Prizivanje duhova

• Odgovora: 13
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
  • Pol: Žensko
Prizivanje duhova
« poslato: 16:04:00, 14.Jan.2009. »
Prizivanje duhova - zabava ili zbilja?

Prizivanje duhova pomoću čaše i abecede na mnogim je zabavama omiljeno kao posebno sablastan štos. Ljudi se nadaju na taj način saznati budućnost unaprijed.

Često pritom previđamo drugu stranu medalje. Ljude koji su zbog prizivanja duhova dobili napadaje straha, noćne more, paranoju, itd. To ne mora uvijek biti slučaj, no nažalost se često događa. Posebno je loše kada ljudi pitaju za datum smrti. Ako bude naveden određeni datum, one kojih se to tiče često obuzima paničan strah od toga dana. Biblija ima nešto za reći o toj temi. Kada čujemo što pogođeni pričaju o tome, ne čudimo se više izričitim upozorenjima o takvim stvarima: 'Neka se kod tebe ne nađe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; nitko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike. Jer tko god takvo što čini gadi se Jahvi; zbog takvih odvratnosti njih i goni ispred tebe Jahve, Bog tvoj.' (Pnz 18,10-12). Biblija je ujedno i jedini pouzdan izvor o onome što će se događati u budućnosti. Više od toga ne moramo znati o budućnosti. Uostalom, čemu? Zar ne bi bilo loše da smo unaprijed morali razbijati glavu o tome što se dogodilo? Tko povjerava život Isusu, zna da je u sigurnim rukama i 'da sve zajedno djeluje na dobro onima koji ljube Boga - onima koji su pozvani njegovom odlukom.' (Rimljanima 8,28). Za informacije iz okultnih izvora vrijedi Ivan 8,44: 'Vaš je otac đavao i hoćete činiti prohtjeve svog oca. On je bio ubojica ljudi od početka i nije stajao u istini, jer nema istine u njemu. Kad govori laž, od svojega govori: jer je lažac i otac laži.'

Poznajem ljude koji su iskusili oslobođenje od okultnih sila i njihovih prijetnji tako što su svoj život povjerili Isusu. Isus je bolji izbor, on životu daje sasvim drukčiju kvalitetu.

Izvor: http://www.soulsaver.hr/main.php?dom=default&pid=593&page=1

"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
Odg: Prizivanje duhova
« Odgovor #1 poslato: 12:44:40, 03.Maj.2009. »
Sigurna sam da to nije samo zabava! I ne treba se igrati sa tim... Sigurna 100%!!!
~Sunshine~

*

Van mreže Love_Hurts

• **
  • 480
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 19:20:32, 05.Jun.2009. »
sa takvim stvarima se ne treba shaliti...
Teshko je biti niko i nishta onome ko tebi znachi sve...

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #3 poslato: 20:42:21, 05.Jun.2009. »
Ne znam o cemu se tu radi a ne bih volela ni da znam :)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Vestica33

• *
  • 6
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 17:14:16, 29.Mar.2012. »
Da li je neko imao iskustva sa prizivanjem duhova pa da prenese iskustva?

*

Van mreže Mica_

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 21:33:31, 15.Jun.2012. »
E REST THE RARE
O meni

ZA SVE LJUBITELJE HELLOWEENA I METALA! ZA SVE ONE KOJI SU VESELI I VOLE SE ZAJEBAVAT! POZDRAF SVIM METALCIMA A OSOBITO MARTINI,MARIJANI,ANI I IVANKI! PUSEK OD HELLOWEENKE!

Nedavno napisano

RISE AND SHINE!
SRIJEDA KO SRIJEDA...
YOUR FACE IS SO BEAUTIFUL...I WANNA PISS ON IT
COUSE THATS WERE THE RANGER's GONNA BE...
...
RSS feed

sri - 21.06.2006

PRIZIVANJE DUHOVA...

Danas kad sam se šetala sa frendicom pored jedne velike,guste,mračne šume...sinula nam je ideja,odlucili smo se da cemo uskoro jedne veceri otici kasno u noc onamo i pokušat prizvat duhove.Oduvjek sam to htjela probat,ali nikako nisam imala prilike.Cvrsto sam uvjerena da je takvo nešto moguce izvest i vjerujem da ako vjerujemo u to da cemo to i uspjet.Pozvat cemo jos nekoliko ljudi.Bit ce ludnica.Tražila sam upute kako se to radi al nigdje nema.Našla sam samo ovo na blogu od neke cure:

Sotonistički čin, ujedno igra magije i psihe!
Ako se osoba odluči upustiti u to treba biti svjesna da je to protiv pravila Boga, jer je to uznemiravanje duša.
Ima puno načina dozivanja duhova, a meni se najviše sviđa onaj s viskom(ili iglom na koncu koja zna biti i učinkovitija), 6 svijeća i pentagramom.
Preporučam da se na sebi ima nešto crveno jer ta boja štiti od zlih utjecaja.
Dozivanje neće uspjeti ako je u grupi netko tko ne vjeruje u to, a najbolji znak je gašenje svijeća prije početka.
Potrebno je razmisliti čiji duh treba zvati i zatim osmisliti čarobnu formulu.
5 svijeća je na vrhovima pentagrama i 1 je u sredini, a iznad središnje svijeće je visak tj. igla.
Znakovi prisustva duha su neobične sjene, neobično gorenje svijeća, uznemiravanje igle, čudni zvukovi, puhanje vjetra u zatvorenom prostoru ili gašenje središnje svijeće.
Ako se prvo ugase svijeće na vrhovima pentagrama, duh je uplašen i odlazi!

JEDNOM SE ČAK DESILO DA JE ZAZVONIO TELEFON I KAD SMO SE JAVILI NITKO NIJE BIO NA LINIJI.

Prizivati duhove treba najranije u 20.30 sati!

Pa hvala ovoj curi na bar ovim uputama,također sam procitala da je moguce i da u slucajevima kada to uspije obicno dode nesto loše,kao sotonini demoni koji uzmu tjelo toga koga dozivamo.  ::)   ;D  :D  :)  ::)

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #6 poslato: 19:17:49, 16.Avg.2012. »
Da li je neko imao iskustva sa prizivanjem duhova pa da prenese iskustva?

Ja sam kao klinka s drugaricama prizivala duhove, gledala sam seriju Cari  :-[ Bolje da nisam. Mi smo otisle u ulaz,ispred komsijinih vrata, i onda je onda nesto pricala i rekla duse ako si tu nek se slomi casa. I samo cujes u nekom stanu palo nesto i slomilo se. Ala smo mi izletele napolje. I dan danas kad prolazim tuda,hvata me jeza.

Poznavala sam jednu devojku koja je tripovala da je vestica i pricala mi je svasta.... Mada i za mene je to strasno,ne bih smela to da radim, previse sam gledala takvih filmova
« Najnovija izmena:: 19:19:52, 16.Avg.2012. PantaRei92 »
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #7 poslato: 19:46:07, 16.Avg.2012. »
Moja majka i tetka,kada su bile mlade,prizivale su duhove.Prosto nisu vjerovale da se to moze stvarno,i buklvalno su to radile iz sale,nesvjesne posljedica.Prizivale u bakinu majku.Moja tetka je malo prije toga rodila prvog sina i on je u to vrijeme spavao.Radile su to sa nekom tablom,plocom sa slovima,ne znam ni ja.I znam da je jedna drzala ruku na casi koja se pomjerala i da se sklopila recenica  "Djete spava.Cuvajte mi ga".One su se prepale,nisu valjda okrenule casu(po tom nekom pravilu da se dusa "vrati" odakle je dosla") .U pokrovlju su se ,nakon toga,stalno cuuli koraci,lupanje,glasovi.Prilikom nekih radova,u sred noci se busilica sama ukljucila.I tako,niz anegdota koje niko nije znao da objasni.Zavrsile su tek kada smo krstili kucu.
Mislim da je to grozno.Nikakva znatizelja i radoznalost nije vrijedna uznemiravanja vjecnog mira neke duse.Ljudi nisu svjesni sta mogu da izazovu time,zato se i igraju.Nikad to ne bih radila!
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže radoznala982

• *
  • 63
  • 2
« Odgovor #8 poslato: 17:48:26, 10.Feb.2013. »
...kad sam imala mozda  13,14 godina prvi put sam sa jos dve sestre prizivala duhove pomocu igle i nekog crteza na kome su ispisana i slova i brojevi...nista se posebno nije dogadjalo i mi smo to gledale kao igru.Medjutim,ima godina dana kako sam sa komsinicom koja ima oko 45godina iz radoznalosti,mozda i iz dosade ponovo uradila isto,ali sam nekim njenim slovima,brojevima koja su svako posebno belezena...ovaj put nije bilo nimalo naivno.Pitanja sam postavljala u sebi a ne na glas,a odgovore sam dobijala...sve smo do kraja uradile kako treba ALI sam ja 2 dana nakon toga imala traumaticno iskustvo oko 2 sata posle ponoci :o...I ISKRENO ,TO SAM TEK TADA SHVATILA,TO NISU STVARI SA KOJIMA SE TREBA IGRATI.Narocito ako u to nismo upuceni koliko je potrebno...i ako se ne umemo zastititi.ZATO  NE IGRAJTE SE SA DUHOVIMA,ma koliko radoznali bili    ???    ;)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #9 poslato: 17:51:57, 10.Feb.2013. »
Neka hvala, ne bih ja to nista dirala niti prizivala.

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000