Mars konjkucija kvadrat opozicija Neptun (0,90,180)

• Odgovora: 9

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
  • Pol: Žensko
Mars konjkucija kvadrat opozicija Neptun (0,90,180)
« poslato: 14:24:47, 12.Feb.2009. »

Mars opozicija Neptun (180)

Ova opozicija najvise deluje na odnose sa ljudima dok je izvor ovog aspekta u podsvesti osobe. Unutrasnje zelje i motivi su veoma cesto prikriveni. Ovde postoji nesigurnost i nepoverenje u sopstvene i tudje ponasanje i delovanja. Potrebno je transformisati seksualnost, poverenje, iluziju i podsvest...

"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
Odg: Mars konjkucija kvadrat opozicija Neptun (0,90,180)
« Odgovor #1 poslato: 13:53:51, 06.Feb.2010. »
ukratko zadaje mi muku
kad sam malo istrazivala,posto mi je mars u konj sa suncem pa oboje prave opoziciju sa neptunom,cesto mi momci imaju slicne ili iste osobine kao otac,uzivaju u picu,drogi...to posutiram brzo kad vidim

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #2 poslato: 19:30:59, 16.Feb.2010. »
ukratko zadaje mi muku
kad sam malo istrazivala,posto mi je mars u konj sa suncem pa oboje prave opoziciju sa neptunom,cesto mi momci imaju slicne ili iste osobine kao otac,uzivaju u picu,drogi...to posutiram brzo kad vidim
Mozda bi neki umetnik dosao u obzir  :)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 10:20:56, 23.Mar.2010. »
to je eto ovaj sadasnji momak,ali je tipa urana,nesto novo,hip-hop,ali i popije,ne preteruje nikad sto mi je jako drago

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #4 poslato: 16:46:16, 06.Apr.2010. »
Zar muzika nije umetnost? :)
Kepler

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 19:38:25, 06.Apr.2010. »
Mars konjukcija Neptun (0)
Ako postoje drugi pozitivni aspekti, ovo je znak dobre intuicije, ako su negativni, karakter je težak a ponašanje neurotično.

Mars kvadrat Neptun (90)
Nejasno i čudno ponašanje, nepredviđeni problemi.

Mars opozicija Neptun 180
Zakočena intuicija i borbenost, slabi živci, teške neurotične forme, nesigurno ponašanje, bježanje od stvarnosti, infektivne bolesti, alergije ili prekomjerno uživanje droge.

Autor: Maja Loncaric

Ovo ne možemo uzimati za bukvalno tumačenje jer su nam potrebni ostali aspekti i detaljna analiza.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #6 poslato: 20:23:25, 22.Maj.2012. »
Ma0Ne,kaze da dobro reagujemo na alkohol   ;D Donosi ljubav prema plivanju,ronjenju.Talenat za slikanje,sto je tacno u mom slucaju.Zestoke i impulsivne emocionalne reakcije,talas emocija koje se tesko drze pod kontrolom.Atraktivnost.Posto Ma oznacava kakvi nas momci privlace,kod mene bi to trebali biti neki umjetnicki nastrojeni,mastoviti buntovnici sa "drugacijim" pogledom na svijet .  'Ocem jednog takvog :D Moze(ali ne mora) da se odnosi na sexualne perverzije svih tipova,mada su u ovom slucaju najcesce sklonosti ka istom polu .
« Najnovija izmena:: 20:25:58, 22.Maj.2012. Ouroboros »
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #7 poslato: 20:43:34, 22.Sep.2012. »
Natalno imam Ma90Ne aplikaciono, orbis 3, Ma na 24 djevice u cetvrtoj, Neptun na 27 strijelca u sestoj kuci. Citala sam da osobama sa ovim aspektom ne bi smjela injekciju davati nestrucna osoba ili primiti sastojak koji je neistrazen. Ja se sjecam da smo u sestom osnovne skole primili neke eksperimentalne vakcine od koje sam se ja onesvijestila. Ubrzo nakon toga sam postala kratkovida. Inace niko u porodici ne nosi naocare. Sad ne znam da li to ima veze jedno sa drugim???Natalno mi je Mo0Ne i Mo90Ma.
« Najnovija izmena:: 21:09:00, 22.Sep.2012. bielenda »

*

Van mreže ruzica

• *
  • 29
  • 1
« Odgovor #8 poslato: 14:41:59, 25.Nov.2013. »
to bi bilo kao da marsu neko krade energiju, a to je neptun, oseća se slab, nije "svoj", ne stoji čvrsto na nogama, njegovu akciju neko minira, ako je u pitanju kvadrat. a konjukcija je kao da je u stvari mars u ribama, ilegalne radnje, dobar plesač, dobro barata nogama  :D

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #9 poslato: 13:51:58, 25.Apr.2014. »
Pozdrav svima, nova sam na forumu pa polako iscitavam svasta :) super je forum  (e*e)

Ja imam  retro  Mars kvadrat retro  Neptun natalno - kod mene se najvise ispoljava kroz ljubavni zivot-momke...

kao sto je poznato Mars u natalu su momci koji me privlace - samim tim sto mi pravi kvadrat s Neptunom- obicno su misteriozni, neuhvatljivi, nepredvidljivih postupaka- kao magloviti Neptun... u simbolici Neptuna- obmane, lazi, ali isto tako to su i romanticni tipovi, morske ljubavi-Neptun sa nekim teskim odnosom - jer je u kvadratu....

ali opet za neku jasniju sliku ovih desavanja uvezujem i ostale aspete marsa, Ma 180 Me i Ma 120 Mo , Ma 60 Ju

Po mom nekom misljenju Mars- mladici  posto dobar aspekt pravi sa Mo- osjecajni, njezni , Ju- obrazovani , ali ova opozicija sa Merkurom i kvadrat sa Neptunom me zeza :( vjecito problemi s momcima, udvaracima.... uvijek neka nervoza, problemi s njima..

Ako negdje grijesim slobodno me ispravite, puno pozdrava  :flowers:

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000