Pluton u III (trecem) polju-3. kuci

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže volonter

  • **
  • 212
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 14
  • Pol: Žensko
Pluton u III (trecem) polju-3. kuci
« poslato: 05:07:54, 30.Jul.2013. »
Ove osobe deluju detinjasto, ali uspevaju da izvrše ono što su naumili. Često su to veliki poduhvati jer su ovo veoma inteligentne osobe, prilično širokog dijapazona znanja sa izraženom kreativnošću. Druge ljude ne shvataju baš najbolje mada imaju potrebu za komunikacijom. Moć opažanja im je naglašena. Imaju potrebu i smisao za privatnost. Znaju da budu cinični i da obmanjuju okolinu. Treba da se paze u saobraćaju.

Pluton i 3. kuća su u vezi jer je Hermes (Merkur) vodič kroz podzemni svet. Zato ova pozicija često ukazuje na hermetička znanja, uvid u najdublje tajne i razumevanje misterija. Kreira detektivski um i izuzetnu pronicljivost. Često se takve osobe bave psihoanalizom ili psihologijom. Ukoliko je loše postavljen daće kriminalni um. Rečnik takvih ljudi je vulgaran, destruktivan. Opasnosti se vide kroz komunikaciju ili saobraćaj. Opasnost dolazi od neosvetljenih vozila ili rupa na putu.


 


*

Van mreže Lui

  • *
  • 2
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Pluton u III (trecem) polju-3. kuci
« Odgovor #1 poslato: 17:34:56, 30.Avg.2018. »
Nova sam na forumu, i vidim da se o ovoj temi nijepisalo već pet punih godina. No , svejedno bih dala svoj skromni doprinos na ovu temu, u mom proučavanju astrologije, kao velike ljubavi,osobito u proučavanju Plutona i njegovog djelovanja u natalu.
Ono sto sam ja osobno primijetila kod Plutona, jeste to, da je Pluton osobito i snažno povezan sa smrću. I to fizičkim oblikom smrti! Primjera radi, u natalu moga prijatelja, Pluton se nalazi u trećoj kući i u konjunkciji je sa njegovim Suncem, Merkurom i Uranom. Dakle, radi se o stelijumu planeta u djevici. Pluton je u natalu ovog čovjeka donio smrt njegovom bratu, a ocu Natusa je , nakon te tragedije, donio teške psihičke i zdravstvene probleme. I sam Natus je vrlo labilne psihe,tako da ovdje možemo vidjeti zaista Plutonovo razarajuće djelovanje.
Drugi , od mnogih primjera koje sam proučavala, jeste Pluton u petom polju natala, u nat. karti moje kolegice na poslu. Izgubila je kćerkicu ,staru sedam mj. Peta kuća bi bila pored ostalog i kuća djece.
Primjera je mnogo, no činjenica jest da Pluton djeluje kao viša sila, poput sudbine, nešto sto ne možemo izbjeći...
 

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Pluton u III (trecem) polju-3. kuci
« Odgovor #2 poslato: 09:30:30, 31.Avg.2018. »

Lui, hvala Vam što ste nam se priključili.  :flowers:

Međutim, ne bismo se složili sa fatalističkim prognozama Plutonovog delovanja. Pluton u nekim horoskopima zna da bude jako primetan u svom delovanju kao neka okolnost koja je tu i koju je teško izbeći. Ipak, sama manifestacija delovanja zna da bude šarenolika.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
11 Odgovora
18176 Pregleda
Najnovije: 14:53:05, 29.Sep.2012.
Ch
1 Odgovora
2704 Pregleda
Najnovije: 15:53:05, 15.Nov.2009.
mica88
0 Odgovora
2414 Pregleda
Najnovije: 22:51:33, 05.Mar.2012.
Ch