Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa

  • Odgovora: 137
Stranice: 1 2 3 ... 14 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« poslato: 23:24:47, 14.Maj.2009. »
Dragi clanovi,
Charobnjak forum svojim aktivnim clanovima nudi potpuno besplatno tumacenje uporednog horoskopa ~ sinastrije. Zahvaljujuci nama, svaki clan koji ispuni dole navedene uslove ce dobiti tumacenje sinastrije u nekom razumnom roku. To znaci da cemo izdvojiti vreme za ovu temu ali u skladu sa nasim primarnim obavezama. Tema nije zamisljena kako bi ucenjivali nekog da ima 200 poruka na forumu, vec to je samo jedan od dokaza da je ta osoba aktivan clan foruma i da mi ne zelimo davati tumacenja slucajnim prolaznicima. To nije razlog da spamujete forum, pisete bezvezne poruke i ostavljate poruke sa smajlijem jer ce to biti sigurno uoceno i sankcionisano od strane moderatora foruma.
Takodje, poruke u podforumu chat i igrice nece biti uvazene u potreban broj poruka.



Uputstvo za sve clanove koji postavljaju pitanja u temi besplatno tumacenje natalne karte:

    * Minimum da bi postavili pitanje u ovoj temi je 200 poruka (ponovno tumacenje istoj osobi je moguce nakon godinu dana i 1000 poruka)
    * Takodje minimum je i bar 20 dana provedenog na forumu
    * Mozete postaviti samo jedno pitanje
    * Pitanje koje postavljate treba da bude konkretnije i sa nekim dodatnim informacijama jer na uopstena pitanja vam necemo odgovarati, svaka vasa dodatna informacija nam pomaze da bolje analiziramo vasu natalnu kartu i damo vam adekvatan odgovor

Saveti:

    * Obratite paznju da li ste ispunili gore navedene uslove kako vase pitanje ne bi bilo obrisano iz teme
    * Nemojte ocekivati prognoze od nas, mozete cuti savet, poslusati ga ili ne vasa stvar jer je ovo rekreativno bavljenje Astrologijom
    * Astrolozi nisu vidovnjaci vec savetodavci pa tako i shvatite ove komentare
    * Ako vam nesto nije jasno nemojte sami donositi zakljucke, pitajte
    * Nemojte clanovima koji tumace slati privatne poruke i uznemiravati ih jer ce i to biti sankcionisano a tumacenje necete dobiti ni privatno ni na temi
    * Vredjanje i omalovazavanje onih koji ucestvuju i odgovaranju u ovoj temi takodje ce biti smatrano krsenjem Pravilnika


 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #1 poslato: 01:17:03, 16.Maj.2009. »
Ja cu postaviti sinastriju ... pa kad stignete  :)
Link:
[img=http://img38.imageshack.us/img38/5339/sinastrija.th.png]

U vezi ove sinastrije, volela bih cuti vase misljenje; na sta bih trebala obratiti posebnu paznju tj. gde bi problemi izmedju nas dvoje, najlakse mogli nastati ( u komunikaciji, u stavovima, poverenju)? kako bi taj problem bilo najlakse prevazici?

Rec je o jednoj neobicnoj vezi na daljinu koja se lagano obnavlja ovih dana uz uspone i padove u komunikaciji (opet  :-\ ).
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #2 poslato: 17:45:50, 16.Maj.2009. »
U vezi ove moje sinastrije gore, mislim da bi trebala da naglasim da je on imao vezu od 2,5 godine. Ziveli su zajedno  (*o*) .
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #3 poslato: 18:21:33, 16.Maj.2009. »
Ima tu mnogo toga ali cu nesto da ti napisem.
Prvo sto mi je upalo u oko jeste veza Venere i Marsa. I u jednom i u drugom slucaju su Venera i Mars povezani. Trigon je odlican a slucaju gde je kvadrat u pitanju postoji takodje privlacnost ali se nakon nekog vremena moze javiti ljubomora sa njegove strane ali ako se dobro isprazni taj njegov Mars nece biti problema. Za taj kvadrat mi se svidja sto je tvoja Venera slabo aspektovana i onda ovaj njegov Mars dodje kao neki pokretac. Sa druge strane njegova Venera je retrogradna ali je zato tvoj Mars kaci u trigonu. I sama znas da retrogradna Venera donosi osecaj da osoba nije svesna svoje ljubavi prema nekom. Kao da ne zivi u realnosti i kao da nema svoju ulogu nego je posmatrac, dosta se vraca u proslost kao da je nesto zaboravio...   Nesigurna je, nepoverljiva, problem da se opusti i uziva, postoje neki uzori a polozaj njegove konjukcije u XII kuci nije bas sjajna... (tipicna karma vezana za ljubavni zivot)

E sad, sta jos moze biti problem...   opozicija tvoj Merkur njegov Mesec...  Tu je taj problem oko komunikacije jer nekako tvoje reci i ponasanje nisu uspeli da mu podsvesno ostave osecaj sigurnosti nego je verovatno u nekim trenucima misli da si povrsna ili mozda nesigurna u ono sto mu pricas. Sa druge strane zbog toga ti mislis da je je ova osoba nesigurna i nestalna, da se mozda u nekim situacijama ne mozes osloniti na nju ali jedno jedino resenje je da sve u simbolici Merkura se upotrebi kako bi se ova osoba podsvesno osetila sigurnom u vezi vaseg odnosa. Znaci ovde ti mozes dosta komunikacijom, dobrim stavom i argumentima da pridobijes njegovu podsvest.

Ono sto mi se isto ne svidja ali ne mogu ovde da vidim koliko je jak kvadrat izmedju Sunca i Urana. Iritiranje, tvrdoglavost, inat pa cak i prekidi, svadje...  Jer kod tebe je Uran vladar AC a njemu je Sunce u I kuci.

Merkur kvadrat Neptun, ovde se javlja sumnja. Znaci u ovom vasem odnosu treba dosta poraditi na poverenju i uzajamnom razumevanju kako jedan drugo ne bi razocarali u planovima.

Ovaj Mesec ne bi smeo da te brine ako si se cvrsto odlucila za generaciju momka blizu tvoje generacije. Znaci da Mesec ne bi bio napadnut od Saturna i Plutona trebala bi izmedju tebe i partnera da postoji malo veca razlika u godinama kako bi se Saturn i Pluton udaljili...  (isto vazi i za aspekt Marsa prema njima koji utice na snagu volje)

Naravno, dobre stvari nisam pisao jer mislim da si njih svesna, ima ih dosta to se vidi i iz ove sinastrije, mnogo vise nego ovih negativnih - ovo je sve sto se tice negativnih ostalo je sve ok.

Srecno  ;)
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #4 poslato: 21:18:09, 16.Maj.2009. »
Najpre: HVALA na brzom i opsirnom odgovoru  :zagrljaj: !
Ako nije problem, malo cu da iskomentarisem tvoje tumacenje  (*o*):
 *

Citat
E sad, sta jos moze biti problem...   opozicija tvoj Merkur njegov Mesec...  Tu je taj problem oko komunikacije jer nekako tvoje reci i ponasanje nisu uspeli da mu podsvesno ostave osecaj sigurnosti nego je verovatno u nekim trenucima misli da si povrsna ili mozda nesigurna u ono sto mu pricas. Sa druge strane zbog toga ti mislis da je je ova osoba nesigurna i nestalna, da se mozda u nekim situacijama ne mozes osloniti na nju ali jedno jedino resenje je da sve u simbolici Merkura se upotrebi kako bi se ova osoba podsvesno osetila sigurnom u vezi vaseg odnosa. Znaci ovde ti mozes dosta komunikacijom, dobrim stavom i argumentima da pridobijes njegovu podsvest.

Ovo sto sam oznacila crvenom bojom ja zaista tako!
Hvala na konkretnom savetu kako da prevazidjemo ovaj problem.


Kvadrat izmedju SO i UR je -6* separacije ali tvrdoglavosti, inata a i prekida zaista ima, na pretek rekla bih :(

Posebno ti hvala na tumacenju konjukcije MO sa PL i SA. Znam da je rec o generacijskim aspektima ali mi ipak znaci ova tvoja potvrda. A sta cu, kad mi u natalu stoji neko priblizno mojih godina, nema mi druge  ;).

Hvala ti zaista, hvala ti puno na tumacenju i konkretnim savetima koje si mi dao!  (kiss3)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #5 poslato: 22:52:28, 16.Maj.2009. »
Nema na cemu Nale imas ovde nastavak.

Ovo se odnosi na ostale, molim vas ako imate zelju da drugima tumacite sinastriju u ovoj temi javite nam se i nece biti problema da to bas vi radite umesto nas.
Ako zelite da dopunjujete i analizirate neciju kartu sa jos nekim to radite u posebnoj temi. Hvala na razumevanju.  (mah:mah)
 


*

Van mreže Little_dress

  • **
  • 326
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #6 poslato: 17:34:32, 22.Jul.2009. »

Da li veza između ove dve osobe moze imati buducnost?

http://yfrog.com/3lnisj




Posto  link iz prethodne poruke ne moze da se otvori, a sama poruka ne dozvoljava promenu, postavicu slicicu ovde...


http://img268.imageshack.us/img268/16/nisb.jpg
« Najnovija izmena:: 22:29:18, 22.Jul.2009. Šmišonja »
Moja Natalna karta
 ...Sanovnik s jasnim slovima lako je to sa snovima nevolje krenu onda kad tumačim stvarnost...
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #7 poslato: 16:30:11, 31.Avg.2009. »


Da li veza između ove dve osobe moze imati buducnost?
http://yfrog.com/3lnisj

Posto  link iz prethodne poruke ne moze da se otvori, a sama poruka ne dozvoljava promenu, postavicu slicicu ovde...
http://img268.imageshack.us/img268/16/nisb.jpg

Sa opravdanim zakasnjenjem stize odgovor   :)

Konjukcija tvog i njegovog Sunca, pa mozemo da zakljucimo da ste vi osobe slicnih osobina, slicnih ciljeva i da cete se lako razumeti. Problemcic se moze javiti oko toga da jedno drugom ne delujete sigurno i pouzdano i preporucujem da se radi na sto boljoj komunikaciji i da budete sto vise otvoreni jedno prema drugom. Time biste izbegli moguce medjusobno nepouzdanje, nepoverenje i moguce razdvajanje. Sto vise razumevanja i bliskosti.

Ti bi u vasem odnosu mogla da budes malo tolerantnija i meksa jednostavno treba da izbegnes ponasanje na "svoju ruku" i tvrdoglavost. Znaci bilo kakva vrsta svojeglavosti ti ne ide u prilog jednostavno ces ga odbiti od sebe. Pokusaj da pridjes tom odnosu sa sto vise harmonije i uskladjivanja. Iako on ne pokazuje previse svoje emocije ne bi trebala da ides sa koketiranjem ili sa taktikom kreni-stani jer je emotivan i mozes ga povrediti i nece to pokazati.

Na ovoj sinastriji se ne vidi lepo ali pretpostavljam da su tvoj i njegov Merkur u konjukciji. To bi znacilo da se tvoja i njegova razmisljanja nadopunjuju, povezuju, uskladjeni su i ovaj aspekt je dobar za ovo gore sto sam pisao oko komunikacije. Mozete dobro da se razumete i da jedno-drugo intelektualno ispratite. Da se dobro razumete pokazuje i sekstil Merkur Mars pa je dovoljno da ti nesto smislis a on to pretvori u delo. Znaci ti si za teoriju i ideju a on za delo i akciju...

Kao par trebalo bi da delujete lepo zbog konjukcije Sunca i Venere. On se tebi svidja kao osoba i svidja ti se njegova pojava dok se njemu kod tebe svidja smisao za lepo i nacin na koji uzivas. Ima predispozicija da odnos sadrzi puno emocija. Interesantno je sto se Mesec kod oboje nasao u XII kuci ove druge osobe. To znaci da medjusobno mozete biti podrska u svakom pogledu. Podsvesno znate sta vam prija. Sto se tice emocija ne biste trebali da ih krijete vec da ih otvoreno pokazete...

Srecno yeah
 

*

Van mreže Little_dress

  • **
  • 326
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #8 poslato: 18:22:55, 31.Avg.2009. »
Hvala puno...
Moja Natalna karta
 ...Sanovnik s jasnim slovima lako je to sa snovima nevolje krenu onda kad tumačim stvarnost...
 

*

Van mreže milica-tea

  • **
  • 479
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #9 poslato: 16:01:42, 25.Sep.2009. »
evo konacno i ja stigla na red :D
interesuje me da li cemo se mi pomiriti i da li ta veza ima buducnost. Bili smo 4 god zajedno i vec godinu i pare meseci nismo ali smo skoro ostvarili kontakt ali se jos nismo videli. Znaci da li da stavljam tacku na tu vezu ili ona ipak moze da uspe, jedan astrolog mi je rekao da je to karmicka veza.
hvala :D

ovo je nasa uporedna natalna karta
http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?btyp=acc&cid=dg7fileqE6dCE-u1253886860&nhor=1&nho2=2&go.x=6&go.y=3&go=Go



moja natalna

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_m_t_hp.50547.29931.gif&res=63&va=&cid=dg7fileqE6dCE-u1253886860

njegova natalna
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_02_m_c_hp.50575.30962.gif&res=63&va=&cid=dg7fileqE6dCE-u1253886860
« Najnovija izmena:: 16:04:48, 25.Sep.2009. milica-tea »
 


Stranice: 1 2 3 ... 14 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
180 Odgovora
42065 Pregleda
Najnovije: 12:44:30, 10.Mar.2024.
Zrikla28
2 Odgovora
1924 Pregleda
Najnovije: 22:18:31, 28.Okt.2013.
elena86
15 Odgovora
22195 Pregleda
Najnovije: 16:06:10, 31.Okt.2023.
Zrikla28