Kada zena prestaje biti lepa?

  • Odgovora: 40
Stranice: 1 2 3 ... 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže gospodja mama

  • **
  • 186
  • 0
  • Pol: Žensko
Kada zena prestaje biti lepa?
« poslato: 00:11:59, 27.Feb.2009. »
tema je zeznuta ali bilo bi lepo da malo filozofiramo u ovoj temi kako bi shvatile da treba vise da uzivamo dok smo mlade?  ;D

da li je sve vezano za psihu ili ....?
« Najnovija izmena:: 08:54:14, 24.Sep.2018. pg crna gora »


Ljubav je jedna strast koja nece da zna ni za prošlost ni za sadašnjost.
Balzak
 


*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #1 poslato: 14:26:16, 27.Feb.2009. »
Ja mislim da je vezano za psihu... Mislim, dzabe devojci ako je lepa, kad je glupa, nema harzimu, ne zna dve recenice da sastavi, dosadna, nije duhovita, ne zna za prave vrednosti, vec samo JA, JA i JA.. Ili samo shopping, shopping i shopping... Naravno, to treba voleti, ali u granicama normale. Da se zna sta je prioritet u zivotu i da se tezi ka pravim vrednostima, a ne ka novcu i nekom preteranom opsesijom da do kraja bude naj! Jer to je nemoguce. Ne mislim da uopste ne treba voditi brigu o sebi, svom izgledu i lepoti.. Zena uvek treba da se potrudi da izgleda lepo, skladno njenim godinama. Ali da nije to ono zbog cega ce npr. mnoge pasti u bedak, kako s godinama stare.. I, sto je vrlo cesto, da misle da je lep i dobar zivot za njih prosao. Jer svako doba zivota ima svoje prednosti i mane. Samo treba izvuci pozitivno ;)  A o tome da ne pricam, oduzice se jos vise... :)
~Sunshine~
 
Sledeći korisnici su zahvalili na ovoj poruci: pg crna gora

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

  • ***
  • 1 113
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #2 poslato: 16:23:16, 27.Feb.2009. »
kada padne mrak xD tad su sve iste xD

haha slalim se :D

pa devojka koja je puna samouzdanja u optimizma, kao i harizme uvek ce delovati mladje, ''sijace'' lepotom i pozitivnom energijom..kad to pocne da nestaje sve se gasi...

ali da slazem se s Dijanom :)
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...
 
Sledeći korisnici su zahvalili na ovoj poruci: pg crna gora

*

Van mreže gospodja mama

  • **
  • 186
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #3 poslato: 13:28:33, 01.Mar.2009. »

ima tu istine ali mislim da svima nama najteze pada kada vidimo kako starimo *O*
Ljubav je jedna strast koja nece da zna ni za prošlost ni za sadašnjost.
Balzak
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #4 poslato: 14:51:00, 01.Mar.2009. »
Ne,sigurno ne svima.Zavisi od zivota,neko se zaista ne bi nikada pozelio vratiti u neke 20-e ako su mu bile mucne i teske,a tek u 40.poceo uzivati i nasao svoj mir.Najbitnije je shvatiti da ti tvoja sreca ne smije zavisiti ni od koga drugog,bila to u pitanju djeca,partner,roditelj...Najbitniji je nas stav i nase razmisljanje,nista drugo.Zato je vec napisano "Svako od nas u sebi nosi svoj raj ili svoj pakao."
 

*

Van mreže gospodja mama

  • **
  • 186
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #5 poslato: 20:31:15, 04.Mar.2009. »
ali za zenu je nekako mnogo tesko kada dodje u zrelije godine i vidi da vise ono sto je bila nego muskarcima ja mislim (*o*)
Ljubav je jedna strast koja nece da zna ni za prošlost ni za sadašnjost.
Balzak
 


*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #6 poslato: 22:44:53, 04.Mar.2009. »
Pa to je problem u njima... To moraju resiti same u sebi.. Ali ne mora da znaci da je zenama veci problem! Definitivno ne mora da znaci! :D
~Sunshine~
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #7 poslato: 14:55:51, 05.Mar.2009. »
I ja se slazem sa sunshine_Dijanom.Pa ja poznajem muskarce koji puno teze nose godine nego vecina mojih prijateljica.Zaista je to stvar individualnosti,pa i u 20.im ima djevojaka koje su nesretne i nezadovoljne jer im citav njihov "svijet" zavisi od muskaraca i od toga kako ih oni vide.
 

*

Van mreže Ljikica

  • *
  • 12
  • 0
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #8 poslato: 01:00:01, 06.Mar.2009. »
Ja mislim da je vezano za psihu... Mislim, dzabe devojci ako je lepa, kad je glupa, nema harzimu, ne zna dve recenice da sastavi, dosadna, nije duhovita, ne zna za prave vrednosti, vec samo JA, JA i JA.. Ili samo shopping, shopping i shopping... Naravno, to treba voleti, ali u granicama normale. Da se zna sta je prioritet u zivotu i da se tezi ka pravim vrednostima, a ne ka novcu i nekom preteranom opsesijom da do kraja bude naj! Jer to je nemoguce. Ne mislim da uopste ne treba voditi brigu o sebi, svom izgledu i lepoti.. Zena uvek treba da se potrudi da izgleda lepo, skladno njenim godinama. Ali da nije to ono zbog cega ce npr. mnoge pasti u bedak, kako s godinama stare.. I, sto je vrlo cesto, da misle da je lep i dobar zivot za njih prosao. Jer svako doba zivota ima svoje prednosti i mane. Samo treba izvuci pozitivno ;)  A o tome da ne pricam, oduzice se jos vise... :)
Slazem se sa tobom...kao da sam ja pisala ;)
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Kada zena prestaje biti lepa?
« Odgovor #9 poslato: 16:27:07, 06.Mar.2009. »
Drago mi je ;)
~Sunshine~
 


Stranice: 1 2 3 ... 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
15 Odgovora
5669 Pregleda
Najnovije: 22:29:44, 13.Okt.2010.
Excalibur
4 Odgovora
1783 Pregleda
Najnovije: 13:11:21, 03.Apr.2012.
elenica
23 Odgovora
3365 Pregleda
Najnovije: 08:44:04, 01.Dec.2014.
zaza