Karadzic uzima kredit za infrastrukturu srpskog fubdala

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Karadzic uzima kredit za infrastrukturu srpskog fubdala
« poslato: 13:55:16, 31.Okt.2013. »
Karadzic uzima kredit za infrastrukturu srpskog fubdala

Tomislav Karadžić najavio je da će se na sledećoj sednici Izvršnog odbora FSS važna tačka dnevnog reda odnositi na ulaganje i poboljšanje uslova u srpskom fudbalu.
On je rekao da FSS planira da uzme kredit od milion evra kako bi se izgradilo deset veštačkih terena širom Srbije i na taj omogućilo novim generacijama rad u uslovima boljim od postojećih.
Karadžić je za beogradske sportske dnevne listove rekao da neće biti problema sa pozajmljivanjem novca, jer je "Savez veoma stabilna organizacija, koja nije kreditno opterećena", pa će stoga moći da se zaduži kako bi vredan projekat učinio mogućim.
Prvi čovek FSS je ponovio da će svi stadioni superligaša biti osvetljeni do starta sledeće sezone 2014/2015.
"Bićemo dosledni u toj odluci da svi klubovi imaju reflektore, pa ćemo pomoći da još pet stadiona dobiju osvetljenje. U pitanju su objekti u Kragujevcu, Novom Pazaru, Ivanjici, Subotici i na Karaburmi. Time bismo zaokružili priču oko reflektora i ispunili bismo cilj da se sve utakmice elitnog ranga igraju u najboljim terminima", dodao je Karadžić.

Izvor: Mondo


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Bojan-

  • ***
  • 1 824
  • 58
  • Pol: Muško
Odg: Karadzic uzima kredit za infrastrukturu srpskog fubdala
« Odgovor #1 poslato: 19:12:17, 26.Jul.2014. »
Dao bih Toletu da vodi Srbiju

Potpredsednik FSS Ratko Borovnica rekao je da bi Tomislav Karadžić trebalo da vodi državu i da bi ona sa njim na čelu krenula u dobrom pravcu.

"On je privrednik, a mi u ovoj državi, mislim na vlast, nemamo privrednika. Nedavno je objavljeno da su svi naši ministri koje imamo, kao i predsednik Vlade i predsednik države, svoj staž zaradili na budžetu. Niko od njih nije radio u privredi, a ko nije radio u privredi, taj nije zaslužio da vodi niti državu, niti opštinu, niti bilo šta", poručio je Ratko Borovnica.

On je dodao da je postavljanje Dika Advokata za selektora garancija da će reprezentacija za dve godine na Evropskom prvenstvu u Francuskoj pokazati koliko vredi.

Borovnica je za nedeljnik "Kikindske" naveo da će se na šampionatu 2016. godine tek videti rezultati rada bivšeg selektora Siniše Mihajlovića koji je podmladio ekipu.

"To je morao neko da uradi i on je to uradio na sreću našeg fudbala i mi ćemo već na sledećem EP u Francuskoj za dve godine pokazati koliko vredimo. To je slično onome što je Belgija uradila, mi smo praktično uzeli isti model", rekao je Borovnica.

On je dodao da Srbija ima odlične fudbalere, zahvaljujući veoma organizovanom radu sa mlađim kategorijama i dodao da im je potreban trener sa autoritetom koji će ih ukomponovati u ekipu.

"Problem s našim trenerima je veliki. Mi smo nekada imali petoricu, šestoricu velikih trenera. Sada nema nijednog. Razlog tome je na prvom mestu kvalitet domaćeg prvenstva. Kada nemaš jako domaće prvenstvo, kada nemaš jake klubove kao nekad, trener nema gde da se iskaže, a potom je teško očekivati da im neko iz Evrope ukaže poverenje. To je veliki problem", istakao je Borovnica.

Predsednik Fudbalskog saveza Vojvodine ocenio je da problem sa niskim kvalitetom domaće fudbalske lige potiče od toga što je Srbija "neuređena zemlja, u kojoj se ne zna šta je čija imovina".

"Nikako da država uredi tu oblast i da se stadioni koji se nalaze u Subotici, Kikindi ili bilo gde drugde, vrate opštinama, a onda opština može da nadje partnera kojem će dati na upravljanje fudbalski klub", rekao je Borovnica i dodao da konačno treba da se uđe u privatizaciju klubova.

Izvor: B92, Beta...
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Karadzic uzima kredit za infrastrukturu srpskog fubdala
« Odgovor #2 poslato: 00:37:20, 27.Jul.2014. »
Sve je super u fudbalu  ;D
Strah me čini jačim i boljim.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1924 Pregleda
Najnovije: 12:47:46, 07.Apr.2009.
jana
16 Odgovora
7372 Pregleda
Najnovije: 23:47:28, 28.Jul.2010.
Perla
8 Odgovora
1650 Pregleda
Najnovije: 14:52:36, 17.Dec.2014.
Miloš Mi.