Solarni horoskop

• Odgovora: 191
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 20 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Solarni horoskop
« Odgovor #20 poslato: 22:23:23, 20.Nov.2009. »
Znaci gledamo samo aspekte izmedju planeta koje imamo i u natalu. Ne mislim bukvalno iste aspekte..

*

Van mreže abrakadabra

• **
  • 121
  • 2
  • Pol: Muško
« Odgovor #21 poslato: 23:22:25, 20.Nov.2009. »
Ono sto nemas natalno dato ne moze da te pomeri ni u solaru...tu mislim i na doboro ili lose.
mozes malo da pojasnis ovu recenicu?

jer ako u jednom solaru imam jako lediran mesec i to nemam u natalu, znaci mogu da ocekujem nesto dobro? blink
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein

*

Van mreže medium

• *
  • 25
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 23:49:53, 25.Nov.2009. »
MO u 8.solarnoj,koji je vladar 4.solarne bi mogao kako da se tumaci? ovo mi je najveci problem (*o*)
...na vrhu MC je PL,kao vladar 8.opet mi se ne svidja....

Solar 2010
Ono sto nemas natalno dato ne moze da te pomeri ni u solaru...tu mislim i na doboro ili lose.
Mo ti dolazi iz natalne 5k tako da je moguce da ces imati zelju da neke stvari isteras na cistac...
Po meni vecu paznju treba usmeriti na PL jer je on u natalu jak. To moze znaciti (pricam za solar) promenu nekog stausa...Mozda ces naci posao,pozeleti da se vezes za nekog brakom,uci u vezu,dobiti dete...kao i raspad veze...sve je to transformacija...samo povezuj i okreci simboliku.
ok, a jel mozes da mi objasnis koji je princip tj kako povezujes sve to..ne moras na mom primeru ,mozes neki izmisljeni ili neki koji imas nesto sto se ostvarilo..?

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #23 poslato: 18:44:58, 04.Jan.2010. »
interesuje me sta moze doneti saturn konjukcija mars u solarnoj dvanaestoj kuci?citala sam negde i kazu da uglavnom donosi probleme u zavisnosti od kuce gde se nadje, ima li sta dobro od ove konjukcije?

Imam jos jedno pitanjce ako moze-kazu da su jako bitne godine kad se solarni i natalni asc poklapaju, da tad osoba ima osecaj kao da joj ide sve od ruke, kod mene je to 2010-2011.E sad ne poklapaju se bas na istom stepenu, nego je malo sira konjukcija od 8 stepeni cini mi se pa da li to umanjuje uticaj te godine ili ce biti bitnija?(da ne otvaram novu temu posto  nece skoro taj solar)   (*o*)
« Najnovija izmena:: 15:30:10, 07.Feb.2010. * Charobnjak * »

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #24 poslato: 22:45:53, 06.Feb.2010. »
Charobnjak, ima li te gde da odgovoris na ovo?Imam jos jedno pitanjce ako moze-kazu da su jako bitne godine kad se solarni i natalni asc poklapaju, da tad osoba ima osecaj kao da joj ide sve od ruke, kod mene je to 2010-2011.E sad ne poklapaju se bas na istom stepenu, nego je malo sira konjukcija od 8 stepeni cini mi se pa da li to umanjuje uticaj te godine ili ce biti bitnija?(da ne otvaram novu temu posto  nece skoro taj solar)   (*o*)
Do tad ili od tad? Slazem se..s Tobom da verovatno ima neku prekretnicu ali u cemu?! Pa ti uadi i progresivni za taj period, odnosno ukucaj datum svog rodjendana pa vidi sta se desava.

Meni je na primer zanimljivo sto ce mi u narednom solaru i vladar Asc i vladar Dsc.pasti u sedmo polje!!! Natalno i solarno..ali su se zamenili..natalni Asc.i DC (Mars i Venera)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #25 poslato: 23:03:54, 06.Feb.2010. »
U toku 2010-2011 od 25 do 26  godine.Ne baratam bas sa progresijama, uglavnom pratim tranzite na natal, solarni i tranzite na solar samo sto mi nije jasno sta mogu da ocekujem od te godine, verovatno ce biti bitna samo ne znam koliko posto asc nisu na istom stepenu-natalni je na 12 a solarni cini mi se oko 20 stepena

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #26 poslato: 00:28:25, 07.Feb.2010. »
"da tad osoba ima osecaj kao da joj ide sve od ruke".. Nisam razumela na sta mislis kada kazes do tad!! Do te godine svog zivota osoba ima osecaj da joj sve ide od ruke..pa od tad kada joj se to ponovi u solaru sto si navela se nesto menja??? U tom slucaju ispadne na losije! A odmah da ti kazem ako je to neka teorija, meni bas nista ne ide od ruke..pa ako si mislila od tad kada se pojavi takav Asc.kao u natalu, da tad krece na bolje..ja se iskreno nadam da ce ti se nade ostvariti.

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #27 poslato: 09:56:56, 07.Feb.2010. »
ovo je moj solar za narednu god,cini mi se pun dogadjaja u svakom smislu,vladar kracih putovanja je u solarnoj devetoj,daj boze,planirala sam,nego mi se cini da je to preko posla ako se ne varam,mars je vladar moje natalne desete a u solarnoj 9-oj a u natalnoj trecoj,uglavnom solidno rastumacim ali teze je sebi
« Najnovija izmena:: 10:11:10, 07.Feb.2010. posejdon »

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #28 poslato: 10:45:45, 07.Feb.2010. »
"da tad osoba ima osecaj kao da joj ide sve od ruke".. Nisam razumela na sta mislis kada kazes do tad!! Do te godine svog zivota osoba ima osecaj da joj sve ide od ruke..pa od tad kada joj se to ponovi u solaru sto si navela se nesto menja??? U tom slucaju ispadne na losije! A odmah da ti kazem ako je to neka teorija, meni bas nista ne ide od ruke..pa ako si mislila od tad kada se pojavi takav Asc.kao u natalu, da tad krece na bolje..ja se iskreno nadam da ce ti se nade ostvariti.

Izgleda se nismo razumele-mislila sam na te godine kad se asc solarni i natalni poklope kazu da su bitne godine, da u tim godinama osoba ima utisak kao da joj sve ide od ruke, a ne od tad kad se u solaru poklope asc pa na dalje
« Najnovija izmena:: 10:55:08, 07.Feb.2010. elenica »

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #29 poslato: 15:48:54, 07.Feb.2010. »
interesuje me sta moze doneti saturn konjukcija mars u solarnoj dvanaestoj kuci?citala sam negde i kazu da uglavnom donosi probleme u zavisnosti od kuce gde se nadje, ima li sta dobro od ove konjukcije?
Mars i Saturn u 12. kuci nisu bas sjajni jer ce ta konjukcija te godine delovati ogranicavajuce na nas, treba videti i ostale aspekte. Tu su udruzeni volja, fizicki i emotivni napor kako bi se nesto obavilo. Konjukcija obicno daje tezak i mukotrpan pocetak necega sto ce kasnije doneti dobro...

Imam jos jedno pitanjce ako moze-kazu da su jako bitne godine kad se solarni i natalni asc poklapaju, da tad osoba ima osecaj kao da joj ide sve od ruke, kod mene je to 2010-2011.E sad ne poklapaju se bas na istom stepenu, nego je malo sira konjukcija od 8 stepeni cini mi se pa da li to umanjuje uticaj te godine ili ce biti bitnija?(da ne otvaram novu temu posto  nece skoro taj solar)   (*o*)
Ta godina gde se natalni i solarni ASC poklapaju je izuzetno vazna za tu osobu a sto je solarni AC blizi natalnom to ce solarni biti znacajniji...
Posto je kod tebe 8 stepeni mozes ocekivati nesto ali ne previse...   :)

Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 20 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000