 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
« Odgovor #12 poslato: 16:07:15, 30.Maj.2012. »
Sto bi i svaki filozof rekao a cemu sve to??  :)
Nada je san budnih.
Aristotel

*

Van mreže TArtis

• *
  • 50
  • 1
« Odgovor #13 poslato: 17:54:09, 07.Okt.2012. »
Nisam za prevaru,no ako se desi nije smak sveta.Samo ne treba izgubiti glavu :D

Slazem se ..

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #14 poslato: 14:07:51, 16.Dec.2012. »
Nisam za prevaru, fer sam jako po ovom pitanju, ali ako mi se ucini da druga strana na bilo koji nacin nije fer, onda moze da mi se omakne iz inata, besa.Sta cu, takva sam.Pre sam bila iskljuciva po pitanju toga da je nikad ne bih oprostila, sada razmisljam na drugaciji nacin malo.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #15 poslato: 20:44:31, 16.Dec.2012. »
Sto bi i svaki filozof rekao a cemu sve to??  :)
Kada bi vise muskaraca razmisljalo u filozofskom maniru,gdje bi nam bio kraj  :smesko:

"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže filozof

• 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
« Odgovor #16 poslato: 20:16:01, 18.Dec.2012. »
Ako nesto ne valja, valja ga zameniti :)  Prevara ne vodi boljem  ;)
Nada je san budnih.
Aristotel

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #17 poslato: 22:56:48, 11.Feb.2013. »

Nisam glasao, zato jer to nije tako jednostavno. Šta se smatra prevarom.

Da li je prevara??? Ako čovijek npr. više mu nije stalo do njegove supruge, ne uzbuđuje ga, on odlazi ikavane s društvom (muškim), karta, pije, troši novac. Ona ne radi, znači financiski ovisi o njemu,za svaku kupovinu ga mora moliti novac. Ne dodiruje ju tjednima, a i kad mu dođe to je radi svoje potrebe. Kad se napije, ako mu prigovara dobije ponekad  i šamar. Gdje je tu obečanje   " u dobru i zlu, vječna ljubav, poštovanje itd...",. NIJe bio s drugom ženom, jer misli da ima kod kuće sexualni objekat.

Da li je prevara???  Volim suprugu, pokazujem joj to kad god mi se pruži prilika za to,svaki dan. Ne radim,često joj pomognem oko poslova u kući. Zajedno idemo u ribolov, u kupovinu, novaca ima ne koliko hoće ali jma. Ljubav vodimo 6-7 puta mjesečno, zavisi od nje, nekad ima više potrebe nekad manje. Takva je od uvijek, nadao sam se da će se to s vremenom promijeniti, ali ne. Dugo smo u braku, ona kaže da je sretna i ja sam . Jedino mi fali sexa, pa to odem i nađem, bez drugih bilo kakvih obaveza. Te su mi žene privlačne, ali za njih ne osječam ništa. Normalno da to radim tako da supruga ne zna i ne osječam nikakvu grižnju, jer samo nju volim.

U kojem se slučaju žena osječa prevarenom i jadnom. Da ne volim svoju suprugu, tada bi se prvo rastao i onda živio kako hoću.
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #18 poslato: 23:41:20, 11.Feb.2013. »
nemam nista protiv prevare ukoliko je ona racionalna tj. desi se iz razloga te trenutne obostrane potrebe za seksom ili neke trenutne privlacnosti i to je to...ali sam protiv prevare ukoliko ona podrazumeva paralelnu vezu,i odrzavanje svakodnevnog kontakta sa drugom stranom...

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #19 poslato: 00:21:52, 12.Feb.2013. »

Ovaj moj slučaj vidim da nazivaš prevarom, jer ni sam ne znam kako to nazvati. Ipak hvala na bar djelomičnom razumjevanju.
     Ali nisi uopče komentirala prvi slučaj, šta je to? Kako to nazvati ako ne prevarom. Nijeispoštovao ništa što je svečano obečao.
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000