Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa

• Odgovora: 137
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 14 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje sinastrije ~ uporednog horoskopa
« Odgovor #20 poslato: 12:53:16, 06.Nov.2009. »

Uhvatila sam se za sve negativne strane i odlucujuci faktor: Jak planetarni potencijal koji On ima - moje planete ne mogu u stopu da prate?! Zar se nekim saznanjima ne moze to ublaziti/razbiti (kad se vec ne mogu otkloniti)? Verujem da postoji nacin  inlove!!! Jer mi mozes samo to jos pojasniti?
  :)
Nema tu neke mistike, jednostavno u bilo kom odnosu on je taj koji se vise pita i on vise dominira.
Da li moze da se ublazi bilo sta zavisi prvenstveno od tebe. Znaci definises sve pozitivno, definises sve negativno i vidis da li ti se isplati da bilo sta radis po pitanju tog odnosa, veze, momka...   Samo racionalne odluke dolaze u obzir i to je to.
Niko ne moze da ti kaze da li ovako ili onako da postupas - o tome donosis odluku samo ti. Mi smo tu da ukazemo na sanse i prepreke, ostalo je na vama. :mig:

*

Van mreže abrakadabra

• **
  • 121
  • 2
« Odgovor #21 poslato: 13:29:24, 06.Nov.2009. »
da ne kvarim temu ali samo nesto da napisem

feniks,u prvom pasusu charobnjakovog tumacenja imas lepo objasnjeno
trazis dodatna objasnjenja jer ne mozes sama da doneses odluku nego to ocekujes od astrologa ;)
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #22 poslato: 14:46:31, 06.Nov.2009. »
Molim, bez offtopica! Sve je razjasnjeno.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
« Odgovor #23 poslato: 01:56:53, 14.Nov.2009. »

Ova osoba je primecena kod zenskog sveta tako da znas da konkurencija nece da izostane...

Zajednicki mozete da privucete pozitivne i srecne okolnosti.

Hm.A mene zvezdice ne karakterisu kao primecenu osobu kod suprotnog pola?  :mig:

Sta mozemo zajednicki da privucemo, kad se samo udaljavamo..?  :(  
Ovo mi je ostalo nedokucivo (mada jeste da sam se zatekla par puta kod njega kada su mu bili tu poslovni partneri, pored njega se snalazim perfektno, samopouzdanje na vrhuncu..ali opet to je zbog njegovog prisustva, to mi dodje prirodno).

Mislim da tu ima i uloga njegovog Hiron-a, koja je u kojuk.sa Asc.
U natalnoj karti, izuzetno je jak kada je u konjunkciji ili kvadratu sa čvorovima, svetlima ili Asc/Mc-om i tada čovek traga za drugom osobom, onom koja je još bolesnija ili još više pati, jer zna da joj može pomoći i izlečiti je. Time, na kraju, pomaže i sebi, jer ima snažnu potrebu da pronađe, i izvuče onoga ko je još ugroženiji i bolesniji od njega.

U prevodu, on je u meni prepoznao nesto iz svoje profesije, sto sam sama sebi stavila kao ogranicenje i potisnula i sto mi je jako tesko (gotovo nikome, sem njemu)da priznam jer se ne mogu vise baviti time.

Hvala puno na savetu, ali cak ni ovaj povoljan period koji si naglasio, nije najpovoljniji..ni blizu. Pokusala sam sebi da objasnim mozda i na sledeci nacin razlog zasto smo se uopste "nasli" - zasto me je privukao (znam da to ne mora biti obostrano).

"Koja će onda biti najsretnija i najneposrednija
Ve, ako svi znamo da je rođena u moru?..trougao sa Ur, i tako mora dati maksimalan
potencijal za bilo koju stvar. Ako je u pitanju
umetnost. Zamislite umetnika  :zaljubljena: koji tako nešto
ima.
Koliko je ta Ve originalna, maštovita, koliko je
to jedna ljubav koja je slobodna i koja je svakako
iznad vremena. I zamislite sad svaku onu Ve koja
ima aspekt sa Ne ili sa Ur, od kakve je ona strukture
načinjena! Svaka takva Ve, neovisno kakav je dalje
Mo, koji bi sad lično osobi preneo da to može
da živi, mora prizvati, ako osoba to ne doživi, bar
osobu koja će se u njenom životu pojaviti i koja
nosi te nivoe ideala. Jer ono što je idealno u jednom
životu, u svakom horoskopu, nije predstavljeno
samo Ne, već Ne-om u odnosu sa Ve-om."

Johannes Kepler  (mah:mah)

Usudila se da dodam jos i ovo samo(mah:mah)
« Najnovija izmena:: 03:39:07, 14.Nov.2009. Feniks »

*

Van mreže brankicaSoul

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 14:50:23, 01.Avg.2010. »
ovo je nas uporedni horoskop :)   
On je rodjen 9.6.1985. u Kragujevcu , nesto posle 18 h... a ja 6.1.1986. u Beogradu u 8.50h.
Kakva je ovo veza...  Sta nas ocekuje? Volela bih neku analizu i bila bih vam veoma zahvalna ...

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #25 poslato: 12:55:47, 02.Avg.2010. »
ovo je nas uporedni horoskop :)   
On je rodjen 9.6.1985. u Kragujevcu , nesto posle 18 h... a ja 6.1.1986. u Beogradu u 8.50h.
Kakva je ovo veza...  Sta nas ocekuje? Volela bih neku analizu i bila bih vam veoma zahvalna ...

Uputstvo za sve clanove koji postavljaju pitanja u temi besplatno tumacenje natalne karte:

* Minimum da bi postavili pitanje u ovoj temi je 200 poruka (ponovno tumacenje istoj osobi je moguce nakon godinu dana i 1000 poruka)
    * Takodje minimum je i bar 20 dana provedenog na forumu
    * Mozete postaviti samo jedno pitanje
    * Pitanje koje postavljate treba da bude konkretnije i sa nekim dodatnim informacijama jer na uopstena pitanja vam necemo odgovarati, svaka vasa dodatna informacija nam pomaze da bolje analiziramo vasu natalnu kartu i damo vam adekvatan odgovor

Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #26 poslato: 13:44:11, 11.Avg.2011. »
Postovani posetioci,

Kao sto vidite tema je ponovo aktivna.
Za one koji zele da postave pitanje potrebno je da ispune dole navedene uslove:

Citat
Uputstvo za sve clanove koji postavljaju pitanja u temi besplatno tumacenje natalne karte:

* Minimum da bi postavili pitanje u ovoj temi je 200 poruka (ponovno tumacenje istoj osobi je moguce nakon godinu dana i 1000 poruka)
    * Takodje minimum je i bar 20 dana provedenog na forumu
    * Mozete postaviti samo jedno pitanje
    * Pitanje koje postavljate treba da bude konkretnije i sa nekim dodatnim informacijama jer na uopstena pitanja vam necemo odgovarati, svaka vasa dodatna informacija nam pomaze da bolje analiziramo vasu natalnu kartu i damo vam adekvatan odgovor

Raspalite sa pitanjima!  :smesko:

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #27 poslato: 04:57:01, 22.Avg.2011. »
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #28 poslato: 19:32:20, 22.Avg.2011. »
Ja nemam 200 poruka  :( , ali ne zato što neću da budem aktivna, nego ne mogu da pišem bilo šta, ......, eto kada budem ispunila neki od uslova, možete li mi odgovoriti samo na pitanja
Iskreno ja sam Vas i našla, tražeći uporedni horoskop, pa ste mi se svideli  :) , ne ulizujem se sada

Šta da uradim da ovo u potpisu bude konkretna priča?, Kada je pravo vreme?, Da li da ga pustim ili da ja radim nešto?, inače ne umem toga da se odreknem, stvarno ne mogu  ::)

Uzgred znamo se dugo, drugari smo, kolege, bilo je svašta nešto  :-[ , ........, svadjamo se, još brže mirimo
Ponekad mislim da to sigurno ima smisla, a onda posle da sam na totalno krivom putu i da ću suštinski zauvek ostati sama, a to uopšte ne umem
Puno hvala unapred

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #29 poslato: 20:12:08, 22.Avg.2011. »
mila91 postavi kartu kao sto je moja. U ovoj se ne vidi na kom je stepenu koja planeta  (mah:mah)

Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 14 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000