Prestrasna natalna karta

  • Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ela91

  • *
  • 34
  • 0
  • Pol: Žensko
Prestrasna natalna karta
« poslato: 07:16:40, 02.Okt.2012. »
Juce mi je astrolog-poznanica uradila natalnu kartu i tako me je preplasila
Naime ona se profesionalno bavi numerologijom i astrologijom i rekla mi je da ja imam sve aspekte velikih nesreca,tragedija pa cak i ubistva

jezive stvari mi je ispricala...da mi u horoskopu vidi krv,tugu ,patnju i SMRT!

ja sam racica- vaga sa mesecom u skorpiji i to je sve u redu ali ona mi je rekla sledece stvari zbog kojih sam se najezila i sledila...

Pre svega imam mesec znaci u skorpiji i Pluton takodje u Skorpiji i ona mi je rekla da mi je tu zapisana Polna Bolest i da moram jako da se cuvam jer po horoskopu imam opasnst od SIDE!!!

Strasno i kao da mi je u planetama zapisan promiskuitet mada to nema veze samnom ali ajde..


Onda me je preplasila opet sa tim PLUTONOM koji mi je u drugoj kuci i kaze da mi tu vidi neuspeli pokusaj Samoubistva zbog Novca! To jest da cu se ja pokusati Suicid kad izgubim neke ogromne pare.


Takodje mi je rekla da vidi nasilnu ,monstruoznu smrt u mojoj porodici zbog Marsa koji mi je u Kvadratu sa Plutonom. Mars mi je u Lavu a Pluton u Skorpiji k aze tu je zagarantovana uzasna smrt ,brutalna...

Zbog meseca u konjukciji sa Plutonom mi je rekla da ce me decko mozda cak i Ubiti!!! da je to nesrecan i tragican ljubavni zivot.

I Zbog Sunca u konjukciji sa Mesecom mi vidi isto tesku sudbinu ,nesrece...


Jao da peta kuca koja ona kaze da je brak mi je u Ovnu i tu vidi maltretiranje u braku.

a Venera mi je u lavu u 10 kuci i kaze da cu uhoditi nekog uspesnog i slavnog.


inace zena je odrasla ,ona je 70 godiste ,starija je od mene 21 godinu ,znaci nije me zezala nego MRTVA OZBILJNA!

jel moze molim vas neko ko se razume da mi objasni dal su ovi aspekti zaista tako crni i losi
ja za sada nemam uopste tragican zivot,naprotiv i nista mi za sada ne vuce na tragicna desavanja a ona tvrdi da mi je to zapisano i da se to ne moze izbeci.

jel zaista toliko STRASNA I TRAGICNA situacija


Ne znam, kako da postavim kartu, pa ako neko moze da mi uradi RODJENA SAM 23. 06.1991 GODINE U BEOGRADU U 13 I 45.....

bila bih beskrano zahvalna :*
« Najnovija izmena:: 15:59:42, 02.Okt.2012. Čarobnjak »


 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #1 poslato: 16:17:10, 02.Okt.2012. »
Pozdrav Ela91   :smesko:

Prvo pitanje koje ću da ti postavim ima veze sa ovom tvojom temom...
Da li si ti posle konsultacija sa tom ženom mogla mirno da spavaš?  :eusa_shifty:
Drugo, da li je to neki poznati astrolog ili šarlatan?

Pitam iz razloga jer ovde nema analize tvog karaktera, tvojih osobina, tvojih navika, mana i vrlina...  astrologija se zasniva na tim principima, a ne na nabacanim proročanstvima i zaplašivanjem ljudi...

Kada mi odgovorite na ova pitanja ja ću vam reći par reči o vašoj natalnoj karti.  :namigivanje:
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #2 poslato: 16:37:14, 02.Okt.2012. »
Los je to neki astrolog cim si dobila takvo objasnjenje.  :)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #3 poslato: 16:39:58, 02.Okt.2012. »
Još nismo sigurni ni da li je uopšte sa astrologom razgovarala  :D
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #4 poslato: 16:52:15, 02.Okt.2012. »
I to sto kazes. ;D

Ja u svakoj natalnoj karti mogu vidjeti tragican zivot, a isto tako veoma uspjesan i lijep. Halo, to je zivot, ne moze uvijek sve da bude suncano.
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #5 poslato: 17:10:43, 02.Okt.2012. »
U 'ebote,po tome ja imam polnu bolest,i decko me vec odavno trebao ubiti  ;D
Draga,pusti budalu,vidis da nije normalna.Svaki astrolog bi trebao znati da je astro-simbolika beskrajna,i da se tesko moze apsolutno vezati za nesto,kad je kombinatorika i ispoljavanje planetarnih polozaja,stepena i aspekata  neogranicena.Cini mi se da si imala posla sa sarlatankom,koja je tu samo da peljesi ljude.Jos mi reci da ti je rekla tacno kad ces umrijeti,pa da potvrdimo sumnje  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


*

Van mreže Ela91

  • *
  • 34
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #6 poslato: 19:53:31, 02.Okt.2012. »
Carobnjak, pa pravo da ti kazem, jeste...bas sam se bila potresla i nije mi uopste bilo svejedno.
 A znas zasto, zato sto, tek kad sam upisala srednju skolu...gimnaziju...ona je rekla da necu dobiti diplomu i da cu max. ici 1-2 u gimnaziju, jer mi je po natalu i numerologiji zapisan beli mantil u srednjoj skoli, da ce biti tako i nikako drugacije. I stvarno posle sam ja morala da menjam skolu i to u po godine i nigde drugde nisu hteli tek tako da me prime i sasvim slucajno nekako dospem u hemijsku skolu, gde se nose ti njeni mantili..
Bilo je jos slucajeva i za mene i za okruzenje.
E sto se ovoga drugog tice, nije neka satro astrolog, al bogami nije ni poznata. Zavrsila je neki kurs valjda al to proucava ima 20 godina to joj je ceo svet...sta znam, ozbiljna je sve u svemu.
Mnogo mi je rekla losih stvari, rekla mi je da imam sve najgore aspekte na jednom mestu, i da sam ja labilna osoba, to jest da imam takvu postavku planeta i aspketa istih da sam psihicki dosta narusena, to jest da ce se to tek manfestovati u buducnosti al da imam i tragicne sudbinske aspkete i da je to u kombinaciji zivot prepun bolesti koju cu sama traziti xaxax, onda smrti, jada i cemera..tako je rekla. Ja sam se bas presekla, mnogo strahujem, jer nekako i da ne verujes uopste u te stvari, pa ne bi coveku bilo svejedno...a ja ruku na srce, verujem....
Carobnjak, jao bila bih ti beksrajno zahvalna, na svemu sto mi kazes....  :-[
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #7 poslato: 10:56:29, 03.Okt.2012. »
Ja sam mišljenja da niko ne može predvidjeti neki zao događaj iz natalne karte. Svi znamo da je astro simbolika beskrajna. Iz natalne karte se sa izvjesnošću može utvrditi samo nečiji karakter, pa ni to ne može u cjelosti, jer postoje natusi koji ne reaguju na sve planetarne uticaje. Tako da se osoba koja na taj način tumači natalnu kartu nikako ne može nazvati astrologom. To što je rekla govori samo kakav je čovjek.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #8 poslato: 00:36:57, 06.Okt.2012. »
Carobnjak, pa pravo da ti kazem, jeste...bas sam se bila potresla i nije mi uopste bilo svejedno.
Pravo da ti kažem dok sam čitao...  čudio sam se i krstio...

E sto se ovoga drugog tice, nije neka satro astrolog, al bogami nije ni poznata. Zavrsila je neki kurs valjda al to proucava ima 20 godina to joj je ceo svet...sta znam, ozbiljna je sve u svemu.
Vidim koliko je ozbiljno čim može na ovaj način da plaši ljude i seje fatalističke prognoze.
Moja preporuka ti je da više ne ideš kod te žene da ti tumači i nagadja.

Carobnjak, jao bila bih ti beksrajno zahvalna, na svemu sto mi kazes....  :-[
Svako nosi neke vrline i mane kroz kartu. Nema osobe koja ima idealnu natalnu kartu.
Ovako...

Koliko vidim vi ste kao dete prošli kroz neke teške trenutke u porodici što je učinilo da vam se smanji mogućnost empatije i razumevanja onog što drugi ljudi osećaju prema vama. Zbog toga ste u pojedinim situacijama preosećajni a u drugim situacijama emocija uopšte nema. Ono što je sada vaš zadatak je da naučite da emocije poklanjate onim ljudima koji vas vole i da njih ni na koji način ne povredjujete...

Verovatno ste jako privlačni muškom polu što vam daje dodatnu energiju, ali morate malo da prikočite i "ne letite mnogo visoko"...  zna se da ko visoko leti, nisko pada...
Posvećujete dosta vašem fizičkom izgledu, ali i to kako izgleda vaš partner. Imate jak libido, veliku potrebu za ljubavlju i zadovoljstvom...   vaš zadatak je da pronadjete ravnotežu u svemu što vam se dešava.
Najbitnije je da u svojim postupcima, ljubavi i uživanju ne idete u krajnost.
Potrebno je da budete umereni u svemu i da tako pristupate svim stvarima koliko je moguće.

Nemojte da se opterećujete, mislite svojom glavom, balansirajte emocije i trudite se da svoj život ne vidite uvek pesimistično već tako da vam porazi ukazuju da neke lekcije niste savladali, a pobede gledajte kao nagradu nečega što ste dobro radili.  :smesko:
 

*

Van mreže Ela91

  • *
  • 34
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Prestrasna natalna karta
« Odgovor #9 poslato: 04:10:30, 06.Okt.2012. »
Carobnjaku, hvala ti puno, puno na ovome sto si mi rekao  :)
Ma i ja sam vrtela film u glavi, jel sam joj se nesto zamerila, pa sad nasla priliku da mi se sveti, al znas kako je ona to sve lepo argumentovala, ova kuca, onaj aspekt....

Mogu samo jos nesto da te pitam.... jel mi vidis brak i decu u natalu ?
Ona mi je taj deo zivota posebno naglasila kao propast...  ???
Pre svega, sedma kuca mi je u ovnu i tu je videla nasilje i patnju, a zbog urana u petoj kuci mi je rekla dosta puno abortusa i nemogucnosti da imam decu, a i ako dodje do toga, bolje da nije...
Problematicna deca, mozda cak i bolesna, ma boze sacuvaj nesto sve....
Sta ti tu vidis ?

A sto se materijalne situacije tice, videla mi je cak i pokusaj samoubistva zbog love....
Ja inace nisam uopste suicidna osoba, nikad bila...al ajde...

Jos jedanput puno ti hvala na tome sto si mi pogledao kartu  :-[
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
16 Odgovora
4088 Pregleda
Najnovije: 17:49:50, 01.Apr.2023.
Zrikla28
2 Odgovora
1350 Pregleda
Najnovije: 19:48:29, 20.Jul.2014.
TF 2008
0 Odgovora
1475 Pregleda
Najnovije: 12:36:29, 11.Mar.2018.
TF 2008