
Posto se ova tema tice pa hajmo reci veza sa drugima,nisam znala gdje drugo da je stavim,pa ako bude na pogresnom mjestu,Charobnjak,izvinjavam se unaprijed.
Nego gledajuci natalne karte svih osoba (muskih) koje su mi se svidjele u ovom periodu od 2 godine,evo do kakvog sam zakljucka dosla :
1.osoba Mjesec u Djevici,Uran opozicija Sunce
2.osoba Mjesec u Djevici,Ur sextil Sunce,Ur trigon Mjesec
3.osoba Mjesec u Djevici,Ur kvadrat Mjesec
4.osoba Mjesec u Djevici,Uran kvadrat Mjesec,polutrigon Sunce
5.osoba Venera u Djevici,Ur konj.Sunce
6.osoba Venera u Djevici,Mjesec polukvadrat Ur
7.osoba Mjesec u Jarcu,Venera u djevici,ASC Jarac,Ur sextil Sunce
8.osoba Mjesec u Jarcu,DC Jarac, Ur konj.Mjesec
9.osoba Venera u Jarcu, DC-Djevica, Ur polutrigon Mjesec
10.osoba Venera u Jarcu,Ur polutrigon Mjesec
Znaci uvijek je neka kombinacija Sunca,Mjeseca,i Venere,i ASC u Jarcu ili Mjeseca i Venere u Djevici...i svi imaju neki aspekt MO,ili SO sa UR... Zanima me kako razbiti taj pattern,ili ti ga uzorak..
Da li je to zbog toga sto ja i sama u svojoj natalnoj imam UR opoziciju MO,ili zbog toga sto mi je Ve,vladaoc 5 otisao u 6.polje prirodno polje Djevice,a Mo,vladalac 7.takodjer u 6.polju..ASC Jarac ... ?? Zanima me vase misljenje...
I bilo bi dobro da i vi na ovaj nacin proanalizirate vase ˝simpatije˝ na slican nacin,pa da otkrijemo zbog cega se ovo desava,mozda uspijemo doci do nekog novog opsteg pravila...