Analiza sinastrije

• Odgovora: 163
Stranice: « 1 2 3 4 ... 17 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže andjela pizelli

• *
  • 54
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Analiza sinastrije
« Odgovor #10 poslato: 02:13:38, 31.Dec.2011. »
Da li su pitanja josh uvjek aktuelna??

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #11 poslato: 11:47:28, 31.Dec.2011. »
moje pitanje je uvek jako aktuelno  :-[

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #12 poslato: 21:49:11, 10.Jan.2012. »
Da li su pitanja josh uvjek aktuelna??

naravno  ;D
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #13 poslato: 08:32:52, 03.Maj.2012. »
Skrivene tendencije natusa koje su ležale umrtvljene mogu iznenada biti stimulisane na akciju. Ako npr. Muškarac oženi ženu sa Suncem koje aplicira Uran u kvadratu, bilo koji element u njegovom horoskopu koji se odnosi na iznenadne bolesti ili incidente će vjerovanto stupiti u akciju. Na drugoj strani, sreća u braku sa emocionalnog stanovišta zavisi od opšte podesnosti dva horoskopa, njihovih posebnih tačaka saradnje i možda najviše od Venere. Ako je ovo dobro aspektovano naročito od strane Mjeseca, sreća je vjerovatna, nezavisno od toga šta će brak donijeti sa materijalne strane. Ako je Venera loše aspektovana od Marsa, naći ćemo uzburkana osjećanja i malo emocionalne topline i sreće sa dužim odvajanjima, ako je loše aspektovana od Jupitera, pretjerivanje osjećanja i često nedostatak iskrenosti i nemir koji mogu voditi u nevjerstvo, loš aspekt od Saturna, ljubomora, očaj i nezahvalnost, ako je loš aspekt od Urana, nekontrolidsanja želja za romansama i avanturama, od Neptuna, nedohvatljivi ideali i iz toga nesreća.
Fizička strana braka dolazi uglavnom pod 5. kuću, i ova kuća ima mnogo veze sa emocijama uopšte. Vladar 7. u 5. kući ili obično pokazuje brak iz ljubavi ili ispunjen ljubavlju ili najmanje takva koji nije rezultat materijalnih interesa. Dobri aspekti između vladaoca kuća indiciraju da će sreća biti uvećana fizičkom stranom braka i obrnuto, jako loši aspekti između vladaoca 5. i 7. kuće, naročito Saturna mogu označavati doživotno nemanje braka. Aflikcije odgovarajućih svijetala blizu loših aspekata sa Saturnom često indiciraju isto, dok slične aplikacije prema Marsu mogu označavati teškoće u kontrolisanju strasti.
U slučajevima kada se odgovarjauće svijetlo odvaja od aspekta, obično ne označava brak, ali označava neuspjelu vezu, zadovoljstvo ili nešto drugo, s obzirom na prirodu aspekta. Kada izlaze u različitim stepenovima znaci teže da stvore karakterističnu sreću u braku.

preuzeto iz „Principi astrologije“ Čarls E. O. Karter

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #14 poslato: 08:12:03, 15.Maj.2012. »
Da li aspekt Sunca i Jupitera može da zamijeni aspekt neke lične planete sa Saturnom da bi veza imala trajni karakter?

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #15 poslato: 19:44:32, 23.Maj.2012. »
Mo0Mo, njegovMo0Pl, Asc0Asc sve dosad navedeno u Skorpiji  ;D Ve60Pl  (perverzija) Onda ono sto me brine moja Ve0Ne,Smc90Smc,njegov Ne0Smc.Moj Mo i Pl,kao sto sam rekla su na njegovom Asc,i obrnuto.Moja Ve u njegovoj 3.,njegova Ve(u Biku) u mojoj 8.Njegovo So (Gem) u mojoj 8.,a moje So u njegovoj 3.Eto neke bitnije pozicije.Sta biste rekli na ovakvu sinastriju? Ima li ikakav potencijal?   :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #16 poslato: 12:14:06, 25.Maj.2012. »
Da li je mnogo loše u sinastriji Ma90Ma? Inače ostalo su sve dobri aspekti osim Me90Asc.

Da li loši aspekti u sinastriji nijesu toliko strašni ukoliko iste te aspekte imamo i u natalnoj?

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #17 poslato: 16:20:06, 25.Maj.2012. »
Malo ste neusaglaseni,narocito po pitanju seksualnih energija.Lako dodje do trzavica i nesporazuma,ali ja licno mislim da se to sve moze lako prevazici,ako ostali aspekti govore u korist tome.Prije svega,zar bi bilo interesantno,ako se nekad ne biste pohoskali  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #18 poslato: 08:59:23, 29.Maj.2012. »
To mi je simpatija ;D, pa sam gledala kako bi se slagali. Mile Dupor savjetuje da se bježi kad imamo Ma90Ma sa nekim, ne znam šta će biti... (mah:mah)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #19 poslato: 09:29:36, 29.Maj.2012. »
To mi je simpatija ;D, pa sam gledala kako bi se slagali. Mile Dupor savjetuje da se bježi kad imamo Ma90Ma sa nekim, ne znam šta će biti... (mah:mah)

Sa jednom meni dragom osobom imam taj aspekt, i povremeno dodje do koskanja,ali nista strasno  ;) Uz duzno postovanje,Dupor nekad zna biti brutalan sa tumacenjima. :roll:
Natalna

Stranice: « 1 2 3 4 ... 17 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000