Otac i majka u natalnoj karti?

• Odgovora: 69
Stranice: « 1 ... 5 6 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Otac i majka u natalnoj karti?
« Odgovor #60 poslato: 08:00:45, 21.Jun.2012. »
Tebi je, Mila, vrh desete kuće ( majka u ženskom natalu najčešće ) u vodoliji, a Uran u škorpiji u 6. kući ti predstavlja majku, a dijelom i Mjesec u ribama u 10. kući, a vrh četvrte kuću ( otac u ženskom natalu najčešće ) ti je u lavu, a vladar Sunce u ribama u 10. kući ti opisuje oca. Pošto su ti i Sunce i Mjesec u desetoj vjerovatno su oba roditelja bili autoriteti za tebe, mada je možda i drugačija simbolika :) A neće uvijek natalna karta da pokaže horoskopski znak voljenih osoba, to se samo kod nekih pogodi ;D

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #61 poslato: 08:08:55, 21.Jun.2012. »
bas tako,radi se o simbolici koja predstavlja najbolje roditelje a ne o njihovim znacima...

moja mama je predstavljena vodolijom kod mene,a ribe/rak je,dok mi je otac predstavljen lavom,a vaga/strelac je...
a sve je tacno kad se gledaju vladari tih kuca
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #62 poslato: 09:32:30, 21.Jun.2012. »
Vrh 4. u Vodoliji,Ur u Cap,Sa u Aqu,Ur izmedju ostaloga pravi 0Ne(tata mi je Ribe -Vodolija),vrh 10. u Lavu,So u Aqu,Ur u Cap,So0Sa(mama je dupli Jarac).Interesantno je da je mamin Mo (predstavlja nju kao majku)  u Lavu,a ona je mom natalu predstavljena desetom kucom,takodje u Lavu.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #63 poslato: 16:29:18, 21.Jun.2012. »
Tebi je, Mila, vrh desete kuće ( majka u ženskom natalu najčešće ) u vodoliji, a Uran u škorpiji u 6. kući ti predstavlja majku, a dijelom i Mjesec u ribama u 10. kući, a vrh četvrte kuću ( otac u ženskom natalu najčešće ) ti je u lavu, a vladar Sunce u ribama u 10. kući ti opisuje oca. Pošto su ti i Sunce i Mjesec u desetoj vjerovatno su oba roditelja bili autoriteti za tebe, mada je možda i drugačija simbolika :) A neće uvijek natalna karta da pokaže horoskopski znak voljenih osoba, to se samo kod nekih pogodi ;D

znači, možda mi tata nije tata  :) ....hej, ali jeste, zapravo sam njemu mnogo sličnija, nego mami...a i znam da jest...
u čemu je onda štos  (*o*)
inače, ja ih jako, jako puno volim oboje  (mah:mah) ....tata je kada sam bila mala bio veći autoritet, mada ni mama nije daleko...nego je ona imala drugu taktiku...to shvatiš tek kada porasteš

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #64 poslato: 14:54:35, 01.Avg.2012. »
Moja mama je rak/ribe, mesec u raku :/// u bog te   :o  A tata mi je lav sa mesecom u raku.  Kako ja sad ovo da vidim? :DDD
« Najnovija izmena:: 14:57:43, 01.Avg.2012. PantaRei92 »
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #65 poslato: 19:02:07, 06.Avg.2012. »
Moja mama je rak/ribe, mesec u raku :/// u bog te   :o  A tata mi je lav sa mesecom u raku.  Kako ja sad ovo da vidim? :DDD

Eto,recimo,u horoskopu tvog tate se bas vidi tvoja majka.Mo(supruga)je u Raku(majka ti je Rak),nevezano za ovo gore.Kazu da se kod zena otac gleda kroz 4.,a majka kroz 10.A kod muskaraca suprotno.Ako ne tako,onda je dominantniji roditelj predstavljen 10. kucom.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #66 poslato: 12:43:14, 12.Avg.2012. »
Hvala !  :) Gledam vladare 4 i 10 kuce? Posto meni je cetvrta u blizancima ( tu mi je mars) a deseta u strelcu ( tu mi je kiron i MC )
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže neptunia

• *
  • 44
  • 0
« Odgovor #67 poslato: 22:10:14, 15.Feb.2014. »
meni je 4. polje majka, a 10. polje otac, spol posjednika natalne karte nema nikakve veze...iz mog 20-god. iskustva...kao što je 1. polje ličnost, a 7. partner, nema šanse da npr. u ženskom horoskopu 1. polje bude partner, a 7. ličnost. Nema nikakve logike po kome bi se polja mijenjala zavisno od spola...astrologija prati filozofiju duše, a duša nema spola...

*

Van mreže ruzica

• *
  • 29
  • 1
« Odgovor #68 poslato: 12:26:03, 01.Apr.2014. »
I meni se isto čini da je 4 polje majka bez obzira na pol, jer se isto i kod mene poklapa s obzirom da mi je 4 polje u raku, a 10 u jarcu. a opet ni to nije dovoljno kad se gledaju roditelji nego se gleda i mesec i sunce i njihovi aspekti  :)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #69 poslato: 15:50:36, 13.Apr.2014. »
takođe kažu i da fizički izgled majke može biti predstavljen 4. kućom, a njena psihička konfiguracija 10. a tada je otac fizički predstavljen 10. a psihički 4. kućom... kako vam se to čini?
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Stranice: « 1 ... 5 6 7

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000