Davati celog sebe u vezi !!???

• Odgovora: 28
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže jelenacv

• 725
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #10 poslato: 00:42:12, 29.Dec.2008. »
Uvek davati celog sebe...u cemu je poenta ako ne. Kakva bi bila veza dvoje ljudi ako bi se oboje cuvali i bili rezervisani? Bljak

Poenta je u tome da ces, ako te ta osoba povredi, jako dugo traziti sebe nazad. Mada zavisi i od toga sta ko podrazumeva pod "celim sobom".

*

Van mreže likica88

• *
  • 34
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 00:17:21, 04.Feb.2009. »
Sve ima svoje vreme ..naravno da na pochetku veze ne moze biti 100 davanja.. ali postepeno bi u svakoj normalnoj vezi da dodje do toga... 8)

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

• 1 113
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
« Odgovor #12 poslato: 00:15:27, 05.Feb.2009. »
nop nop i nop!

svaki covek ima svoje tajne koje takve i treba da ostanu..koliko kod vi voleli tu osobu i ona vas, morate imati i nesto svoje, jer svaku osobu koliko god da znate uvek ispadne da nesto krije od vas :D

zato pomirite se sa tim da ne mozete sve znati i budete zadovoljni sa onim sto znate i naucite da zivite sa tim :) i znajte,ako znate malo vise od prosecnog prijatelja, to je vise nego dokaz da ta osoba ima poverenja u vas :)
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #13 poslato: 12:00:48, 05.Feb.2009. »
nop nop i nop!

svaki covek ima svoje tajne koje takve i treba da ostanu..koliko kod vi voleli tu osobu i ona vas, morate imati i nesto svoje, jer svaku osobu koliko god da znate uvek ispadne da nesto krije od vas :D

zato pomirite se sa tim da ne mozete sve znati i budete zadovoljni sa onim sto znate i naucite da zivite sa tim :) i znajte,ako znate malo vise od prosecnog prijatelja, to je vise nego dokaz da ta osoba ima poverenja u vas :)
to nije tacno ako nekog volim nema razloga da bilo sta krijem
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

• 1 113
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 10:29:50, 07.Feb.2009. »
hmm veruj mi imas...uvek ima neka pikantna tajna koju ce znati samo drugarica ili cak samo ti ili niko vise... moras priznati da nisu bas sve tajne za decacke usi...

osim toga..lepo je imati poverenje i poveravati se medjusobno..to je i najbitnija cinjenica veze..

ali opet svako ima svoj nacin misljenja i stav o tome...treba se ''odavati'' do te mere da on ne bi imao sta da vas ogovara posle raskida... :-\ uglavno se posle takvih poveravanja, kada se desi raskid..ono sto ste misli da znate samo vi..zna i pola grada...
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #15 poslato: 23:48:27, 07.Mar.2009. »
hmm veruj mi imas...uvek ima neka pikantna tajna koju ce znati samo drugarica ili cak samo ti ili niko vise... moras priznati da nisu bas sve tajne za decacke usi...

osim toga..lepo je imati poverenje i poveravati se medjusobno..to je i najbitnija cinjenica veze..

ali opet svako ima svoj nacin misljenja i stav o tome...treba se ''odavati'' do te mere da on ne bi imao sta da vas ogovara posle raskida... :-\ uglavno se posle takvih poveravanja, kada se desi raskid..ono sto ste misli da znate samo vi..zna i pola grada...

Ne bih da te kritikujem ali koliko vidim ti odmah nastupas sa nekim stavom da ce neko tebe da zezne i postavljas neke barijere, ili mi se samo cini?  (*o*)

*

• 1 113
  • 3
« Odgovor #16 poslato: 23:52:35, 07.Mar.2009. »
ne cini ti se...upravo je tako, jer nisam imala druge, nego da postanem okrutna i da gradim zidove i barijere..a svakim danom samo se povecavaju..

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 00:03:43, 08.Mar.2009. »
ne cini ti se...upravo je tako, jer nisam imala druge, nego da postanem okrutna i da gradim zidove i barijere..a svakim danom samo se povecavaju..

Slicna je situacija i kod mene ali mislim da to nije dobro  ;)

*

• 1 113
  • 3
« Odgovor #18 poslato: 00:10:50, 08.Mar.2009. »
znam da nije, ali dozvoljavati drugome da te povredjuje je isto kao i voleti mazohizam
a uvek budem povredjena...:-\
« Najnovija izmena:: 00:12:42, 08.Mar.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #19 poslato: 00:14:15, 08.Mar.2009. »
Posto barijere nisu resenje a ni mazohizam... sta predlazes da uradimo? :D

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000