Bezanje od drustva

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže johnson

• *
  • 77
  • 1
  • Pol: Muško
Bezanje od drustva
« poslato: 18:18:43, 13.Jul.2012. »
Ne mogu da pobegnem od jedne osobe,razgovarao sam sa svima i svi su bili u fazonu ma daj samo je kuliraj i bice sve ok.. Poceo sam da zivim sam,separatisao sam se pokusavajuci da sredim misli al ova samoca me jos vise unistava,samo redjam neuspehe.. Sad sam u potrazi za stalnim poslom mrka kapa,al to je sad ne bitno.. Da li je neko jednostavno da iskucio telefon i da ga nije bilo neko vreme? Koje posledice mogu da nastanu?

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 384
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Bezanje od drustva
« Odgovor #1 poslato: 12:19:22, 15.Jul.2012. »
Pomislih na ' zapise iz podzemlja' f.m.dostojewskog, odlicna knjizica koja sjajno opisuje koliko psihu moze da 'rani' alienacija-otudjenje. No to bi bi bila krajnost. Čowjek je po prirodi drustweno bice, pa mislim da se ne treba skrivati,bjezati nego pokusati da se suocis. Mozes da se distanciras nemoras da se otudjis ?!
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
« Odgovor #2 poslato: 15:55:55, 16.Jul.2012. »
Ok je to da uradis sat-dva ali vise od toga je bezveze  (*o*)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #3 poslato: 06:10:54, 20.Feb.2013. »
Johnson,sasvim je normalno povremeno se osamiti,uzivati u vremenu sa samim sobom,pa i odmoriti se na neko vreme od nekih osoba.Medjutim,za tako nesto treba imati pravi razlog.Ukoliko bezis od nekoga,ne bi trebalo da se osamljujes, da gasis telefon i slicno jer se tako izolujes i od ljudi koje volis i koji tebe vole.Ukoliko sumnjas da si depresivan,nemoj se osamljujes,potrazi pomoc i socijalizuj se.Ne treba se ponasati eskapisticki,vec ako ti neka osoba smeta suoci se sa njom i resi taj problem tako da ne bezis od drustva.Pozdrav.
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000