Davati celog sebe u vezi !!???

  • Odgovora: 28
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mayyci

  • *
  • 47
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Davati celog sebe u vezi !!???
« poslato: 17:33:50, 09.Dec.2008. »
Naravno da NEEEEE!!! Jedan deo  sebe ostaje samo tvoj..
                               
                                                                   Kad jednoj ljubavi dodje kraj,slabici kukaju,
                                                                  energicni smesta pronadju novu ljubav,
                                                                   a pametni su je vec odavno imali u rezervi!
                                                                                                      Oskar Wilde

                                                                   
 


 


*

Van mreže okica

  • **
  • 124
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #1 poslato: 17:00:04, 10.Dec.2008. »
Slazem se da ne treba davati celog sebe ali ne i osecati nesto prema nekom a ustrucavati se da toj osobi to i pokazemo.Treba znati na koji nacin dati do znanja partneru da ima celog vas ali da je to ono sto se cuva.I ajde mozemo da posmatramo to i kao vise vrata koja su zakljucana.Znaci znamo da moramo da otvorimo sva,i znamo da je to put nase ljubavi a kljuc je u paznji,iskrenosti,razumevanju ali i davanju.Dajemo sto se zasluzi i oseca, a za uzvat dobijamo kljuc.Jedan po jedan.Svaka veza ima svoje etape i to je ono sto je cini zanimljivom.To postepeno upoznavanje je lepo zato je bitno biti svoj i onda ces znati ko si,sta si,sta smes dopustiti sebi u vezi a sta ne.
Bitno je da se veza odrazava ali obostrano...Ta energija je bitna i tesko je skrivati je...mislim pogresno je.Dodje do nerazumevanja i do osecaja zapostavljanja...
Znaci ja sam za to da ako gajimo iskrena osecanja prema nekom onda to i pokazemo,samo ako smo sigurni da je ta osoba vredna nase paznje i truda.To sto ljubav nosi i bol,mi protiv toga ne mozemo.Svako ce bar jednom da se opece ali neka se to posmatra kao iskustvo koje ce nam pomoci da se sa tim lakse nosimo...
Ako zelimo ljubav,onda zelim i srecu i bol,i celog sebe i celog parnera....:D
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #2 poslato: 23:22:08, 10.Dec.2008. »

U topicu teme nije naglaseno o kakvoj se vezi radi, posto ipak savremeni svet ne smatra potpuno isto rec "veza"...

Ako se unapred radi o nekoj vezici ili neobaveznom vidjenju dve osobe onda cemu potpuno davanje???

Ako se radi o nekoj koliko-toliko normalnoj vezi onda je potrebno dati sto je moguce vise jer mozda je bas ta osoba ono sto ste dugo cekali a vi jos to ne znate...


 

*

Van mreže Ljikica

  • *
  • 12
  • 0
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #3 poslato: 20:12:06, 11.Dec.2008. »
Slazem se da ne treba davati celog sebe ali ne i osecati nesto prema nekom a ustrucavati se da toj osobi to i pokazemo.Treba znati na koji nacin dati do znanja partneru da ima celog vas ali da je to ono sto se cuva.I ajde mozemo da posmatramo to i kao vise vrata koja su zakljucana.Znaci znamo da moramo da otvorimo sva,i znamo da je to put nase ljubavi a kljuc je u paznji,iskrenosti,razumevanju ali i davanju.Dajemo sto se zasluzi i oseca, a za uzvat dobijamo kljuc.Jedan po jedan.Svaka veza ima svoje etape i to je ono sto je cini zanimljivom.To postepeno upoznavanje je lepo zato je bitno biti svoj i onda ces znati ko si,sta si,sta smes dopustiti sebi u vezi a sta ne.
Bitno je da se veza odrazava ali obostrano...Ta energija je bitna i tesko je skrivati je...mislim pogresno je.Dodje do nerazumevanja i do osecaja zapostavljanja...
Znaci ja sam za to da ako gajimo iskrena osecanja prema nekom onda to i pokazemo,samo ako smo sigurni da je ta osoba vredna nase paznje i truda.To sto ljubav nosi i bol,mi protiv toga ne mozemo.Svako ce bar jednom da se opece ali neka se to posmatra kao iskustvo koje ce nam pomoci da se sa tim lakse nosimo...
Ako zelimo ljubav,onda zelim i srecu i bol,i celog sebe i celog parnera....:D

Divno napisano...slazem se od prve do poslednje reci  :D
 

*

Van mreže novosadjanka

  • **
  • 136
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #4 poslato: 09:06:51, 12.Dec.2008. »
malo sačuvati nešto i za sebe  :)
 :)
za mene ti je ljubav zabranjeni grad
a mnogo sam ih brate ja srušila do sad ....
 

*

Van mreže natascha

  • *
  • 46
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #5 poslato: 13:04:08, 13.Dec.2008. »
Nikada ne kalkulisem, dajem se 300%. Ponasam se kao da mi je to zadnja veza, kao da je to jedini covek na svetu. Zeznula sam samu sebe  x puta zbog toga, ali nikada se nisam pokajala, to sam ja. I opet cu tako..  :)


*

Van mreže mala-bombona

  • *
  • 85
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #6 poslato: 12:19:01, 18.Dec.2008. »
treba davati. sto smo u vezi  ako se ne trudimo 100%. svaka veza u koju se ne ulaze ne moze ni da opstane.
 

*

Van mreže jelenacv

  • ***
  • 725
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #7 poslato: 16:12:05, 18.Dec.2008. »
Davati celog sebe - nikako!
 

*

Van mreže nimyli

  • *
  • 65
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #8 poslato: 22:07:32, 19.Dec.2008. »
Uvek davati celog sebe...u cemu je poenta ako ne. Kakva bi bila veza dvoje ljudi ako bi se oboje cuvali i bili rezervisani? Bljak
 

*

Van mreže Maja Dg

  • *
  • 19
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Davati celog sebe u vezi !!???
« Odgovor #9 poslato: 21:43:50, 28.Dec.2008. »
Ne bi trebalo,ali tesko to ni sami ne primjetimo,cesto se osjecanja igraju sa nama a mi to ne shvatamo...kada osjetimo dovoljnu bliskost,povjrenje i tu ljubav tesko da ce razum preovladati...jer mislim da nema boljeg osjecaja nego kada osjecate bas to,kada u potpunosti osjecate da se nekom date i da je taj neko vas bez ikakvih granica...bar je tako kod mene i mislim da se to ne moze sprijeciti ako je to ona prava ljubav..
Maja(:
 


Stranice: 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1145 Pregleda
Najnovije: 14:09:38, 21.Maj.2014.
plutonac
1 Odgovora
777 Pregleda
Najnovije: 09:38:46, 03.Jun.2014.
Presrećna
3 Odgovora
1200 Pregleda
Najnovije: 21:24:02, 22.Mar.2018.
medenica