Mesec u Ribama

  • Odgovora: 67
Stranice: 1 2 3 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Mesec u Ribama
« poslato: 15:12:52, 15.Mar.2009. »

Mesec u Ribama

pasivan,ljubazan,medij,romantika,nesretan ako mora da uvredi nekoga,skuplja kamen po kamen,pasivan zivot,rezignacija,slab osecaj odgovornosti, muzika, zanemaren. ovde mesec u nepovoljnim aspektima znaci:ne postize uspon,prepusta se ezoteriji,u kuci gostoprimljiv.


autor: dupor


 


*

Van mreže MiMibb

  • *
  • 93
  • 1
  • Pol: Žensko
  • http://img17.imageshack.us/img17/4483/mimif
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #1 poslato: 18:00:07, 12.Jun.2010. »
ja imam Mesec u ribama :D,I najveca mana je sto sam jako osetljiva (*o*), preemotivna,i ziva istina da nemam srca da nekog povredim,jer to je pravo mucenje mene same,romantik nepopravljiv,jako dobro razumem druge ljude bez i jedne reci,al nekako ostali slabo kontaju mene . tesko zaboravljam one koji me povrede >:(,bez razloga ijednog,itd...

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #2 poslato: 18:07:51, 12.Jun.2010. »
Meni je mesec u Ribama u II kući, pare i posao su promenljivi!!! ali osetljivost je moja mana , mada mi moj Jarac daje još dubinu osećanja u kojima se baš ne snalazim...

Evo još jednog zanimljivog dela o Mesecu u Ribama:
"Mesec u Ribama
Vi ste ljubazni romantik. Nesrecni ste ako nekog povredite i to u svakom slucaju nije namerno.Vodite dosta povucen, i spolja posmatrano, neaktivan život. Vaša pasivnost je samo prividna jer vi imate izuzetno bogat unutrašnji život. Nežni ste i sentimentalni. Preplavljeni ste uvek emocijama i vrlo upecatljivi. Imate istancanu intuiciju i gotovo se iskljucivo po njoj ravnate. Razum je u drugom planu i ima zadatak da prakticno realizuje ono što nalaže intuicija. Skloni ste sanjarenju i može vam se desiti da više vremena provodite u snu nego na javi. Imate slab osecaj odgovornosti, ali zato umetnicke talente, pogotovo za muziku. Izrazito senzualna priroda i sklonost ka brojnim ljubavnim vezama. Opasnost od poroka. "   
« Najnovija izmena:: 21:32:13, 12.Jun.2010. Nale 83 »
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #3 poslato: 19:47:17, 21.Okt.2010. »
ja imam Mesec u ribama :D,I najveca mana je sto sam jako osetljiva (*o*), preemotivna,i ziva istina da nemam srca da nekog povredim,jer to je pravo mucenje mene same,romantik nepopravljiv,jako dobro razumem druge ljude bez i jedne reci,al nekako ostali slabo kontaju mene . tesko zaboravljam one koji me povrede >:(,bez razloga ijednog,itd...
Nemoj tako. Ovaj Mesec ima i puno lepih osobina jer je u znaku Riba egzaltiran. Ono sto je kod tebe problem su ovi tvrdi aspekti Urana i Merkura. Hiroviti Uran je taj koji donosi trzavice a za nerazumevanje je zasluzan Merkurov kvadrat...
Vidite teme vezane za ove aspekte jer tu mozete dosta toga da razumete u vezi vaseg pravca delovanja kada je taj Mesec u pitanju.
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #4 poslato: 22:50:01, 21.Okt.2010. »
Mislim da je MO u Ribama (pored MO u Vagi :) ) jedan od najlepsih!
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #5 poslato: 22:57:48, 21.Okt.2010. »
Mislim da je MO u Ribama (pored MO u Vagi :) ) jedan od najlepsih!

Zasto?
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #6 poslato: 23:03:00, 21.Okt.2010. »
Jer znam par osoba sa MO u Ribama i njihova mi energija izuzetno prija (subjektivno).
Jer je egzaltiran, jer su osobe sa MO u Ribama saosecajne, senzitivne, nezne, spremne da pomognu... (objektivno) Naravno, sve zavisi i od aspekata koje taj MO pravi.
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #7 poslato: 23:16:49, 21.Okt.2010. »
Hvala, ja jos nisam upoznala nekoga sa MO u ribama, pa (*o*)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #8 poslato: 00:22:41, 22.Okt.2010. »
Jel isto znaci i kad muskarac ima Mjesec u Ribama, da je sentimentalan, ja to nisam primjetila, vise je okrutan i daleko od svake romatike, pravi prakticar ???

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Mesec u Ribama
« Odgovor #9 poslato: 18:04:00, 22.Okt.2010. »
Jel isto znaci i kad muskarac ima Mjesec u Ribama, da je sentimentalan, ja to nisam primjetila, vise je okrutan i daleko od svake romatike, pravi prakticar ???
Postavi link do njegove karte.
 


Stranice: 1 2 3 ... 7 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
3 Odgovora
4295 Pregleda
Najnovije: 19:37:53, 25.Sep.2010.
Nale 83
0 Odgovora
2601 Pregleda
Najnovije: 09:03:19, 25.Jan.2010.
lilka
6 Odgovora
4359 Pregleda
Najnovije: 16:51:55, 30.Avg.2012.
bielenda