spavanje sa devojkom

  • Odgovora: 1

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže petar kadic

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
spavanje sa devojkom
« poslato: 20:29:54, 06.Jan.2012. »
postovani treba mi savet. Delikatna je tema. Imam devojku od 22 godine i ja imam 22 godine, i skoro smo zajedno evo 5 meseci. Kad mogu poceti da pricam sa njom da ja imam svoje potrebe. A da se ona ne uvredi. Oboje smo nevini. A i nesto mi nije prijatno da sam jedini koji nisam uradio. Znam da je to pogresno zakljucivanje ali me malcice frka uhvatila. Zahvaljujem.


 


*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: spavanje sa devojkom
« Odgovor #1 poslato: 14:58:07, 09.Jan.2012. »
Khm,khm ;) dakle,s obzirom da oboje imate i previse godina,da bih vam prvo ukazao na zastitu,zatim da je za sex potrebno da se osecate psihicki spremni itd,to cu preskociti..
tema sexa u vezi ne treba da bude blam ni neki bauk,normalno je da ga bude sto pre i sto vise i tu nema mesta moralisanju s njene strane,u ostalom nije klinka,o tome da zelis sex reci joj otworeno ukoliko kaze ne prilikom petinga i razgovarajte zrelo o tome,ipak ogroman deo zrele veze cini sex,ipak vas je medjusobna sexualna energija i privukla,zar ne,nije sigurno ljubav prema citanju ;) A ukoliko ti se jako svidja,zaljubljen si i to,a sexa i dalje ne bude,dovijaj se nekako,kreni od handjoba npr pa malo po malo budi sve direktniji i stavi je u mat poziciju.Ne cekaj previse na sex,ne treba ni tip uvek da kleci,mlad si,trazi dalje,negde ces dobiti i emocije i sex! srecno ;)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
4 Odgovora
2712 Pregleda
Najnovije: 22:52:51, 15.Mar.2010.
flame
11 Odgovora
3446 Pregleda
Najnovije: 14:01:40, 31.Jul.2020.
Miloš Mi.
0 Odgovora
21567 Pregleda
Najnovije: 19:42:08, 20.Dec.2017.
Beli